Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Star Wars: Battlefront 2 v multiplayerovém traileru

Sobota 10.6.2017 22:10
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Star Wars: Battlefront 2 v multiplayerovém traileru
Všechny dodatečné mapy, zbraně, vozidla a postavy budou skutečně zdarma pro každého majitele hry.

 

Jak bylo slíbeno, na EA Play došlo ke zveřejnění nového traileru Star Wars: Battlefrontu 2, který se zaměřuje na multiplayer. Tentokrát dostává nejvíc prostoru Klonové války. Uvidíte útržky z bitvy o město Theed na planetě Naboo, kterého se kromě různých typů droidů a klonovaných vojáků zúčastní i ikonické žluté stíhačky N-1, létající Supí droidi, stíhačky V-Wing, droidí tanky AAT nebo kráčející stroje AT-RT.

V traileru ale přichází řeč i na ukázku souboje Rey a Kyla Rena nebo na planetu Kashyyk, kterou můžete znát z filmové Pomsty Sithů. Prostor dostává i planeta Yavin 4, na níž jsou překvapivě černí Death Troopeři. Ti značí, že se Battlefront 2 přeci jen nevyhne prvkům filmu Rogue One: Star Wars Story.

Dále jen ve zkratce: Darth Maul, Yoda, Luke Skywalker, Boba Fett, planeta Tatooine, vesmírná bitva s X-Wingy a s lodí Millennium Falcon v poli asteroidů. A malá ochutnávka ze singleplayerové kampaně. Je toho zkrátka dost.

Také bylo potvrzeno, že všechny dodatečné mapy, zbraně, vozidla a hrdinové budou k dispozici zdarma pro každého majitele hry. Vše začne prvním přídavkem na konci roku, který nabídne Finna a kapitánku Phasmu z filmů Síla se probouzí a Poslední z Jediů. Tento přídavek zahrne také prostředí planety Crait, která si odbyde svou premiéru právě v osmé filmové epizodě Poslední z Jediů. Ta se v našich kinech objeví v polovině prosince.

Gameplay záběry

K dispozici jsou i nové gameplay záběry z bitvy o město Theed na Naboo. Uvidíte hraní za droidy a klonované vojáky různých tříd a typů, stejně jako boj s tankem AAT nebo kráčejícím AT-RT. Nechybí ani ukázka leteckých soubojů, kterých se účastní Supí droidi a stíhačky N-1 a V-Wing.

Bitva je přitom rozdělená na více fází a obzvlášť v té druhé dostává prostor systém bitevních bodů. Ty získáváte za řádné hraní a právě jejich prostřednictvím se můžete dostat do role hrdiny nebo k vozidlu. Jde tedy o náhradu power-upů z předešlého dílu, které sázely na náhodu, přičemž jsou takto odměňováni hráči, kteří plní úkoly daného módu nebo zkrátka hrají tak, jak by měli.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Carljack
  1x    11.6.2017 16:53 Carljack

EA tomu dala na této konferenci fakt obrovskou slávu, mrzela mě absence single-playerové části, která je pro mě nejdůležitější, avšak přesto jsem ze hry docela nadšený. Vypadá totiž přesně tak, jak jsem si představoval již první Battlefront od EA.
Uvidíme jaké nakonec budou názory a jak to celé dopadne, jelikož audiovizuálně byl promakaný už první Battlefront, takže to mě ani tak neláká. Spíše příběh, zábavná hratelnost a velké množství map.
Avšak samozřejmě to, že jsou veškeré budoucí novinky zdarma - je pro mě dosti důležité pro volbu koupě.
No a droidi...ohhh! Jak já je miluju.

mongos
      11.6.2017 15:01 mongos

snad druhý díl zabaví víc než předešlý ten mě po měsíci omrzel : / každopádně pochvala EA za mapy a módy zdarma nezbývá než doufat že takhle budou postupovat i u dalších titulů :-)

Kolousek001
  1x    11.6.2017 12:11 Kolousek001

Trailer vypadá skvěle, ale zatím mě to enchává chladným na první díl byl taky skvělý trailer a ukázky a hratelnost a celkověj výsledek nestál za nic ...

Co ale stojí za pochvalu konečně jsou ty mapy a další věci zdarma kdy konečně nedojde k rozdělení komunity jako u BF1 kde to je prostě tragédie.

Lootmaster
  1x    11.6.2017 11:24 Lootmaster

Chtěl jsem to hejtnout, ale tohle je fucKing Awesome.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CzePavel99
  3x    11.6.2017 10:48 CzePavel99

Já jsem nadšen. Dočkáme se příběhového módu, mnohem širší zasazení, více obsahu, lepší gunplay, dodatečného obsahu zdarma. A celkově se mi ten multiplayer a ty novinky v něm hodně líbí.

Berca76
  3x    11.6.2017 09:03 Berca76

Ach jo, kdzy vidim neco, co vypada a zni tak fantasticky a co vsem dalo tolik prace a to cely je naroubovany na stejne stupidni gameplay jako Battlefront 1, kde vsichni pobihaji jako spasticky slepice, kde ovladani letadel je doslova komedie, tak je mi z toho smutno.

MORTHSIR
  2x    11.6.2017 00:55 MORTHSIR

Tak tohle musim :-D ...nedá se nic delat.

dinss
  1x    11.6.2017 00:14 dinss

@ odpověď na komentář od Xenus:Noo, asi tak. Konečně někdo kdo nekouká jen na hratelnost ale taky lore. *THUMBS UP*

Xenus napsal:Jo tak nějak Boba v pubertě... a pokud se nepletu jediný nebyl geneticky upravený k tomu, aby stárnul rychleji. na SP radši nic říkat nebudu... dokud si ho sám nezahraji. Ale jinak Lore opravdu dostane dost zabrat.

Xenus
  1x    11.6.2017 00:13 Xenus

@ odpověď na komentář od dinss:Jo tak nějak Boba v pubertě... a pokud se nepletu jediný nebyl geneticky upravený k tomu, aby stárnul rychleji. na SP radši nic říkat nebudu... dokud si ho sám nezahraji. Ale jinak Lore opravdu dostane dost zabrat.

dinss napsal:Právě proto mě překvapila. :shock: :-D A Boba Fett byl zrovna v pubertě ne? Co říkáte na SP? Podle lore taky nic moc. :lala:

Rivers25
  1x    11.6.2017 00:11 Rivers25

dinss, Xenus: Místo Rey tam měl být Obi-wan za mlada a nebo Qui-Gon Jinn, aby to dávalo smysl.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.