Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

10 minut z RPG akce Vampyr

Úterý 13.6.2017 23:31
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

10 minut z RPG akce Vampyr
Uvidíte boj, něco málo z příběhu, interakci s jinými postavami a obtížná rozhodnutí, která budete muset ve hře učinit.

 

RPG akce Vampyr od tvůrců Life is Strange a Remember Me se na E3 prezentuje novou, desetiminutovou ukázkou. Ta přibližuje boj, něco málo z příběhu, interakci s jinými postavami a obtížná rozhodnutí, která budete muset učinit.

V této konkrétní scéně se hlavní postava, doktor Jonathan E. Reid, snaží vypořádat se změnami, kterými prochází. Jak od nás víte již nějakou dobu, Reid se z války vrací do rodného Londýna, ale je nakažen. Z vojenského chirurga, který měl zachraňovat životy, se pomalu stává upír a on se musí naučit ovládat své chutě. Reid dokonce spolupracuje s jedním doktorem z nemocnice, která je součástí jedné ze čtyř čtvrtí Londýna. Tyhle čtyři čtvrtě musejí zůstat stabilní, pokud chcete zabránit zničení města.

Připomeňme, že se hra odehrává v Londýně roku 1918. Ve městě vypukla španělská chřipka a v temných uličkách číhá velké nebezpečí v podobě upírů. Hráči se vžijí do doktora Jonathana Reida, známého chirurga, který se z války vrací domů. Jako doktor přísahal, že bude zachraňovat životy a starat se o nemocné. Ale po návratu je jiný, byl nakažen a stává se z něho upír. Musí tak pronásledovat a zabíjet ty, které slíbil, že bude uzdravovat.

V ulicích Londýna budete bojovat proti lovcům upírů a různým monstrům. Budete se muset rozhodnout, které civilisty si vyberete ke svému obědu, abyste zlepšovali své upírské schopnosti. Připravte se ale nést důsledky vašich činů. Tvůrci slibují, že každé zabití se promítne do příběhu a do života v Londýně. Jedno jediné zabití nebohého občana může znamenat velké problémy. Je jen na vás, zda Londýn zachráníte nebo pohřbíte.

Vampyr vyjde v listopadu 2017 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
zebrostroj74
      14.6.2017 20:08 zebrostroj74

Vypadá to celkem zajímavě. Dal bych tomu šanci. Snad to nebude úplně tupé nebo naopak přemíru složité.

Miky člen redakce
      14.6.2017 11:17 Miky

@ odpověď na komentář od fehrplay:Také zdravím, E3 teprve začala, máme za sebou jen konference. Call of Cthulhu na stánku Focus Home má být, tak uvidíme, zda se dozvíme něco nového. O The Sinking City zatím nic nového, ale na homepage tvůrců stále je uváděna, tak snad se dočkáme.

fehrplay napsal:Zdravím vím že to jsem nepatří ale nevím kam jinam to napsat, O call of cthulhu nic nebude myslel jsem že na e3 měli něco ukazovat? A the Sinking city na to už asi každý zapoměl včetně vývojářů zřejmě: / myslím že ani jedna z nich nevyjde takový štěstí prostě mít nemůžu.

fehrplay
      14.6.2017 10:59 fehrplay

Zdravím vím že to jsem nepatří ale nevím kam jinam to napsat, O call of cthulhu nic nebude myslel jsem že na e3 měli něco ukazovat? A the Sinking city na to už asi každý zapoměl včetně vývojářů zřejmě: / myslím že ani jedna z nich nevyjde takový štěstí prostě mít nemůžu.

Corvus
      14.6.2017 10:58 Corvus

@ odpověď na komentář od Slim50:Přesně! Hlavně ne bezduchou rubačku... Pro mě je Hellblade a Vapmyr černý kůň letošní herní sezóny. Hlavně ať to není jen o bezduchém vraždění...

Slim50 napsal:Tak já jsem se bál že to bude jenom taková bezduchá rubačka, ale tohle video mě přesvědčilo o opaku. Vypadá to že příběh bude silnej a snad i ten dopad rozhodnutí. Je z toho cítit hutná atmosféra.

Slim50
  1x    14.6.2017 09:16 Slim50

Tak já jsem se bál že to bude jenom taková bezduchá rubačka, ale tohle video mě přesvědčilo o opaku. Vypadá to že příběh bude silnej a snad i ten dopad rozhodnutí. Je z toho cítit hutná atmosféra.

Corvus
      14.6.2017 08:20 Corvus

@ odpověď na komentář od Mythix:Díky za info a jsem rád, že jsi to nepřetavila v hate :-)

Mythix napsal:Na Vampyr jsem se hodně těšila, ale ty gameplay záběry mě nějak odradily, asi jsem si to představovala jinak, ale to bych nerozebírala tady:) Jinak mě potěšilo: ZOH ve Steepu, The Crew 2 vypadá milionkrát líp jak jednička, samozřejmě Forza, Ori, Way Out, Anthem, no a nejspíš dám šanci i novému AC - je to fakt velká změna o proti předchozím díli a nesmím zapomenout na LiS :)

Mythix
      14.6.2017 08:15 Mythix

@ odpověď na komentář od Corvus:Na Vampyr jsem se hodně těšila, ale ty gameplay záběry mě nějak odradily, asi jsem si to představovala jinak, ale to bych nerozebírala tady:) Jinak mě potěšilo: ZOH ve Steepu, The Crew 2 vypadá milionkrát líp jak jednička, samozřejmě Forza, Ori, Way Out, Anthem, no a nejspíš dám šanci i novému AC - je to fakt velká změna o proti předchozím díli a nesmím zapomenout na LiS :-)

Corvus napsal:Nechci vyvolávat žádný flame, jen se ptám: není možné si tě dlouhodobě nevšimnout. Existuje vůbec něco, co tě zaujalo? ? ? 99% tvých příspěvků se rovná holé větě, že tě nic nezaujalo... :-)

Corvus
  3x    14.6.2017 08:11 Corvus

@ odpověď na komentář od Mythix:Nechci vyvolávat žádný flame, jen se ptám: není možné si tě dlouhodobě nevšimnout. Existuje vůbec něco, co tě zaujalo? ? ? 99% tvých příspěvků se rovná holé větě, že tě nic nezaujalo... :-)

Mythix napsal:Nějak mě to nezaujalo

Ergonaut1®
      13.6.2017 23:54 Ergonaut1®

Á, tady nějaké slibotechny o dopadu vašich rozhodnutí na hru povýšily na novou úroveň :-)

Mythix
  2x    13.6.2017 23:35 Mythix

Nějak mě to nezaujalo

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.