Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

MMO Wild West Online SCAM - aneb další podvodná hra Sergeye Titova ? Update.

Neděle 3.9.2017 00:49
Autor: David "Playman" Novak, Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing

MMO Wild West Online SCAM - aneb další podvodná hra Sergeye Titova ? Update.

Pro hodnocení musíte být přihlášen
To se mi líbí Tento blogový článek se líbí uživatelům:Alphonse800

Pozor na Wild West Online, přál bych si aby to byla dobrá hra ale už nyní je proti nim tolik důkazů – které tvrdí že to nebude nejenom dobrá hra, ale i scam/podvod -> Jako War Z. Přál bych si kvalitní MMO a ještě k tomu aby byla hra dobrý western / hra z divokého západu. Bohužel tomu tak asi nebude, proto si počkám na první recenze.  No Fuss Refund Policy – je z poloviny fake, pouze polovina lidí dostala své peníze zpátky. Více informací v tomto you tube videu:

Kotaku web to rozebírá také, což mi to už korunuje vše a utvrzuje že je myšlenka podvodu skutečná: http://www.kotaku.co.uk/2017/07/11/wtf-is-going-on-with-wild-west-online

Ale budu hru nadále sledovat, vydání jak si na sebe sami ušili bič je blízko (měla by vyjít finální hra v prosinci), tak to bude brzo potvrzené. Navíc jsem dal velké úsilí k tomu, abych našel jakýkoli gameplay Alphy která již měla vyjít, nic jsem nenašel. Pouze oficiální prezentaci – jak hru hrál vývojář, což také nepřidává žádné kladné body na vrub vývojářů. Takže pozor na to.

Vemte si jakým způsobem byla hra oznámena, samotní vývojáři této hry vypustili screenshoty hry na forum, kde si lidé mysleli že se jedná o Red Dead Redemption 2 a v té samé sekundě vydali i prohlášení že se jedná o WWO. Fikaný marketing, kde se chtěli svéz na vlně jiné hry.. Co mi to připomíná? War-Z a Day-Z kauzu? :-D

Srovnání War-Z a WWO
Srovnání War-Z a WWO

Tenhle článek má hráčům, tedy konkrétně vám, připomenout nesrovnalosti a raději počkat, než to ihned koupit a skočit na špek jistému nefér ruskému vývojáři. Sám jsem chtěl tento titul koupit ale ve vteřině jsem si řekl, že si raději ověřím všechny dostupné informace. A to vykřikování jména Sergey Titov a scam, se zdá se býti na místě. Ale moc rád bych se mýlil. Tak zdar dobrým hrám a blogové sekci Zing.cz jen to nejlepší, cílem není v tomto případě napsat nej článek - nýbrž. prostě informovat o situaci o této hře. Pokud hře i přesto věříte, tak doufám, že vaše víra v tuto hru nepřijde vniveč!

Update: Nová alpha verze hry WWO přijde již v září (od 15.09.2017 – 15.10.)

 

 


Streamovat půjde hru pravděpodobně bez omezení. Ve hře stačí kliknout na "Souhlasím" a danou Alpha verzi hry půjde streamovat, žádná potvrzení emailem prý nejsou třeba. Takže za pouhé 2 dny zjistíme, jak na tom hra je, snad to pár lidí bude hrát a ukáže se zda je o co stát. Skeptický přístup je v tomto případě na místě. Pokud ale budou gameplay záběry stát za to, tak i po vydání hry - zde i jinde můžete jistě očekávat nálož článků.

Twitch powered streameři překvapte nás!

Hodnocení článku: Zbývají 4 hlasy pro zveřejnění hodnocení
Pro hodnocení musíte být přihlášen
Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Lazy
      3.9.2017 12:38 Lazy

Dik za info, super clanek! *THUMBS UP*

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.