Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Značka Hitman by měla nakonec zůstat v rukou IO Interactive, tvrdí zdroje zahraničního serveru

Sobota 13.5.2017 18:51
Autor: Jan "Honzas4400" Kalný, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Značka Hitman by měla nakonec zůstat v rukou IO Interactive, tvrdí zdroje zahraničního serveru
Zároveň také zdůrazňují, že vývoj druhé sezóny Hitmana už je v polovině a definitivně bychom se jí měli dočkat.

 

Zpráva, že Square Enix prodává IO Interactive, přišla jako rána z čistého nebe. Zatím nevíme, co se nakonec s celým studiem, nejnovějším dílem (kterému jsme v recenzi dali slušných 7/10) a celou značkou stane, ale nyní svitla naděje.

Na scénu přišel německý server GameStar, který tvrdí, že od důvěryhodných zdrojů získali informace, že práva na značku by měly nakonec připadnout IO Interactive. To znamená, že by neměly skončit v rukou Square Enix, tedy vydavatele, jak to většinou bývá.

Kromě toho se také nejmenované zdroje zmínily o tom, že vývoj druhé sezóny Hitmana už je v polovině a měli bychom se jí „určitě” dočkat někdy v průběhu příštího roku. O podrobnějších informacích se web GameStar nezmiňoval, ačkoli zaznělo, že očekávají v průběhu příštího týdne oficiální prohlášení od IO Interactive.

Zatím je třeba všechno brát jenom jako zvěsti, které nejsou podložené ničím jiným než slovy. Ale trocha naděje v takovéto situaci přeci jenom neuškodí. My jenom doufáme, že se Square Enix a dánskému IO Interactive podaří najít někoho, kdo z Hitmana neudělá lacinou... jeptišku a že se s celou sérií ještě nebudeme muset loučit.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
CzechNeverEnd
      14.5.2017 20:35 CzechNeverEnd

@ odpověď na komentář od MoRt8:Souhlasim, taky mi to vyhovovalo. Kterej nájemnej vrah splní za večer 6 zakázek, že? :-D

MoRt8 napsal:Presto pokud bude 2. sezona, cekam zase epizodicky vydavani. Z podnikatelskyho hlediska to neumim posoudit, to vedi hlavouni v Enix, ale me to vlastne celkem vyhovovalo. Jednou za cas si odehrat novej kontrakt. Pak jsem si s tim poradne vyhral a Hitman cloveku vydrzel pul roku nebo jak dlouho. Zrovna v tyhle konkretni hre to neni tak na hlavu, jak by se mohlo zdat. Proste jednou za mesic dostanete cil a jde se na to.

MoRt8
  1x    14.5.2017 14:55 MoRt8

Presto pokud bude 2. sezona, cekam zase epizodicky vydavani. Z podnikatelskyho hlediska to neumim posoudit, to vedi hlavouni v Enix, ale me to vlastne celkem vyhovovalo. Jednou za cas si odehrat novej kontrakt. Pak jsem si s tim poradne vyhral a Hitman cloveku vydrzel pul roku nebo jak dlouho. Zrovna v tyhle konkretni hre to neni tak na hlavu, jak by se mohlo zdat. Proste jednou za mesic dostanete cil a jde se na to.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR
      14.5.2017 14:28 MORTHSIR

Tyhle sezóny ve hrách nemusim. Na to jsou "experti" v Telltale Games a to mi stací. :-)

Ales
  1x    13.5.2017 21:13 Ales

@ odpověď na komentář od Krudanze:Tale doufam. Ja si koupil tu komplet edici a jsem spokojeny! Snad bude i druha rada.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Krudanze napsal:Takze druhou sezonu uz nebudou vydavat po epizodach? Kdyz uz je z pulky hotova.

CzechNeverEnd
      13.5.2017 21:02 CzechNeverEnd

Tak to se mi ulevilo, o Hitmana bych nerad přišel.

Krudanze
  1x    13.5.2017 21:00 Krudanze

Takze druhou sezonu uz nebudou vydavat po epizodach? Kdyz uz je z pulky hotova.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.