Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Ubisoft má vlastní No Man's Sky, jmenuje se Starlink: Battle for Atlas

Pondělí 12.6.2017 23:58
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PS4, Xbox One, Switch

Ubisoft má vlastní No Man's Sky, jmenuje se Starlink: Battle for Atlas
Novinka od Ubisoftu, která by klidně mohla být mini-hrou v hackerské akci Watch Dogs.

 

Tisková konference Ubisoftu v Los Angeles přinesla další novinku. Ve Starlink: Battle for Atlas jste v partě hrdinských mezihvězdných pilotů, kteří bojují za osvobození hvězdného systému Atlas, na který mají spadeno zlé robotické síly.

Svou vesmírnou stíhačku si budete moci všelijak upravit, včetně samotného pilota. Ale hlavní budou zbraně, trup a křídla. V kreativitě se prý meze nekladou a hlavně změny budou mít vliv na fyziku lodi, což se má okamžitě projevit ve hře.

Cestovat budete po exotických světech systému Atlas. Celkem prozkoumáte 7 jedinečných planet a prostorů. Každá planeta má svou vlastní identitu, ekosystém a divokou zvěř. Z planety budete moci letět přímo do vesmíru, bojovat nebo se podívat do jiného světa.

Svět se má navíc vyvíjet v závislosti na vašich činnostech a volbách. Nepřátelé mají na vše reagovat a bojovat inteligentně. Vy je musíte zastavit

Starlink: Battle for Atlas působí jako trošku jiný No Man's Sky, doufejme, že dopadne lépe. Naplánován je až na podzim 2018 pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Hru připravuje studio Ubisoft Toronto (autoři Splinter Cell: Blacklist) a při vývoji využívá Snowdrop Engine (The Division).

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Chesse
  1x    13.6.2017 20:41 Chesse

@ odpověď na komentář od iNva:Elite: Dangerous by mel brzy vyjit na PS4, pokud tam tedy hrajes :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

iNva napsal:tak minimálně tohle bude mít aspoň příběh :-D u nms jsem zazevlil docela dost času ale bohužel jsem se nedostal ani k prvnímu jádru protože to začne bejt nudný : / snad tohle bude zábavnější. .

marně čekám na nějakou vesmírnou pecku jako byl freelancer :-(

iNva
      13.6.2017 20:05 iNva

tak minimálně tohle bude mít aspoň příběh :-D u nms jsem zazevlil docela dost času ale bohužel jsem se nedostal ani k prvnímu jádru protože to začne bejt nudný : / snad tohle bude zábavnější. .

marně čekám na nějakou vesmírnou pecku jako byl freelancer :-(

Chesse
  1x    13.6.2017 00:16 Chesse

Me zajima, zda ty lide co meli připevněné na ovladacich jsou povinne nebo ne.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.