Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Další vývojářský deník Wolfenstein 2: The New Colossus přibližuje zbraně

Čtvrtek 15.6.2017 09:48
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Další vývojářský deník Wolfenstein 2: The New Colossus přibližuje zbraně
V každé ruce můžete mít jinou zbraň a vrací se i prvky plížení. Video opět obsahuje nové záběry z hraní.

 

Včera jsme tu měli první deník z vývoje nedávno odhalené střílečky Wolfenstein 2: The New Colossus. Teď se můžeme podívat na další, který přibližuje zbraně a obecně boj. Během hraní se setkáme s nepřáteli, které můžete znát už z The New Order nebo The Old Blood, tentokrát jsou ale vylepšeni novými technologiemi. Samozřejmě nesmí chybět ani zcela noví protivníci, kteří jsou větší a hrozivější.

Likvidace nepřátel opět probíhá více způsoby. Můžete na ně vlítnout po hlavě tradičním akčním stylem, případně je lze likvidovat v klidu z povzdálí, když máte po ruce vhodné zbraně, nebo potichu při plížení. Stealth prvky se samozřejmě vrací a jejich cílem není vyhnout se zabíjení a kontaktu s nepřáteli. Cílem je prostě sejmout protivníky po jednom a potichu. A když to nevyjde, můžete je vždycky rozstřílet tradičním způsobem.

Ve hře jsou stále přítomní velitelé, kteří mohou povolávat posily, když vás zaregistrují. Každý bojový scénář tentokrát zahrnuje dva velitele s možností zavolat posily hned několikrát. Jde tedy o významné cíle, které je vhodné zlikvidovat co nejdřív, ať už využíváte Rambo styl nebo plížení.

Ke změnám došlo i v případě ikonické možnosti mít zbraň v každé ruce. Tentokrát můžete jednotlivé zbraně v rukou kombinovat, takže v jedné ruce lze mít například hlasitou útočnou pušku a ve druhé samopal s tlumičem. Takto je možné likvidovat nácky pestřejším způsobem a navíc jste lépe připraveni na různé scénáře bez nutnosti mezi zbraněmi přepínat.

A pak je tu sekerka. Ta se očividně hodí v jakémkoliv stylu boje. Můžete ji tedy použít při čelním střetu s protivníkem jako účinnou zbraň pro boj zblízka, stejně tak se hodí jako vrhací zbraň pro usnadnění tiché prácičky při plížení. Tohle a mnohem víc vývojářský deník ukazuje, a to prostřednictvím již viděných i nových záběrů z hraní. Osobně ale doufám, že pokud jde o plížení a vrhací zbraně, nepřátelé tentokrát nebudou tak zranitelní. V The New Order a The Old Blood se člověk sice mohl pousmát, když nácka zabil i sebemenší zásah vrhacím nožem do paty nebo konečků prstů, ale dvakrát to už stačilo.

V přípravě je navíc oficiální průvodce hrou, který připravuje společnost Prima Games ve spolupráci s Bethesdou. Soudě dle fotografií bude k dispozici kromě standardní edice i sběratelská verze, přičemž cena a dostupnost bude teprve oznámena.

Doufejme, že kromě průvodce hrou dojde i na artbook od Dark Horse, který pravidelně doprovází každý výraznější titul vydávaný Bethesdou. Vlastního, samostatně prodejného artbooku se již dočkaly hry jako Fallout 4, Doom, Prey nebo Wolfenstein: The New Order.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
six feet under
      16.6.2017 21:36 six feet under

Jen detail, nezda se vam lidi ze jsou ty kvery nejak blizko u sebe? Kdyz drzi B. J v kazde ruce jeden. Myslim hlavnema, je to jiny nez v minulych dilech nebude to na zavadu, ale je to tak

N3RWO
      16.6.2017 14:20 N3RWO

@ odpověď na komentář od Jamajčan:JJ přesně tak jsem to myslel

Jamajčan napsal:U Falloutu bych pochopil tu narážku na americký způsob života.

opletalpa
      16.6.2017 12:57 opletalpa

Už se strašně moc těším ;-)

Jamajčan
  1x    16.6.2017 12:29 Jamajčan

@ odpověď na komentář od N3RWO:U Falloutu bych pochopil tu narážku na americký způsob života.

N3RWO napsal:Souhlasím, ten způsob jakým trailer natočili mi sedí tak k Falloutu, ale 100 lidí 100 chutí.

N3RWO
      15.6.2017 14:52 N3RWO

@ odpověď na komentář od Jamajčan:Souhlasím, ten způsob jakým trailer natočili mi sedí tak k Falloutu, ale 100 lidí 100 chutí.

Jamajčan napsal:Já taktéž, akorát ten 8minutový trailer byl nic než nuda, kromě těch posledních dvou minut, ty to zachránily...

Jamajčan
  1x    15.6.2017 12:56 Jamajčan

@ odpověď na komentář od N3RWO:Já taktéž, akorát ten 8minutový trailer byl nic než nuda, kromě těch posledních dvou minut, ty to zachránily...

N3RWO napsal:Moc pěkné, jsem na hru čím dál víc zvědavější.

six feet under
      15.6.2017 12:28 six feet under

Krasne zpravy, moc rad bych videl vice zaberu z vyvoje Wolfensteina, jak New order 1 tak Old Blood vcetne nadchazejiciho dilu, jako udelal id soft k Doom 4, ci kdysi vyvojari z Raven, Id software Return to castle Wolfenstein [ odkaz ] a zde [ odkaz ]
mohlo by to vyjit jako bonusove video, nebo proste free na youtubeKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl naposledy upraven upraven 16.6.2017 21:14

Původní verze před úpravami:Krasne zpravy, tak at se to vyvojarum podari

N3RWO
      15.6.2017 10:51 N3RWO

Moc pěkné, jsem na hru čím dál víc zvědavější.

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.