Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Skull and Bones slibuje kruté pirátské dobrodružství na moři

Úterý 13.6.2017 00:23
Autor: Jan "Honzas4400" Kalný, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Skull and Bones slibuje kruté pirátské dobrodružství na moři
Jde o jakési „pokračování” námořních soubojů z Assassin's Creed IV: Black Flag. Doplněno o další a detailnější informace. A ano, hra nabídne i singleplayer.

 

Pamatujete se před lety, když v Assassin's Creed IV: Black Flag byly námořní souboje? Spousta hráčů si je oblíbila. Bylo to něco nového a svěžího. V novějších dílech už jsme se jich ale nedočkali, takže na to musí Ubisoft jinak. Tím „jinak” je Skull and Bones.

Skull and Bones slibuje epické, drsné námořní a pirátské dobrodružství, plné plundrování a soubojů na Indickém oceánu. Mezi největší přednost hry má patřit dynamický ekosystém, který reaguje na všechno, co hráč udělá a kde bude vaším úkolem se stát tím nejlegendárnějším, největším a nejobávanějším pirátem široko daleko.

Kromě toho má hra nabízet multiplayer a PVP mód, kde můžete bojovat sami, spojit se s ostatními hráči a bojovat spolu. Je důležité, abyste mistrně ovládli vítr ve svůj prospěch. Ve Skulls and Bones navíc bude i robustný RPG systém a bez taktizování na moři moc nevydržíte.

Hráči navíc budou moci vytvořit pirátské gangy a spolu se vydat vstříc silnějším protivníkům. Ve hře bychom také měli potkat Nizozemskou Východoindickou společnost. Kromě úpravy vašeho piráta si budete moci upravovat i vaší loď. Lodě přitom budou mít různou úlohu. Mezi odhalené archetypy lodí patří Fregata, která se hodí na ochranu spolubojovníků, držení území a ovládání bojiště. Druhým typem je Brigantina, která je zase perfektní k útoku. Třetím odhaleným typem je Sloop-of-War, hodící se na dálku a k podpoře spolubojovníků. Každá z lodí by měla nabízet bohaté možnosti úpravy a vylepšení.

I přes to, že by mělo dojít na nějaké interakce na souši, většina hry se má odehrávat právě na vaší lodi. Ale to nejlepší na konec: údajně bychom se měli dočkat i singleplayeru s příběhem. Oficiální web se o něm moc nerozepsal, ale údajně nemá jít jen o bonus vedle multiplayeru a zároveň bychom v něm měli potkat ikonické postavy.

Bohužel hra vyjde až na podzim příštího roku. Zatím musí postačit výše zmíněné informace, trailery, gameplay videa a několik screenshotů. Na webu hry se zároveň můžete zaregistrovat do bety.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Sutom
      14.6.2017 21:08 Sutom

@ odpověď na komentář od GleaDr:Smutné, ale bohužel pravdivé. Nebo bohudík, lidi si alespoň musejí sami ověřovat informace.

GleaDr napsal:Neboj žluč mi to opravdu nezvedá, jen je smutné jak snadno se šíří nepravdivé zprávy. Chápu, že na to má každý jiný pohled. Nikomu ho brát nechci, jen jsem chtěl upozornit na blbost.

dinss
      14.6.2017 20:33 dinss

V tuhle chvíly to na Steamu hraje okolo 2000 lidí. Krásný počet na AAA hru.

GleaDr
      14.6.2017 19:54 GleaDr

@ odpověď na komentář od Sutom:Neboj žluč mi to opravdu nezvedá, jen je smutné jak snadno se šíří nepravdivé zprávy. Chápu, že na to má každý jiný pohled. Nikomu ho brát nechci, jen jsem chtěl upozornit na blbost.

Sutom napsal:Jestli tě zaráží tvrzení, že je For Honor mrtvý, tak věz, že většina lidí má tohle tvrzení, protože hru aktivně nesleduje. Osobně For Honor nehraju a ani mě nezajímá, z mýho pohledu se tedy zdá mrtvá. Nenech se takovýma názorama vytáčet, protože je to zbytečný.

Sutom
      14.6.2017 14:43 Sutom

@ odpověď na komentář od GleaDr:Jestli tě zaráží tvrzení, že je For Honor mrtvý, tak věz, že většina lidí má tohle tvrzení, protože hru aktivně nesleduje. Osobně For Honor nehraju a ani mě nezajímá, z mýho pohledu se tedy zdá mrtvá. Nenech se takovýma názorama vytáčet, protože je to zbytečný.

GleaDr napsal:Co přeháním? Poslední dobou čtu o úmrtí FH všude, přitom to není pravda a většina článků se odkazuje jen na ten pokles na steamu. Ano FH není super hra, možná nikdy nebude, vzhledem k tomu jak k tomu Ubi přistupuje, ale to jde stranou. Já se zarážel nad tím tvrzením, ne nad skvělostí hry. Jestli bylo na mém komentáři něco konfliktní, tak se za to omlouvám, to jsem nezamýšlel. Ale myslím si, že jsem se oprávněně pozastavil nad neinformovaností a špatně podloženém názoru nejen CzePavel99. Toť vše. :)

Foxy
      14.6.2017 11:39 Foxy

Hra jako samotná vypadá dobře, avšak musím souhlasit s názorem, co už tu někdo napsal. Z minihry se udělala oficiálně samostatná hra s mírně pozměněným interfacem a Ubisoft opět rejžuje. Někdo má naprogramováno a pak to jen a jen stále omývá a hází do nových her. Kdybych byl nováček co hry od Ubisoftu ještě nehrál, bylo by mi to jedno. Ale pokud pravidelně někdo hraje Ubisoft games, pozná...že modely, textury apod. jsou s dalšími novými hrami opět stejné, jen převlečené do nového kabátu. Viz. GR Wildlands, tato novinka, Watch Dogs atd. A to mě na Ubisoftu, celkem dost tankuje. Člověk čeká něco nového a ve finále dostane úplně to stejné co už hrál (stejné modely, mechaniky) . Akorát s jinými postavami, jiným příběhem, oblastmi aj. , Tady se stačí podívat na video z gameplay a každý kdo hrál Black Flag, tak si musí říct...že kouká na tuto hru a ne na něco, co by měla být novinka (píseň na konci co si zpívají námořníci, to jen potvrzuje) . A proto do Ubisoft her, nemá v současnosti cenu sypat peníze...

GleaDr
      14.6.2017 09:44 GleaDr

@ odpověď na komentář od Sutom:Co přeháním? Poslední dobou čtu o úmrtí FH všude, přitom to není pravda a většina článků se odkazuje jen na ten pokles na steamu. Ano FH není super hra, možná nikdy nebude, vzhledem k tomu jak k tomu Ubi přistupuje, ale to jde stranou. Já se zarážel nad tím tvrzením, ne nad skvělostí hry. Jestli bylo na mém komentáři něco konfliktní, tak se za to omlouvám, to jsem nezamýšlel. Ale myslím si, že jsem se oprávněně pozastavil nad neinformovaností a špatně podloženém názoru nejen CzePavel99. Toť vše. :-)

Sutom napsal:Zase to nepřeháněj, možná je For Honor fajnová hra, ale rozhodně to není nic co by trhalo recenze a všichni z toho byli paf. Nemysli si, že tu hru lidi hejtují, někteří prostě jen nekonfliktně a rozumně vyjadřují názor, že hra je prostě tolik netankuje.

Sutom
  2x    13.6.2017 22:16 Sutom

@ odpověď na komentář od GleaDr:Zase to nepřeháněj, možná je For Honor fajnová hra, ale rozhodně to není nic co by trhalo recenze a všichni z toho byli paf. Nemysli si, že tu hru lidi hejtují, někteří prostě jen nekonfliktně a rozumně vyjadřují názor, že hra je prostě tolik netankuje.

GleaDr napsal:Jak dopadlo podobně jako FH? Co je to za blbost, FH jede denně, hráčů je dost. Jestli i ty zakládáš nazor na odliv hráču na zveřejnění steamu, tak mě překvapuje jak jste všichni nepoctiví v dohledávání informací. Ve FH je dost hráčů. Matchmaking trvá v pvp min 30s, většinou hráči mého levelu. Krom toho, že se vybalancovávají hrdinové jako Centurion, si není na co stěžovat. (Jasně každej si stěžuje na připojení ale co už hrát jde. ) Proto tyhle haterský komenty totálně nechápu...

GleaDr
      13.6.2017 19:13 GleaDr

@ odpověď na komentář od CzePavel99:Jak dopadlo podobně jako FH? Co je to za blbost, FH jede denně, hráčů je dost. Jestli i ty zakládáš nazor na odliv hráču na zveřejnění steamu, tak mě překvapuje jak jste všichni nepoctiví v dohledávání informací. Ve FH je dost hráčů. Matchmaking trvá v pvp min 30s, většinou hráči mého levelu. Krom toho, že se vybalancovávají hrdinové jako Centurion, si není na co stěžovat. (Jasně každej si stěžuje na připojení ale co už hrát jde. ) Proto tyhle haterský komenty totálně nechápu...Komentář byl naposledy upraven upraven 13.6.2017 19:19

Původní verze před úpravami:Jak dopadlo podobně jako FH? Co je to za blbost, FH jede denně, hráčů je dost. Jestli i ty zakládáš nazor na odliv hráču na zveřejnění steamu, tak mě překvapuje jak jste všichni nepoctiví v dohledávání informací. Ve FH je dost hráčů. Matchmaking trvá v pvp min 30, většinou hráči mého levelu. Krom toho že mě sere Centurion si není na co stěžovat. Proto tyhle haterský komenty totálně nechápu...

CzePavel99 napsal:Námořní bitvy jsem v AC3 i BF miloval takže na tohle se nejde netěšit. Ale mam maličké obavy aby to nedopadlo podobně jako For Honor.

ShelbyGT500
      13.6.2017 18:31 ShelbyGT500

Já bych normálně zakázal ukazovat gameplay trailery apod. když ta hra má vyjít až někdy za 1, 5 roku.

CzePavel99
  1x    13.6.2017 18:11 CzePavel99

Námořní bitvy jsem v AC3 i BF miloval takže na tohle se nejde netěšit. Ale mam maličké obavy aby to nedopadlo podobně jako For Honor.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.