Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Deníček hráčky XIII: Hloupý fanoušek WoT a dojmy z Wonder Woman

Sobota 3.6.2017 10:49
Autor: "Mythix", Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing

Deníček hráčky XIII: Hloupý fanoušek WoT a dojmy z Wonder Woman

Pro hodnocení musíte být přihlášen
To se mi líbí Tento blogový článek se líbí uživatelům:Wogin

Dnes vám budu vyprávět příběh jednoho chlapce, zarytého fanouška World of Tanks, jehož svět se skládá z tanků  a uvěřil úplně všemu. Tento příběh je velmi vtipný a na závěr se dočtete i mé dojmy z filmu Wonder Woman.

Příběh jednoho chlapce

Tento příběh začíná v sobotu mou cestou za sestrou. Jelikož má už přítele, panovaly jisté pochyby, z toho jaké to bude, jenže příchodem jeho kamaráda do hospody začala ta opravdová sranda. Sice jsme na něj čekali nad celou věčnost, protože šel jako obvykle tou nejdelší možnou cestou, prostě on takový je. Než dorazil, měli jsme válečnou poradu o tom, co mu vlastně budeme vyprávět a jelikož žije ve světe World of Tanks, téma se nabízelo samo. Dohodli jsme se, že mu povím o tom, že hraji World of Tanks šest let a dokonce mám i medaili (tu z Overwatch). Nikdo z nás nepochopil to, že tu medaili nám zbaštil, takže jsme zašli ještě dál. Sestra si vzala můj přívěšek Zaklínače a vydávala ho za novou aktualizaci do World of Tanks. Její přitel se toho chytil a nadšeně vyprávěl o nové aktualizaci.

World of Tanks: O víně a krvi

V nové aktualizaci World of Tanks bude náš kamarád bojovat proti vlkům se skvělým tankem označením Geralt. Jistě bude to velmi nefér a proto toto DLC s příznačným názvem O víně a krvi bude zpoplatněno na 700 Kč. Přeobjednávkou získá tři tanky úplně nové třídy a pár zabitých vlků k tomu. To není vše, v prosinci si zahraje na speciální vánoční mapě, kde místo střílení děl bude střílet dárky. Čím víc dárků, tím lepší Vánoce. V tuto chvílí tento kamarád měl otevřenou pusu dokořán a hltal každé slovo, takže jsme se nebránili a ještě víc to okořenili. Pověděli jsme mu o alfě, která spojuje tanky, letadla a lodě do jedné hry. V ní si vytvoříte postavu, vyberete si jedno z výše zmíněných vozidel a budete bojovat proti všem a to nebude zdaleko všechno. Hraní vám bude znepříjemňovat pěchota ovládaná počítačem, která po vás bude střilet. V tuto chvíli jsme si už mysleli, že mu dojde, jakou srandu si z něj děláme, jenže on byl v úžasu a chtěl slyšet ještě víc.

Nová aktualizace: Hvězda smrti

Řekli jsme mu, že se může tešit a v příštím roce bude lítat s tankami ve vesmíru a bude se snažit zničit Hvězdu smti. Všichni tanci budou mít lejzrové střely, což zlepší průraznost vašich nábojů o několik procent. Taky jsme mu sdělili, že v dubnu byla oznámená úplně nová hra World of Trains, kde bude jezdit s vlaky a střílet ostatní vlaky. Tolik informací, úplné záchvaty smíchu a kamarád ani nedudal, chtěl nás dojebat tím, že se podívá na internetu, jestli je to pravda. Samozřejmě jsme mu řekli, že jsou to všechno přísně tajné informace a šla by po nás FBI, proto jsou všechny materiály týkající se těchto aktualizací mazány. Byl to opravdu povedený víkend, zvláště když uvěřil úplně všemu.

Dojmy z Wonder Woman

Po zhlédnutí prvního traileru na Wonder Woman, mě tento film nijak nezaujal. Hlavní hrdinka mi přišla nesympatická a tak jsem jej nechtěla vůbec vidět. Nakonec jsem se nechala ukecat a šla na to s kamarádem. Už od začátku to bylo hodně zajímavé, líbilo se mi zpracování světa Amazonek a taky trénink Diany. Ta malá holčička vypadala hodně sympaticky a opravdu se nezdála. Její trénink byl náročný a ve chvíli, kdy konečně dospěla, to opravdu začalo. Ta vzájemná chemie mezi Gal Gadot a Chrisem Pinem udržela mojí pozornost po celou dobu filmu. Jejich dialogy rozesmály celý kinosál a ani chvilku jsem nepostřehla, že bych se nudila. Líbilo se mi hodně částí filmu, ale ten konec trošku přehnali. Už v Harrym Potterovi jsme všicni slyšeli, že nemáme věřit Lupinovi a tady tomu nebylo jinak. Souboj Wonder Woman a Lupina byl až moc kouzelnický/digifest než poutavý. Bylo to už prostě moc a je to škoda. Kdyby to bylo jako ten první souboj s padouchem, odcházela bych z kina s lepším pocitem. Tak či tak utekla ta dlouhá stopáž, na kterou si ostatní stěžují velmi rychle a přes veškeré obavy mě DC mile překvapilo a Gal Gadot svůj první debut zvládla na jedničku. Vřele doporučuji!

Hodnocení článku: Zbývají 4 hlasy pro zveřejnění hodnocení
Pro hodnocení musíte být přihlášen
Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Mythix
      10.6.2017 09:15 Mythix

@ odpověď na komentář od Mirrec:To by mě taky zajímalo, ale dozvím se to, až ho zase uvidím :-D :-D :-D

Mirrec napsal:mno ja jen chci slyset co mu zdelili jeho kamaradi kdyz jim to zacal vykladat na Tsku :D
Rikas ze DC se poved film jooo :) zajdem dik

Mirrec
      9.6.2017 06:58 Mirrec

mno ja jen chci slyset co mu zdelili jeho kamaradi kdyz jim to zacal vykladat na Tsku :-D
Rikas ze DC se poved film jooo :-) zajdem dik

Wogin
      8.6.2017 10:44 Wogin

Chudák kamarád, takovou bídu dostal :-D

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.