Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Shadow of the Tomb Raider název nového dobrodružství Lary Croft?

Úterý 1.11.2016 10:50
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Shadow of the Tomb Raider název nového dobrodružství Lary Croft?
A ve vývoji ve studiu Eidos Montreal?

 

Často o podobných věcech neinformujeme, ale stále častěji se něco takového potvrdí. Berte to tedy zatím jen jako zajímavost, možná se někdo nudil a chce si ze všech vystřelit. Každopádně Tripleh28 z Redditu tvrdí, že v metru v Montrealu si všiml člověka s notebookem, který měl otevřenou prezentaci (nebo webovou stránku) o nové hře se série Tomb Raider.

Název nového dobrodružství Lary Croft by podle fotografie měl být Shadow of the Tomb Raider. Zároveň se začalo spekulovat, že vývoj má tentokrát na starost studio Eidos Montreal, které vystřídalo Crystal Dynamics. Tým z Crystal Dynamics se údajně chce po Rise of the Tomb Raider posunout dál a pracuje buď na nové značce, nebo se vrátil k Legacy of Kain.

Eidos Montreal má za sebou vývoj Deus Ex: Human Revolution, Thief, Deus Ex: Mankind Divided a vypomáhal s Tomb Raider a Rise of the Tomb Raider.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
lufik12
      2.11.2016 10:27 lufik12

Jakožto člen oficiální fan TR komunity je blbost, že by se Crystal Dynamic odpojil od Lary. S několika lidma z Crystal si dopisuji (a mám přístup i tam, kam jiní ne) a informace, jakože by Rise of TR bez exkluzivity od Microsoftu nebyl, nebo že Crystaláci už nebudou dělat na Laře jsou milné. Není to nic tajného... tak to říci mohu, ale už od počátku restartu TR 2013 byla plánovaná trilogie! Takže minimálně ještě jeden díl od Crystalů by měl být. :-)

predator.cz
      1.11.2016 18:19 predator.cz

@ odpověď na komentář od carhrozny:Battlefield 1 a Battlefield 2 si můžou také lidi splést . Neviděl bych v tom problém to pojmenovat tak jak navrhl Behavioralista . Akorát bych dal za název hry rok vydání. :-)

carhrozny napsal:Ty máš krátku pamať alebo málo rokov? Tomb raider 2 aj 3 už je takže takéto pomenovania by už byť nemali lebo potom nastáva akurát chaos v názvoch. Stačí, že značka Tomb raider už raz bola v 1996 a teraz bola znova. Dúfam, že nejaký pako zase o 10 rokov novú hru nazve tak isto aby sme tu mali 3 hry rovnakého názvu. ;-)

carhrozny
  1x    1.11.2016 14:00 carhrozny

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Ty máš krátku pamať alebo málo rokov? Tomb raider 2 aj 3 už je takže takéto pomenovania by už byť nemali lebo potom nastáva akurát chaos v názvoch. Stačí, že značka Tomb raider už raz bola v 1996 a teraz bola znova. Dúfam, že nejaký pako zase o 10 rokov novú hru nazve tak isto aby sme tu mali 3 hry rovnakého názvu. ;-)

Behavioralista napsal:Tak pro začátek bych se tu chtěl vyzlostit :-D , protože mě už neskutečně serou všecky ty Shadowsy, Risy a podobně. Proč to nepojmenují prostě a jednoduše Tomb Raider 3? :angry:
Já jsem si ten Rise of the Tomb Raider pojmenoval prostě Tomb Raider 2. Nic víc, nic míň.

No a k témě: Tak z 50% to bude apríl a z dalších 50% asi skutečně pracují na dalším díle. Mě osobně je to jedno. Na Laře nejde nic pokazit. :-D

Maestrodk
      1.11.2016 13:59 Maestrodk

Jelikož to má otevřené ve Wordu, tak to bude jen lesbický fanfic.

Miky člen redakce
  1x    1.11.2016 13:53 Miky

@ odpověď na komentář od elvis65:Pokud nebudete mírnit svůj slovník, tak vám komentář příště smažeme. Lze to napsat i slušně. Navíc bych osobně řekl, že na tom vývojáři neprodělali, protože Microsoft jim za tu exkluzivitu zaplatil balík. Prý díky tomu tahle Lara vznikla, kdyby Microsoft nedal peníze, tak není na žádné platformě.

elvis65 napsal:At si to ty hovada zase vydaj jen na xboxu a windows at na tom zase prodelaj kalhoty

elvis65
      1.11.2016 13:42 elvis65

At si to ty hovada zase vydaj jen na xboxu a windows at na tom zase prodelaj kalhotyKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alfajk
  1x    1.11.2016 13:16 Alfajk

@ odpověď na komentář od skylines:tys to nepochopil, to byl umeleckej zamer, kvalitne vyuzita hloubka ostrosti pole... zaostreno na: nic, rozmazano - vse ostatni :-D

skylines napsal:Kdyby mi telefon fotil takhle tak bych ho zahodil :D

Tom@n
      1.11.2016 13:06 Tom@n

V dnešní době udělat takhle žalostnou fotku to je fakt umění....

Behavioralista
      1.11.2016 12:57 Behavioralista

Tak pro začátek bych se tu chtěl vyzlostit :-D , protože mě už neskutečně serou všecky ty Shadowsy, Risy a podobně. Proč to nepojmenují prostě a jednoduše Tomb Raider 3? X-(
Já jsem si ten Rise of the Tomb Raider pojmenoval prostě Tomb Raider 2. Nic víc, nic míň.

No a k témě: Tak z 50% to bude apríl a z dalších 50% asi skutečně pracují na dalším díle. Mě osobně je to jedno. Na Laře nejde nic pokazit. :-D

Semuel
  1x    1.11.2016 12:56 Semuel

#ClickbaitForever #Nokia3310Alive

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.