Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 se zítra dočká obsahové aktualizace

Pondělí 19.6.2017 11:22
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 se zítra dočká obsahové aktualizace
Bezplatný přídavek Engines of Annihilation zahrne novou mapu, herní mód, doktríny nebo skiny jednotek.

 

Už zítra, 20. června, se strategie Warhammer 40,000: Dawn of War 3 dočká obsahové aktualizace, která bude k dispozici zdarma pro všechny majitele hry. Nese název Engines of Annihilation a chlubí se zejména herním módem Annihilation, který má hráčům nabídnout klasický multiplayerový zážitek.

V tomto režimu zvítězí tým, který neztratil všechny své stavby, i když je zároveň k dispozici možnost jejich opětovné výstavby pro potřeby případné odplaty. Vaši základnu přitom brání střílny, které vám mohou poskytnout dost času na vybudování armády. K dispozici je také režim Annihilation Classic, v němž sice se střílnami nezačínáte, ale můžete je vybudovat za pomoci jedné z nových doktrín.

Aktualizace totiž zahrnuje tři nové doktríny (jednu pro každou frakci), které si lze odemknout a které vám nabídnou možnost stavět obranné střílny. Tyto doktríny jsou k dispozici ve všech multiplayerových módech a mapách, ne pouze v Annihilation.

Součástí Engines of Annihilation jsou také tři nové skiny jednotek, které uvidíte v trailer níže, a mapa Mortis Vale. Ta stejně jako všechny současné mapy ve hře podporuje mód Annihilation a je popisována jako čerstvé bojiště, které má ukázat nový režim v nejlepším světle. Jde přitom o mapu podporující zápasy 2v2 i 3v3, a to napříč všemi herními módy.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
unholyU
      20.6.2017 09:09 unholyU

ta hra je hrozne dobra mam ji asi tri dny a hodne si to uzivam takze jen houst

Malcolm
      19.6.2017 11:29 Malcolm

na to jsem od začátku čekal. Ten MOBA typ hry jsem hral tak 2x

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.