Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Far Cry 5 vypadá jako moderní, vidlácká kovbojka

Pondělí 12.6.2017 23:49
Autor: Jan "Honzas4400" Kalný, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Far Cry 5 vypadá jako moderní, vidlácká kovbojka
Vypadá to jako skvělá hra na odreagování. Doplněno o informace ohledně několika edic hry + screenshoty.

 

Konečně jsme se dočkali prvního pohledu na nový díl Far Cry. Ten nás zavede do americké Montany, kde budeme bojovat proti kultu. Bohužel jsme toho neviděli hodně, jen krátký trailer a tříminutovou ukázku, ve které můžeme vidět nějakou tu přestřelku a rychlý sestřih našich parťáků a všeho možného, co můžeme ve hře dělat.

Letadla, výbuchy, tuna střílení a pes po boku... nic z toho nebude ve Far Cry 5 chybět. Hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One 27. února 2018.

Nové screenshoty

Speciální edice hry

Zase Ubisoft, zase tuna speciálních, sběratelských a jiných edic. Čekal někdo něco jiného? Ne? Tak jdeme na to...

Kromě standardní hry za standardní cenu nabízí Ubisoft Deluxe edici hry. Ta, za cenu 70 dolarů, obsauje Big Game Hunter Pack (zahrnuje Big Game Hunter luk, ATV a outfit), Ace Pilot Pack (Ace Pilot 1911 pistoli, helikoptéru a outfit), Explosive Pack (4 dynamity, 4 C4, 4 granáty a 4 nášlapné miny), Chaos Pack (4 Fast buffs, 4 Furios buffs, 4 molotovy koktejly a 4 návnady na zvířata) a v neposlední řadě také nabízí útočnou pušku AR-C a .44 Magnum se speciálními skiny.

Gold edice hry za 90 dolarů pak přináší obsah z Deluxe edice a zároveň Season Pass, který má nabízet další obsah, příběhy a výbavu.

Deluxe Edition
Deluxe Edition
Gold Edition
Gold Edition

Na řadu přichází The Father Edition za 110 dolarů. Ta zahrnuje obsah z Deluxe edice hry (bohužel ne Gold edice hry, tzn. že nenabízí Season Pass), zato má prémiové balení, sošku Josepha Seeda - „Otce" - vysokou 31,3 centimetrů, steelbook, oboustrannou turistickou mapu Hope County a soundtrack hry.

The Father Edition
The Father Edition

A aby toho nebylo málo, za 170 dolarů si můžete koupit i Hope County, MT Collector's Case, která nabízí obsah z Gold edice hry, včetně speciální limitované trofeje lebky jelena z Hope County z kvalitní pryskyřice.

Měla by být zhruba 45 centimetrů široká a mělo by jich být jenom 6 tisíc kusů. Sběratelská edice také obsahuje exkluzivní steelbook, oboustrannou turistickou mapu a soundtrack hry, stejně jako The Father Edition.

Hope County, MT Collector's Case
Hope County, MT Collector's Case
Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Lincoln
  1x    1.7.2017 07:13 Lincoln

@ odpověď na komentář od Bonpar:Musíš si to vysvětlit tak, že je to v jiné době a že něco jako armáda a vláda neexistují :-D A můžeš v klidu hrát :-D U mě je top Far Cry 3, protože Vaas byl asi top padouch. Nicméně tu lebku jelena si dám na zeď :-D

Bonpar napsal:Asi se mnou není něco v pohodě, když namísto toho, abych se pozastavil nad lidmi přejetými kombajnem, přemýšlím o tom, jak je to strašně nereálné, protože americká vláda by zakročila a skoncovala s nimi velice rychle.

MORTHSIR
  2x    14.6.2017 16:00 MORTHSIR

Ano, to chceme. :-D

Corvus
  2x    14.6.2017 12:16 Corvus

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Jaká revoluce. . ? Krásné, neokoukané prostředí, hromada vehiklů, zbraní a tu máš kulku mezi parohy, pomatený křesťanský vidláku! To chceme nebo ne?

Behavioralista napsal:Já si myslím, že se žádná revoluce nekoná.

vegasss7771
      14.6.2017 12:13 vegasss7771

@ odpověď na komentář od Behavioralista:A myslíš si, že hráči revoluci od Far Cry chtějí? ? ?

Behavioralista napsal:Já si myslím, že se žádná revoluce nekoná.

Behavioralista
  1x    14.6.2017 06:52 Behavioralista

Já si myslím, že se žádná revoluce nekoná.

Atlantis
      13.6.2017 21:53 Atlantis

Nemyslím, že tohle prostředí zaujme dostatek lidí.

CzePavel99
  1x    13.6.2017 18:05 CzePavel99

Nevidím jediný důvod proč do toho nejít :-) Prostě další Far Cry s nádherným prostředím.

CzechNeverEnd
  1x    13.6.2017 17:32 CzechNeverEnd

@ odpověď na komentář od Corvus:Jo, to vám nezávidim :-( .
Ale nevim, co by jim udělalo, kdyby dali dvě verze za 170, jednu se soškou a jednu s paroháčem :-D .

Corvus napsal:Prachy... nic jiného v tom není. Mě spíš vadí, že obě novinky, AC i FC, nemají sběratelky na PC... :( Škoda.

Corvus
      13.6.2017 17:22 Corvus

@ odpověď na komentář od CzechNeverEnd:Prachy... nic jiného v tom není. Mě spíš vadí, že obě novinky, AC i FC, nemají sběratelky na PC... :-( Škoda.

CzechNeverEnd napsal:Ta sběratelka je super :shock: . Ubisoft má nejlepší, jen nechápu, proč nemůžou nikdy udělat kombinaci se soškou i seasson passem :D.

CzechNeverEnd
  1x    13.6.2017 16:41 CzechNeverEnd

Ta sběratelka je super :-o . Ubisoft má nejlepší, jen nechápu, proč nemůžou nikdy udělat kombinaci se soškou i seasson passem :-D.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.