Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Days Gone poodhaluje fungování světa a herní mechaniky

Úterý 13.6.2017 04:24
Autor: Filip "Filca" Němec, Rubrika: Novinky
PS4

Days Gone poodhaluje fungování světa a herní mechaniky
Deset minut záběrů z hraní zakončených novým trailerem.

 

Velkou porci času si z jinak velmi dynamické konference ukousla postapokalyptická zombie akce Days Gone. Desetiminutová ukázka představuje základní principy hry a poodhaluje, co vše může hratelnost nabídnout. Jak už odhalil první trailer, hlavním dopravním prostředkem po rozsáhlém a detailním světě bude váš motocykl. Svět je totiž plný nepřátel, a to jak těch lidských, tak i těch zvířecích. Záběry představuji nejspíše jednu z příběhových misí, jejíž průběh poodhaluje, jaké nástroje budete moci využívat a jak moc volnou ruku budete mít při plnění misí.

Prozatím vše nasvědčuje tomu, že bude ve vašich rukou, jak moc nápadný způsob postupu zvolíte. Z traileru lze však také vyčíst značný příklon k vyprávění příběhu, jsme tedy zvědavi, jak se tyto dvě zdnálivě protichůdce cesty setkají.

Nové screenshoty

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Feny
      13.6.2017 20:41 Feny

Mě se to moc líbí, uvidíme co z toho nakonec vyleze. Ale ten medvěd s tím ostnatým drátem je k sežrání Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CzePavel99
  1x    13.6.2017 18:23 CzePavel99

Další parádní ukázka *THUMBS UP*

Carljack
  5x    13.6.2017 13:37 Carljack

Jedna z nejzajímavěji vypadajících NEW IP vůbec. Days Gone láká opravdu úžasně jak na otevřený svět, tak na akci, hratelnost, motorku i na velmi zajímavě vypadající osudy postav v této hře. Tenhle svět bude určitě naprostá bomba a jsem rád, že SONY neustále investuje tolik financí do příběhových her.
Co hra to bomba prostě!

skylines
      13.6.2017 12:25 skylines

Stejně jako GoW. Až nebude co hrát tak za pět stovek z bazaru se to vyplatí. Ale kdo ví potenciál to má a třeba to nadchne. Zatím to ale vypadá jako generický survival. Jen s motorkou která je slyšet na sto metrů což už samo o sobě tak nějak pokulhává.

Alcatras
      13.6.2017 12:05 Alcatras

@ odpověď na komentář od Paulus Poetry:Jsou to nakažení. Mě už celkové začíná štvát, jak spusta vývojářů, říká tohle jsou zombie a tohle jsou zombie. Zombie se chová úplně jinak. To je jako kdyby mě někdo o upírovy že to je třeba zombie.

Paulus Poetry napsal:Cituji "Náš příběh se odehrává dva roky po vypuknutí globální pandemie, která zdecimovala svět, zabila všechny lidi a proměnila je v miliony nemyslících, divokých tvorů, připomínají zombie" Tak nějak vážně nevím co jiného si pod nimi představit než právě zombie. Vypadají jak zombie, chovají se jako zombie, ale nejsou to zombie. Co je to? Otázka za zlatého retrívra.

Paulus Poetry
      13.6.2017 11:52 Paulus Poetry

@ odpověď na komentář od Alcatras:Cituji "Náš příběh se odehrává dva roky po vypuknutí globální pandemie, která zdecimovala svět, zabila všechny lidi a proměnila je v miliony nemyslících, divokých tvorů, připomínají zombie" Tak nějak vážně nevím co jiného si pod nimi představit než právě zombie. Vypadají jak zombie, chovají se jako zombie, ale nejsou to zombie. Co je to? Otázka za zlatého retrívra.

Alcatras napsal:Tohle nejsou zombie

cernejstri1
      13.6.2017 11:51 cernejstri1

Tak tohle nám 100% nahradí zatím The last of us 2 :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alcatras
      13.6.2017 11:15 Alcatras

@ odpověď na komentář od Paulus Poetry:Tohle nejsou zombie

Paulus Poetry napsal:Neříkám že by to nemuselo být špatný. Líbí se mi to herní prostředí. Hlavní postava je sympatická, přesně můj styl. Akorát ty naspeedované zombie, které to sprintují rychleji než Usain Bolt, tak z toho mám strach. Tohle bych pochopil u nějakých vyjímečných jedinců (zombie) ale u všech? To je jako to tupé stádo z filmu World War Z. No uvidíme co z toho nakonec bude :)

Alphonse800
  2x    13.6.2017 09:13 Alphonse800

O hře toho pořád ještě moc nevíme, například by mě zajímala velikost herní mapy nebo co bude cílem, jestli budovat komunitu, čekat na záchranu atd. mnoho otazníků ;-) ;-)

Serif1988
  4x    13.6.2017 08:35 Serif1988

Vypadá to parádně, těším se... Mně osobně rychlé zombie přijdou fajn, už film Světová válka Z mi sedla, tak tohle prostě musím mít ... Jen škoda že se neví kdy hra vyjde. .

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.