Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Stísněné prostory metra se vrací v Metro Exodus

Pondělí 12.6.2017 11:28
Autor: Jan "Honzas4400" Kalný, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Stísněné prostory metra se vrací v Metro Exodus
Po delší pauze se konečně vrátíme do metra a post-apokalyptického povrchu. Hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One příští rok.

 

„Metro Exodus je epickou příběhovou hrou z pohledu první osoby, která kombinuje smrtící souboje, stealth, průzkum a přežívání do jednoho z nezajímavějších světů vůbec. Unikněte z rozpadajících ruin Moskvy a pokračujte v epickém příběhu post-apokalyptického Ruska.

Prozkoumávejte ruskou přírodu v obrovských nelineárních levelech a následuje strhující příběh inspirovaný knihami od Dmitryho Glukhovského, který se odehrává během jara, léta, podzimu i nukleární zimy," dočteme se v oficiálním popisku hry.

Příběh hry by se měl odehrávat v roce 2036. Vývojáři slibují velké nelineární levely, nádherný a nebezpečný svět s denním a nočním cyklem a dynamickým počasím, craftování a úpravu zbraní, souboj s lidmi a příšerami, hutnou atmosféru a především i nelienární příběh, kde záleží na vašich rozhodnutích. Ne každý přežije události hry, ale údajně bude na vás, kdo ano a kdo ne. Čímž zároveň autoři slibují velkou znovuhratelnost.

Na více informací si musíme počkat. Metro Exodus vyjde v roce 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
johnk2
      13.6.2017 20:36 johnk2

No to je něco konečně jsem se dočkal vypadá to fantasticky . Už musím jenom doufat ať to má české titulky a ať to tam nepokazí.

Lelanka
  2x    13.6.2017 13:56 Lelanka

Vypadá to skvěle. Mám strašnou radost. Doufám, že to bude stejně tak úžasný jako první díl. Ten mix hudby z 28 Dní poté to dělá ještě bombastičtější! :-) Moc se těším, snad se podíváme i zpět do ruského metra. Objevovat vzpamatovaný povrch bude určitě super a záživný ale bez metra by to nebylo ono.
Ne každýmu taková hra sedne, ale mě osobně tahle celá sága vtáhla a zatím ještě nepustila.

Ales
      12.6.2017 17:51 Ales

Uz jen kvuli tehle hre stoji za to popremyslet o X1X. Takovou grafiku nedam na PC. Skoda, ze exkluzivit nemel (krome jeste F7) MS vice. ; (Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

TheStargat3
      12.6.2017 17:31 TheStargat3

Možná ty levely budou jako ve S. T. A. L. K. E. R hrách, kde bylo několik větších úrovních spojeny loadingem.

Jinak jsem fakt překvapený, že nakonec opravdu vyjde další Metro. Spolu s Wolfem a i DLC k Dishonored 2 jediné zajímavé tituly na letošním E3.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CzePavel99
  2x    12.6.2017 17:28 CzePavel99

Tohle jsem včera vůbec nečekal, byl jsem z toho úplně nadšen. Jak říkáte, je to dech beroucí. Ta atmosféra byla vždy silnou stránkou, prostředí a grafika též prvotřídní. A otevřenější lokace také vítám. Tohle bude TOP! :-)

dopitapetr
  2x    12.6.2017 17:08 dopitapetr

Ta ukázka ze hry je přímo dechberoucí. Atmosféra, prostředí, grafika. No nemám slov. Rozhodně jedna z mých nejočekávanějších her příštího roku.

Honzas4400 člen redakce
  3x    12.6.2017 16:32 Honzas4400

@ odpověď na komentář od jiiirka:"Vývojáři slibují velké nelineární levely..." takže pokud jde brát oficiální popis za slovo, budou to klasický levely, jenom by měly být mnohem větší a otevřenejší než v předchozích dílech.

jiiirka napsal:Nevíte, jestli zde bude otevřený svět? :)

jiiirka
      12.6.2017 16:29 jiiirka

Nevíte, jestli zde bude otevřený svět? :-)

ElementGamer
  1x    12.6.2017 16:29 ElementGamer

@ odpověď na komentář od risha03:Já souhlasím. Naopak jsem ale rád, že se našel někdo, s kým se dá na tohle téma dobře diskutovat. :-) Je vidět, že každý na to máme trošku jiný pohled, což je ale dobře. Docela přemýšlím, že si to přečtu znovu a pokusím se na to dívat trochu jinak. A jo, ukončil bych to, ať už tu moc nespoilerujeme. :-D

risha03 napsal:Tak ale ony byly i první dvě knihy s velice hlubokou myšlenkou. No já mám prostě rád, když ta kniha dává něco více. Jsou knihy jako tohle, a jako Zaklínač a další, kteří skrze fantasy/sci-fi nám něco říkají. A pak jsou opravdu kvanta knih, které tohle nemají, každý týden vychází těchto několik /dělám v knihkupectví tak vím) . Ale vzhledem k tomu, že se tu nebaví o těchto jiných fantasy, ale bavíme se o Metru, tak si myslím, že i přes tvé jisté zklamání, se ti Metro velice líbí. A na tom se shodneme a tím bych tu debatu i ukončil, co říkáš? /říkáte?

Inari
      12.6.2017 15:36 Inari

@ odpověď na komentář od ElementGamer:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběBa fr fanq ilžíiá i gbz cbyvgvpxéz cbqgrkgh... Arcbgřrohwv xbarp nyá nygreangviaí fghqraá iáyxn fr šcngaýz xbaprz i 85... Obžr, wá gb gnxl črgy cebgbžr fr zv uebmaě yíovyn gn xbzovanpr snagnfl n fpvsv. Grauyr xbarp gbgáyaě mnovy cbqfgngh pryéub zrgen wnxb žviéub betnavfzh. .On se snad vyžívá v tom politickém podtextu... Nepotřebuji konec alá alternativní studená válka se špatným koncem v 85... Bože, já to taky četl protože se mi hrozně líbila ta kombinace fantasy a scifi. Tenhle konec totálně zabil podstatu celého metra jako živého organismu. .

ElementGamer napsal:Jako chápu, že to bereš takhle. Ale já osobně tu knihu nečetl za účelem filozofického obohacení, ale právě za kvůli "tupému popisování post-apo příběhu". První dvě knihy (2033 a 2034) mě nadchly, a proto mi bylo líto, že 2035 dopadlo takto.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.