Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Monster Hunter World pro PS4 a Xbox One začátkem roku 2018

Úterý 13.6.2017 05:01
Autor: Filip "Filca" Němec, Rubrika: Novinky
PS4, PC, Xbox One

Monster Hunter World pro PS4 a Xbox One začátkem roku 2018
Pro stolní počítače až později.

 

Jednou z novinek, které si Sony přichystala na letošní E3 tiskové konferenci, bylo představení Monster Hunter World pro PS4. Ihned po skončení konferenci jsme se však dozvěděli, že se titul chystá také pro Xbox One a PC.

Konzolové verze by měly vyjít začátkem roku 2018, verze pro stolní počítače až později v blíže nespecifikovaném termínu. Verze pro Nintento Switch nebyla prozatím vůbec zmíněna.

Ve hře se ujmeme role lovce, jenž bude prozkoumávat nový kontinent, známý jako „New World“. Ten by měl nabídnout bohatý a samostatně fungující ekosystém, do kterého se hráči dostanou pomocí drop-in multiplayeru, kdykoli tedy bude třeba přítomnost dalších hráčů, mohou se kdykoli připojit. Stačí vyslat SOS světlici na server. Rozsáhlý svět nabídne kromě velkého množství divoké fauny a flóry také absencí nahrávacích obrazovek a také plynulé přechody mezi dnem a nocí.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
hRDLA
      20.6.2017 19:03 hRDLA

25 minut gameplay [ odkaz ] ignorujte ching chong ping pong

DERO
      13.6.2017 23:29 DERO

@ odpověď na komentář od hRDLA:Asi honi body na komentech jinak to absolutně nechápu :-D

hRDLA napsal:Mně to jen přišlo zbytečné, ještě když valná většina lidí tohle prostě uvítá a jsou za to ráda, to pak ani nemůžeš čekat že se tu setkáš s nějakou kladnou odezvou

hRDLA
      13.6.2017 15:55 hRDLA

@ odpověď na komentář od Carljack:Mně to jen přišlo zbytečné, ještě když valná většina lidí tohle prostě uvítá a jsou za to ráda, to pak ani nemůžeš čekat že se tu setkáš s nějakou kladnou odezvou

Carljack napsal:Jo pravda, podrážděně jsem si sarkastickou poznámku dělat nemusel :) Přeci jen, jsme tu všichni nadšení hráči :)
Ano nemusel jsem se vyjadřovat, ale tak vzhledem k tomu, že jsem E3 sledoval zde, jako jiní celou. Tak proč se nevyjádřit ke všemu co jsem viděl že? :)

Carljack
      13.6.2017 15:35 Carljack

@ odpověď na komentář od hRDLA:Jo pravda, podrážděně jsem si sarkastickou poznámku dělat nemusel :-) Přeci jen, jsme tu všichni nadšení hráči :-)
Ano nemusel jsem se vyjadřovat, ale tak vzhledem k tomu, že jsem E3 sledoval zde, jako jiní celou. Tak proč se nevyjádřit ke všemu co jsem viděl že? :-)

hRDLA napsal:Já ti to snad zakazuju? :) jen jestli ti to třeba nepřijde trošku zbytečné to sem psát, když se můžeš věnovat jiným hrám které tě třeba zajímají, nemusíš být hned tak podrážděný

hRDLA
      13.6.2017 15:11 hRDLA

@ odpověď na komentář od Carljack:Já ti to snad zakazuju? :-) jen jestli ti to třeba nepřijde trošku zbytečné to sem psát, když se můžeš věnovat jiným hrám které tě třeba zajímají, nemusíš být hned tak podrážděný

Carljack napsal:Ono je nějak zakázáno říkat svůj názor? To chceš aby ti co se jim hra nelíbila - mlčeli a psali sem jen nadšení fanoušci své duchaplné názory typu: yessss...sss. . sss. . ssss!
:) :) :)

Carljack
      13.6.2017 14:58 Carljack

@ odpověď na komentář od hRDLA:Ono je nějak zakázáno říkat svůj názor? To chceš aby ti co se jim hra nelíbila - mlčeli a psali sem jen nadšení fanoušci své duchaplné názory typu: yessss...sss. . sss. . ssss!
:-) :-) :-)

hRDLA napsal:ok, a proč nám to sem píšeš?

s3Cr3
      13.6.2017 13:56 s3Cr3

top

hRDLA
  1x    13.6.2017 13:51 hRDLA

@ odpověď na komentář od Carljack:ok, a proč nám to sem píšeš?

Carljack napsal:Samozřejmě každá konference musí mít něco, co mě absolutně nebere, jinak bych to asi nezvládl. A u tohoto titulu mi to je vlastně úplně jedno. Ruce pryč...

Carljack
      13.6.2017 13:40 Carljack

Samozřejmě každá konference musí mít něco, co mě absolutně nebere, jinak bych to asi nezvládl. A u tohoto titulu mi to je vlastně úplně jedno. Ruce pryč...

hRDLA
  1x    13.6.2017 12:42 hRDLA

@ odpověď na komentář od Falleen:tobě jako vadí že to nebude exkluzivka? proč?

Falleen napsal:Tohle byla jediná pořádná nově oznámená hra a bude nakonec všude : -/ Jo, nejít spát a koukat na ten haluz se fakt vyplatilo.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.