Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Rocket League míří na Nintendo Switch

Úterý 13.6.2017 18:40
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
Switch

Rocket League míří na Nintendo Switch
Verze pro Switch zahrnuje online a lokální multiplayer, exkluzivní auta a kosmetické předměty nebo možnost hrát s hráči na PC a Xboxu One.

 

Portfolio her třetích stran pro Nintendo Switch bude ke konci letošního roku rozšířeno o oblíbenou multiplayerovou hru Rocket League, která nadmíru zábavnou formou kombinuje fotbal a rychlá auta. Verze pro Switch nabídne stejné herní prvky, obsah a aktualizace jako Rocket League pro PC, PS4 a Xbox One a přihodí i něco navíc. Konkrétně exkluzivní auta, která budou odhalena později, a různé kosmetické předměty, třeba čepice Maria a Luigiho.

Rocket League podporuje všechny herní režimy Nintenda Switch a zahrnuje online i lokální multiplayer. Podobně jako na ostatních platformách podporuje multiplayer až 8 hráčů a dobrá zpráva je, že nebude chybět ani cross-platform hraní, díky němuž se mohou majitelé Switche během online zápasů střetnout s hráči na PC a Xboxu One.

Bližší informace o Rocket League pro Switch budou oznámeny později, tedy až se přiblíží datum vydání. K dispozici je také trailer, v němž nechybí ukázka Mariovy čepice, samozřejmě řádně ozvučená.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
vegasss7771
      14.6.2017 12:24 vegasss7771

Tak to je fajn, že je další hra aji na Switch! ! ! Jen by mne zajímalo, jak se Rocket Leaguie bude hrát na tomhle zařízení...

CzePavel99
      13.6.2017 23:16 CzePavel99

Rocket jsem hrál hlavně když to vyšlo a pak jsem se k tomu jen občas vracel, ale Switch verze by nemusela být úplně špatná... Možná někdy.

Duuku
      13.6.2017 19:58 Duuku

Sony je proste zvlastni firma a nektery veci je u nich lepsi neresit, to pak clovek nikdy necpochopi :-D

Honzas4400 člen redakce
  1x    13.6.2017 19:14 Honzas4400

Od hráčů pro hráče... Teda pokud se nejedná o častej exkluzivní obsah a cross-play. Pak jsou hráči až druhá kolej.

Cvrnda člen redakce
  2x    13.6.2017 19:04 Cvrnda

@ odpověď na komentář od Phase:Situace s PS4 je holt trochu složitější. Třeba PC hráči mohou hrát se všemi, i s majiteli PS4, naopak majitelé PS4 nemohou hrát pro těm na Xboxu One a Switchi. Sony a cross-play, to je zkrátka dlouhý příběh

Phase napsal:inac vzdy som si myslel ze RL je cross so vsetkymi platformami, ale ako pozeram Sony zase vymysla

Cvrnda člen redakce
      13.6.2017 19:01 Cvrnda

Díky cross-play je to přínosná zpráva i pro hráče Rocket League na ostatních platformách (kromě PS4) . Koneckonců čím víc hráčů na různých zařízeních může hrát společně, tím líp

Phase
      13.6.2017 19:00 Phase

inac vzdy som si myslel ze RL je cross so vsetkymi platformami, ale ako pozeram Sony zase vymysla

Jirka.Sim
      13.6.2017 18:57 Jirka.Sim

A je to tam, bomba. Když psyonix oznámilo že zkoumá možnost této hry na switch tak jsem ho zrovna kupoval a tajně doufal že to vyjde. Tahle hra mě bere už od doby kdy vyšla a byla dána do pluska a teď bude možnost mít tuto hru v přenosné verzi a to je naprostá pecka. Tohle u mě switch posouvá už o úroveň výš.
Jak tak koukám tak koupě switche se vyplatila :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.