Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nintendo oznámilo SNES Classic

Úterý 27.6.2017 13:13
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky

Nintendo oznámilo SNES Classic
Retro konzole po vzoru loňského NES Classic. Fanoušky zláká na seznam zajímavých her, včetně nikdy nevydaného Star Foxu 2. Aktualizováno.

 

Společnost Nintendo koncem loňského roku zabodovala, na trh uvedla retro konzoli NES Classic Edition, po které se jen zaprášilo. Jen škoda, že letos v dubnu skončila výroba a na spoustu hráčů se vůbec nedostalo (prodalo se 15 milionu kusů). Pokud jste volali po druhé šanci, tak Nintendo má velké překvapení.

29. září 2017 uvede na trh SNES Classic. Nabídne 21 her, včetně Contra 3: The Alien Wars, Donkey Kong Country, Final Fantasy 3, Kirby Super Star, Mega Man X, Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting, Super Mario Kart nebo nikdy nevydaný Star Fox 2.

„Mini systém obsahuje 21 předinstaovaných klasických her. Retro konzoli pomocí HDMI kabelu snadno připojíte k televizi s vysokým rozlišením. Vůbec poprvé si díky SNES Classic bude moci zahrát intergalaktické dobrodružství Star Fox 2, pokračování původní hry Star Fox, které vzniklo během éry Super NES, ale nikdy nevyšlo,“ informuje Nintendo v tiskové zprávě.

Pokud se bojíte, že se na vás opět nedostane, stejně jako u NES Classic Edition, tak Nintendo slibuje, že dodá do obchodů podstatně více kusů, než u NES Classic Edition. Zároveň ale upozorňuje, že se tato retro konzole bude prodávat od září 2017 do konce roku 2017.

Nintendo Classic Mini: SNES předobjednáte na Xzone.cz a GameExpres.sk. V balení kromě retro konzole a HDMI kabelu naleznete ještě dva ovladače. Podle Nintenda je cena 80 dolarů.

Seznam předinstalovaných her v SNES Classic:

Všechny tyto hry mohou být ve všech ohledech považovány za kultovní klasiky, což pro některé z nich platí dvojnásob. Secret of Mana, Final Fantasy III, EarthBound a Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars jsou masivní RPG tituly, které od začátku do konce zaberou tucty hodin, a dokonce i fanoušci, kteří tyto klenoty dohráli několikrát, si budou moct užít zcela nový zážitek s nikdy dříve nevydanou hrou Star Fox 2. Před usednutím do nového kokpitu ale budou muset hráči nejprve prokázat své pilotní schopnosti dokončením původní první úrovně prvního Star Foxu.

Zajímavé je, že se Nintendo Classic Mini: SNES bude prodávat ve třech verzích. Každá verze je určena pro svůj specifický trh, jinou verzi budeme mít v Evropě, další v Japonsku (dost podobná evropské verzi) a úplně odlišná bude v Severní Americe. Podívejte se:

Evropská verze
Evropská verze
Japonská verze
Japonská verze
Americká verze
Americká verze
Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
scobra
      28.6.2017 08:11 scobra

@ odpověď na komentář od skylines:Za 1500 jsem koupil originální SNES bez her. Navíc ho k aktuální televizi nepřipojím bez redukce. Takže 80 dolarů mi přijde jako skvělá cena, jen kdyby se u nás neprodával za víc jak 100 dolarů...

skylines napsal:80 babek... To je tak o 60 víc než je rozumné :D

Ergonaut1®
      28.6.2017 01:20 Ergonaut1®

Super nápad jako dárek pro škvrňata. Na vánoce jasná koupě. A protože se mi tuším žádná retro Nintendo mašina kromě Gameboye nedostala nikdy do ruk, tak bude zábava na všech frontách.

Rascal
  1x    27.6.2017 22:41 Rascal

Plánujou vyprodat pár kusů a konec? Rád bych si to třeba pořídil, ale teď mám výdaje za uplně jiný věci.... Mě naštvou a pořídím si tu konzoli založenou na malině a bude...

Keeper
  2x    27.6.2017 21:44 Keeper

@ odpověď na komentář od Lincoln:Jak rikas, tech 1500, - je uplne pohodovych a neda se proti tomu rict nic. . Vychytal :-D Koupil jsem to a maximalne par tydnu po tom to prestali vyrabet a ceske prodejny zvedly cenu na 3 a pul... :-)

Lincoln napsal:Keeper: Tak to si vychytal! A navíc ta cena je adekvátní to bych si vzal už i já :-) Bych nečekal, že se to takhle vyhoupne až do astronomických výšin.
rawneox: pravda, pravda a jestli to máš kousek do Německa, tak bych to taky neřešil :D Strategie ale dobrá jen ta cena už tolik ne.

Lincoln
  1x    27.6.2017 20:13 Lincoln

Keeper: Tak to si vychytal! A navíc ta cena je adekvátní to bych si vzal už i já :-) Bych nečekal, že se to takhle vyhoupne až do astronomických výšin.
rawneox: pravda, pravda a jestli to máš kousek do Německa, tak bych to taky neřešil :-D Strategie ale dobrá jen ta cena už tolik ne.

rawneox
  4x    27.6.2017 16:17 rawneox

@ odpověď na komentář od Lincoln:Myslím, že to je obchodní strategie, plno obchodů nadhodí přemrštěnou cenovku a tejden před vydáním to daj za cenu doporučenou výrobcem a lidi to budou brát, protože to bude uměle limitovaná nabídka. .
Má to svůj důvtip - konzole z devádesátek = obchodní model z devadesátek :-D
No, do něměcka to mám cca 20 km, tak radši projedu za stovku béňo a koupim to tam za normálních podmínek :-)

Lincoln napsal:Jako sorry tohle je přemrštěné a Contra 1ka tam opět není, takže si to strčte za klobouk :D Jak vydávali tu prvotní konzoli, tak ta stála nějakých 1690, - ideální cena a dnes pomalu jak Xbox či Psko . . Super, ale za ty prachy nesmysl.

Keeper
  2x    27.6.2017 15:41 Keeper

@ odpověď na komentář od Lincoln:Ja tu NES Classic kupoval za 1499, - :-)

Lincoln napsal:Jako sorry tohle je přemrštěné a Contra 1ka tam opět není, takže si to strčte za klobouk :D Jak vydávali tu prvotní konzoli, tak ta stála nějakých 1690, - ideální cena a dnes pomalu jak Xbox či Psko . . Super, ale za ty prachy nesmysl.

Lincoln
  1x    27.6.2017 15:21 Lincoln

Jako sorry tohle je přemrštěné a Contra 1ka tam opět není, takže si to strčte za klobouk :-D Jak vydávali tu prvotní konzoli, tak ta stála nějakých 1690, - ideální cena a dnes pomalu jak Xbox či Psko . . Super, ale za ty prachy nesmysl.

Daiken
      27.6.2017 15:20 Daiken

Super, teď už jenom zbývá N64 a Gamecube a bude krásná nostalgická sbírka....Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Keeper
  5x    27.6.2017 13:28 Keeper

3 a půl tisíce? :-D to už je řádný ranec za konzoli o minimálním výkonu kam nemůžeš přidávat další hry.... Do dvou tisíc je cena ok, ale tohle už je trochu přestřelené

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.