Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Anthem od BioWare nás postaví do role ochránce zbytku lidstva

Pondělí 12.6.2017 11:13
Autor: Jan "Honzas4400" Kalný, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Anthem od BioWare nás postaví do role ochránce zbytku lidstva
Se svým exoskeletem se budete vydávat vstříc nebezpečí a plnit questy jako v tradiční RPG hře. Aktualizováno o další informace.

 

Během včerejší konference EA jsme se dočkali krátkého teaser traileru na novou IP od BioWare - Anthem. Hra, která slibuje nádherné post-apokalyptické prostředí se sci-fi prvky. A z nové ukázky to vypadá, že je tohle jednoduše řečeno dechberoucí hra.

Hned v úvodu ukázky vidíme doslova skvělou grafickou stránku hry, která se dá snadno splést třeba i s filmem. A pak začne pořádná akce. V roli tzv. „Freelancera” máte za úkol chránit zbytky lidstva před hrozbami za zdí pomocí vašeho obleku - Javelinu.

Ten půjde podle všeho upravit a bude několik druhů. Jeden je takový průzkumnický, jiný je trochu jako tank, třetí zase umí létat skoro jako nějaký bůh. Nutno také dodat, že hra je vyvíjená v Edmontonu, tudíž jí nemá na starost stejný tým jako nový Mass Effect. Což je asi hned poznat, když se podíváte na tváře a mimiku postav…

Z dalších informací, které jsme se dozvěděli po samotné E3 prezentaci, víme, že hra půjde hrát a dohrát v singleplayeru. Má sice nabízet hladký drop-in/drop-out co-op, ale pokud budete chtít hrát úplně sami, můžete. Jak mimo jiné potvrdil i tento tweet od hlavního designéra hry.

Také jsme se dozvěděli, že lákadlem hry by měl být obrovský výběr zbraní a různorodí nepřátelé - od příšer po lidí. Samotná hra přitom běží na Frostbite enginu a cílem je to, aby jí mohl člověk hrát dlouhou dobu a pokaždé, když se vrátí, zažil něco nového. A v neposlední řadě také víme, že lokace v úvodu videa - Fort Tarsus - je jakýsi hub world, domov, kde může člověk sbírat questy a upravovat svůj Javelin.

Samotná hra by měla vyjít na podzim příští roku na PC, PS4 a Xbox One. Ale myslím, že do té doby se máme vážně na co těšit.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
iNva
  1x    12.6.2017 23:12 iNva

díky bioware! zase jsem si kvůli tomu poslintal klávesnici, fakt díky! :-D

Carljack
  1x    12.6.2017 17:24 Carljack

@ odpověď na komentář od Ria Kon:Hele teď přišla informace, že to teda lze hrát v SINGLU bez CO-OP, což u mě dosti mění celou situaci. Pokud opravdu tam bude i příběh a do tohoto takováto hladká hratelnost, tak stoprocentně uvažuji o koupi. Nicméně chytřejší budeme po vydání.

Ria Kon napsal:Bude to mít vůbec příběh? A příběh typu Division opravdu nepočítám... Pokud ne, tak to bude první novodobá hra od BW, kterou vynechám.

CzePavel99
      12.6.2017 17:14 CzePavel99

Musím říci že grafika byla fakt dechberoucí, ale očekávám downgrade. :-D Každopádně... bylo to zajímavé, ale zas tak baf z toho nejsem.

rawneox
      12.6.2017 17:13 rawneox

Velice zajímavé B-) no, ale vyleze to ven až za rok a půl, tak spíše budu sledovat gameplaye měsíc před vydáním, ale zatim to vypadá fantasticky :-) *THUMBS UP*

Alfajk
      12.6.2017 17:12 Alfajk

jsem zvedavej na to propojeni misi s drop in/out multakem, vypada to dobre, ale rok je dlouha doba a to to jeste muzou odlozit...

dopitapetr
  1x    12.6.2017 17:04 dopitapetr

Popravdě jsem čekal něco podobného jako je Destiny, ale tohle vypadá mnohem mnohem lépe. Hlavně ta grafika, ta je opravdu neskutečná. Hru bude určitě pečlivě sledovat.

jiiirka
      12.6.2017 16:25 jiiirka

Bude to asi super, ale zatím se mi to zdá poněkud obyčejné. .

M3lan3
      12.6.2017 16:25 M3lan3

Zajímalo by mě jestli ten svět jak byl na začátku bude dostupnej... pokud prostě si můžu zaletět kam budu chtít tak není co řešit....

SamFisher
      12.6.2017 16:18 SamFisher

@ odpověď na komentář od Ria Kon:má to mít příběh :-)

Ria Kon napsal:Bude to mít vůbec příběh? A příběh typu Division opravdu nepočítám... Pokud ne, tak to bude první novodobá hra od BW, kterou vynechám.

Ria Kon
  1x    12.6.2017 16:09 Ria Kon

Bude to mít vůbec příběh? A příběh typu Division opravdu nepočítám... Pokud ne, tak to bude první novodobá hra od BW, kterou vynechám.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.