Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Gamescom konference Microsoftu je naplánována na 20. srpna

Čtvrtek 13.7.2017 17:54
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, Xbox One

Gamescom konference Microsoftu je naplánována na 20. srpna
Doménou bude opět Xbox One X, dojde ale i na ukázku několika her a nějaké to překvapení.

 

Letošní Gamescom se kvapem blíží, odstartuje už 21. srpna a potrvá do 26. srpna. A tak začínají velké společnosti oznamovat detaily spojené s jejich přítomností na německé herní výstavě. Je mezi nimi i Microsoft, který dnes oznámil, že jeho tisková konference, potažmo Live Show, bude k vidění 20. srpna od 21:00 našeho času.

Co na této akci uvidíme? Podobně jako na E3, i na Gamescomu bude mít hlavní slovo výkonnější konzole Xbox One X. Samozřejmě dojde i na ukázku her, které Microsoft vydává a které míří na Xbox One a Windows 10. Pravděpodobně to bude Forza Motorsport 7, Sea of Thieves nebo Age of Empires: Definitive Edition. Dá se očekávat, že uvidíme něco nového i v souvislosti s tituly třetích stran, které nevyjdou pouze na platformách Microsoftu, přičemž pořadatelé slibují i nějaké to překvapení. Že by odhalení nového titulu?

Jestli se Gamescomu zúčastníte, na placu Microsoftu si budete moci vyzkoušet Xbox One X a zkusit si celkem 27 her, které v následujících 12 měsících zamíří na Xbox One a Windows 10. Je mezi nimi opět Forza 7, Age of Empires: Definitive Edition a Sea of Thieves.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Godxon 1
  1x    14.7.2017 08:46 Godxon 1

Pls, ať oznámí novou Laru :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.