Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

FIFA 18 pokračuje v příběhu Huntera

Sobota 10.6.2017 21:30
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

FIFA 18 pokračuje v příběhu Huntera
Kromě Huntera se blíže podíváme i na Cristiana Ronalda.

 

Během tiskové konference EA Play pochopitelně nemohla chybět ani FIFA 18. Sportovní divize Electronic Arts potvrdila pokračování příběhového režimu Cesta, ve kterém budeme opět hrát za fotbalistu Huntera. Ten loni prožil veleúspěšnou první sezónu v Premier League a celý svět nemluví o nikom jiném. Není tak divu, že kolují zvěsti, že je na odchodu. Přestupové období začíná 1. července. Kam povedou jeho kroky, rozhodnete 29. září 2017, kdy vychází FIFA 18 a s ní režim Cesta: Hunterův návrat.

Krom toho nechyběly ani gameplay záběry. V nich se stal hvězdou Cristiano Ronaldo, útočník Realu Madrid, který je považován za nejlepšího fotbalistu světa a pro letošek se stal tváří FIFA.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Foxy
      21.6.2017 11:07 Foxy

Zase Hunter! Za toho mě to opravdu už nebaví. Dobře, první sezónu bych za hráče tmavé pleti přežil, ale proč ho EA zase cpe do dalšího dílu Fify...a ještě pokračovat v příběhu! Místo aby EA zdokonalila The Jorney a dovolila hráčům vlastní výběr postavy (o které jste psali v dřívější recenzi) , tak radši pokračuje ve starém příběhu... Takže opět žádné novinky. The Jorney bude stejně repetitivní jako loni...stejné hlášky, stejný výběr pozápasových odpovědí, apod. Přibyde jen pár nových tváří a hratelných týmu. Co ti vývojáři v dnešní době dělají... Udělat jeden koncept a ten jen každý rok měnit a rejžovat na tom peníze, už je fakt nuda a děs! ! ! Člověk si chce zahrát svůj příběh snů...a ne příběh nějakého Huntera, který je ještě k tomu v posledním traileru vzýván jako bůh a každý ho chce do týmu (jak kdyby měl spasit fotbal) .Komentář byl naposledy upraven upraven 21.6.2017 11:12

Původní verze před úpravami:Zase Hunter! Za toho mě to opravdu už nebaví. Dobře, první sezónu bych za hráče tmavé pleti přežil, ale proč ho EA zase cpe do dalšího dílu Fify...a ještě pokračovat v příběhu! Místo aby EA zdokonalila The Jorney a dovolila hráčům vlastní výběr postavy (o které jste psali v dřívější recenzi) , tak radši pokračuje ve starém příběhu... Takže opět žádné novinky. The Jorney bude stejně repetitivní jako loni...stejné hlášky, stejný výběr pozápasových odpovědí, apod. Přibyde jen pár nových tváří a hratelných týmu. Co ti vývojáři v dnešní době dělají... Udělat jeden koncept a ten jen každý rok měnit a rejžovat na tom peníze, už je fakt nuda a děs! ! !

the víta ! :)
      11.6.2017 07:58 the víta ! :)

To nám toho teda ukázali... :-D nevim zatím asi nejhroší konfernce za mě asi nejlepší A Way Out ;-)

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.