Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Stísněné prostory metra se vrací v Metro Exodus

Pondělí 12.6.2017 11:28
Autor: Jan "Honzas4400" Kalný, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Stísněné prostory metra se vrací v Metro Exodus
Po delší pauze se konečně vrátíme do metra a post-apokalyptického povrchu. Hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One příští rok.

 

„Metro Exodus je epickou příběhovou hrou z pohledu první osoby, která kombinuje smrtící souboje, stealth, průzkum a přežívání do jednoho z nezajímavějších světů vůbec. Unikněte z rozpadajících ruin Moskvy a pokračujte v epickém příběhu post-apokalyptického Ruska.

Prozkoumávejte ruskou přírodu v obrovských nelineárních levelech a následuje strhující příběh inspirovaný knihami od Dmitryho Glukhovského, který se odehrává během jara, léta, podzimu i nukleární zimy," dočteme se v oficiálním popisku hry.

Příběh hry by se měl odehrávat v roce 2036. Vývojáři slibují velké nelineární levely, nádherný a nebezpečný svět s denním a nočním cyklem a dynamickým počasím, craftování a úpravu zbraní, souboj s lidmi a příšerami, hutnou atmosféru a především i nelienární příběh, kde záleží na vašich rozhodnutích. Ne každý přežije události hry, ale údajně bude na vás, kdo ano a kdo ne. Čímž zároveň autoři slibují velkou znovuhratelnost.

Na více informací si musíme počkat. Metro Exodus vyjde v roce 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Alcatras
      4.7.2017 15:01 Alcatras

@ odpověď na komentář od risha03:Kniha mě teď nezajímá. Až bude potřeba, tak si zjistím nějaké info o knížce, abych měl lepší přehled ve hře.

risha03 napsal:A co se vysr** na dementni konce ze hry a radeji si precist knihy? ? ? Na ktere to bude navazovat. Navic dotahnout dokonce ten lepsi zaver hry bylo u Last Light jednoduche. Hned napoprve jsem ho mel. U 2033 to bylo mnohem tezssi.

risha03
      4.7.2017 14:37 risha03

@ odpověď na komentář od Alcatras:A co se vysr** na dementni konce ze hry a radeji si precist knihy? ? ? Na ktere to bude navazovat. Navic dotahnout dokonce ten lepsi zaver hry bylo u Last Light jednoduche. Hned napoprve jsem ho mel. U 2033 to bylo mnohem tezssi.

Alcatras napsal:Tak já to budu hrat jen na ten špatný. Jelikož si to můžu hrát jak chci. Aby jsi musel udělat dobrý konec, musíš se podle něčeho řídit. A je toho opravdu hodně. Spousta lidí psalo, že udělali vše správně a mají špatný konec a někteří udělají jen půlku a mají dobrý :) exodus budu brát jako alternativu. Co by se stalo kdyby Artom přežil :)

Alcatras
      4.7.2017 14:09 Alcatras

@ odpověď na komentář od carda19:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběGnx wá gb ohqh ueng wra an gra šcngaý. Wryvxbž fv gb zůžh ueág wnx pupv. Nol wfv zhfry hqěyng qboeý xbarp, zhfíš fr cbqyr aěčrub říqvg. N wr gbub bceniqh ubqaě. Fcbhfgn yvqí cfnyb, žr hqěynyv išr fceáiaě n znwí šcngaý xbarp n aěxgrří hqěynwí wra cůyxh n znwí qboeý :) rkbqhf ohqh oeág wnxb nygreangvih. Pb ol fr fgnyb xqlol Negbz cřržvy :)Tak já to budu hrat jen na ten špatný. Jelikož si to můžu hrát jak chci. Aby jsi musel udělat dobrý konec, musíš se podle něčeho řídit. A je toho opravdu hodně. Spousta lidí psalo, že udělali vše správně a mají špatný konec a někteří udělají jen půlku a mají dobrý :-) exodus budu brát jako alternativu. Co by se stalo kdyby Artom přežil :-)

carda19 napsal:A kurva :D no to nevadí stejně se je chystám znova zahrát než vyjde tenhle díl :)

carda19
      4.7.2017 07:50 carda19

@ odpověď na komentář od Alcatras:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběN xhein :Q ab gb arinqí fgrwaě fr wr pulfgáz mabin mnueág arž ilwqr grauyr qíy :)A kurva :-D no to nevadí stejně se je chystám znova zahrát než vyjde tenhle díl :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alcatras napsal:Jojo

Alcatras
      3.7.2017 13:49 Alcatras

@ odpověď na komentář od carda19:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběWbwbJojo

carda19 napsal:Počkej tak že ten konec kde ta ženská vyprávěla tomu Dítěti jak byl jeho otec statečný a tak a ten Malej z temných tam zamával a odešel s ostatními tak to byl špatný konec ?

carda19
      3.7.2017 13:47 carda19

@ odpověď na komentář od Alcatras:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběCbčxrw gnx žr gra xbarp xqr gn žrafxá ilceáiěyn gbzh Qígěgv wnx oly wrub bgrp fgngrčaý n gnx n gra Znyrw m grzaýpu gnz mnzáiny n bqršry f bfgngaízv gnx gb oly šcngaý xbarp ?Počkej tak že ten konec kde ta ženská vyprávěla tomu Dítěti jak byl jeho otec statečný a tak a ten Malej z temných tam zamával a odešel s ostatními tak to byl špatný konec ?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alcatras napsal:Ve špatným konci zahynul i s D6. V dobrým konci jim pomohli temní a téměř všichni přežili.

Alcatras
      2.7.2017 15:16 Alcatras

@ odpověď na komentář od Nathan Drake:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběIr šcngaýz xbapv mnulahy v f Q6. I qboeýz xbapv wvz cbzbuyv grzaí n gézěř išvpuav cřržvyv.Ve špatným konci zahynul i s D6. V dobrým konci jim pomohli temní a téměř všichni přežili.

Nathan Drake napsal:Fakt? Arťom ale zahynul při výbuchu na konci Last Light. To jsem teda zvědav.

stuntman
      2.7.2017 14:55 stuntman

Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběZrgeb Ynfg Yvtug zá 2 xbapr, ebianxb nxb Zrgeb 2033. Máyrží, nxb fgr cerpunqmnyv uebh, čv fgr cbzáunyv ľhďbz i zrger nyrob avr, ngď. Čvžr wr qboeý n myý xbavrp. I Zrgeb 2033 gb manzraá, žr čv fgr Čbealpu arpunyv žvť nyrob avr. I Zrgeb YY gb manzraá, žr Neťbz ceržvy, nyrob avr.Metro Last Light má 2 konce, rovnako ako Metro 2033. Záleží, ako ste prechadzali hrou, či ste pomáhali ľuďom v metre alebo nie, atď. Čiže je dobrý a zlý koniec. V Metro 2033 to znamená, že či ste Čornych nechali žiť alebo nie. V Metro LL to znamená, že Arťom prežil, alebo nie.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

stuntman
      2.7.2017 14:52 stuntman

Vážený bez spoilerov prosím. Keď píšete, tak aspoň použijte možnosť spoilery, ktorú je možné zakliknúť pri písaní komentára! ! Niektorý to nemuseli ešte dohrať (aj keď ich je málo) .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Nathan Drake
      2.7.2017 14:46 Nathan Drake

@ odpověď na komentář od Alcatras:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběSnxg? Neťbz nyr mnulahy cřv iýohpuh an xbapv Ynfg Yvtug. Gb wfrz grqn miěqni.Fakt? Arťom ale zahynul při výbuchu na konci Last Light. To jsem teda zvědav.

Alcatras napsal:Jo

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.