Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Kriminální Hidden Agenda od tvůrců Until Dawn

Úterý 13.6.2017 06:01
Autor: Filip "Filca" Němec, Rubrika: Novinky
PS4

Kriminální Hidden Agenda od tvůrců Until Dawn
Pomocí technologie PlayLink si zahraje až pět hráčů najednou s pomocí svých mobilních telefonů.

 

Autoři originálního survival hororu Until Dawn představili další hru, která spojuje inovativní přístup a hororový zážitek. Hidden Agenda je multiplayerový kriminální titul s prvky hororu, ve kterém se pomocí technologie PlayLink může utkat až pětice hráčů. PlayLink umožní komunikovat hráči se hrou pomocí mobilního telefonu, což přináší jednu důležitou vlastnost – každý z hráčů má svůj vlastní display a může tak dostávat odlišné informace, než ostatní.

Hidden Agenda je díky svému kriminálnímu zasazení především o tom, jak budete věřit ostatním hráčům a po vzoru Until Dawn budete rovněž rozhodovat o tom, kdo bude žít a kdo ne. Hidden Agenda navíc nebude jediným titulem využívající technologie PlayLink, v přípravě jsou také hry That’s You, Frantics, Singstar Celebration a Knowledge is Power.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
CzePavel99
      13.6.2017 18:29 CzePavel99

Zajímavý nápad.

skylines
      13.6.2017 15:41 skylines

Nápad je to zajímavý ale každý ví že konzolisté nemají kámoše natož ještě k tomu čtyři :-D Ale né teď vážně. Líbí se mi že už konečně zvládli motion capture a nehrajete za nepřirozené androidy po mrtvici jako v předešlé hře. Tohle bude spíš pro streamery a podobné internetové žebráky kteří povolí přístup v appce pár z těch dětí co je sledují a posílají jim kapesné od mámy. Tedy za předpokladu že to půjde přes internet a né bluetooth.

Alfajk
  2x    13.6.2017 10:46 Alfajk

tyhle radoby "social" prvky taky zrovna nemusim, kdyz uz se s partou sejdem, tak urcite nepujdem hrat...

dopitapetr
  1x    13.6.2017 07:11 dopitapetr

Nápad zajímavý, ale tohle mě moc nebere. :/)

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.