Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Do Liberty City se v GTA V vydáme později, vývoj OpenIV modu potrvá o něco déle

Středa 10.5.2017 14:36
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC

Do Liberty City se v GTA V vydáme později, vývoj OpenIV modu potrvá o něco déle
Tvůrci nemají na vývoj modu tolik času, a tak si na OpenIV mod budeme muset počkat. Stále by měl ale vyjít v letošním roce.

 

Pro PC verzi GTA V vzniká mnoho ambiciózních modů. Jedním z nich je bezesporu iniciativa spojená s populárním nástrojem OpenIV, která má za cíl přinést do hry celé město Liberty City z GTA IV. Původně se počítalo s tím, že beta modu bude k dispozici už na jaře, ale plány tvůrců se změnily, a tak si počkáme o něco déle. Jako kdyby těch odkladů dnes nebylo dost.

Důvod odkladu je v zásadě osobní. Autoři momentálně nemohou vzniku modu věnovat tolik času, protože mají i jiné povinnosti a musí věnovat čas jiným věcem mimo oblast moddingu. Dodávají, že zrovna Liberty City žádá hodně času.

Na modu se však stále pracuje, proto by měl stále vyjít někdy během letošního roku. S jarní betou se ale můžeme rozloučit. Autor s přezdívkou GooD-NTS dodává, že za zdržení nemohou technické ani právní potíže. Ty znamenaly stopku pro jiný ambiciózní mod, který chtěl v GTA V uvést mapu a další obsah z westernu Red Read Redemption.

OpenIV snad nepotká pododný osud. Už proto, že pro využití modu musíte vlastnit jak GTA V, tak GTA IV. Kdyby autoři převáděli Liberty City do GTA V bez nutnosti vlastnit hru, z níž bylo město vypůjčeno, pravděpodobně by opět došlo k zákroku ze strany Rockstaru nebo jeho majitele Take-Two Interactive.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Kirkes21
      10.5.2017 17:16 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Chesse:Jasně, ale taky se může docela dobře stát že updatové Dlc přestanou do GTA 5 vydávat a tím ukončí shark karty i následně GTAO. Je to vůle čistě jen R* a T2. My hráči maximálně můžem dělat petice ale, i ty mají dost často smutný konec, protože vydavatel se z našich nároků ne****. Takový je zase opět život. :/)

Chesse napsal:Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...

Chesse
  1x    10.5.2017 16:23 Chesse

@ odpověď na komentář od Kirkes21:Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Kirkes21 napsal:I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.

Kirkes21
  1x    10.5.2017 15:10 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Chesse:I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.

Chesse napsal:Jen aby to R* nezatrhl :)

skylines
      10.5.2017 15:06 skylines

Když si namoduju IV tak bude vypadat mnohem lépe než GTA V a o tolik méně možností tam zase není. Takže žádný spěch :-D

Chesse
  1x    10.5.2017 14:45 Chesse

Jen aby to R* nezatrhl :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.