Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Trial Mass Effectu: Andromeda umožňuje vyzkoušení hry po dobu 10 hodin

Čtvrtek 13.7.2017 20:02
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Trial Mass Effectu: Andromeda umožňuje vyzkoušení hry po dobu 10 hodin
V rámci trialu máte neomezený přístup k multiplayeru a možnost navštívit první planetu v singleplayeru.

 

Názory na to, jak se povedl nebo nepovedl Mass Effect: Andromeda, se dost různí, a tak může být poměrně těžké se rozhodnout, jestli hra stojí za koupi. Možná i proto společnost EA připravila trial, díky němuž si můžete nejnovější Mass Effect zdarma zahrát po dobu 10 hodin. Trial je k dispozici pro PC (prostřednictvím Originu), PS4 i Xbox One.

Je však třeba podotknout, že během té doby nemáte k dispozici celou hru. Zatímco přístup k multiplayeru je neomezený, v rámci singleplayeru vám tvůrci dovolí projít jen část příběhu na první planetě.

Jedná se tedy o stejnou nabídku, jaká byla k dispozici před vydáním díky programům Origin Access a EA Access. Jestli jste ji tehdy nevyužili, nemáte co řešit a trial můžete hrát celých 10 hodin. Jestli jste si hru vyzkoušeli už tehdy, aktuální trial vám umožní hru hrát po dobu, která vám zbývá.

Samozřejmě platí, že váš postup v singleplayeru a multiplayeru vám zůstane v případě, že si pořídíte plnou hru. Je každopádně zcela na vás, jak těch 10 hodin využijete. Můžete si ten čas rozdělit mezi singleplayer i multiplayer, stejně tak ho lze využít jen pro jednu část hry. Mé osobní doporučení zní: Vyzkoušejte nejdřív singleplayer a multiplayeru se věnujte později, zvlášť jestli jste multiplayer hráli už v Mass Effectu 3. Ve srovnání s ním online složka Andromedy nenabízí mnoho novinek. Nemluvě o tom, že některé chyby, kterými singleplayerová část hry dříve trpěla, byly do určité míry opraveny.

Trial je k dispozici do 1. listopadu 2017, pak pravděpodobně zmizí. Není to každopádně poprvé, co EA nabízí hráčům podobný trial, takže bychom si neměli hned myslet, že jde jen o snahu spasit nepříliš slavné prodeje. Podobně fungující trial nabídnul už Star Wars: Battlefront, Battlefield 1, Battlefield 4, Titanfall 2, Need for Speed z roku 2015, The Sims 4, Dragon Age: Inquisition, Unravel a Plants vs Zombies: Garden Warfare.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Alfajk
  2x    15.7.2017 12:25 Alfajk

@ odpověď na komentář od Tommaso:urcite, nepatchnuta verze nejde z originu spustit online

Tommaso napsal:Hele a nevíte jestli to je i s nejaktuálnějším patchem?

Tommaso
      15.7.2017 12:08 Tommaso

Hele a nevíte jestli to je i s nejaktuálnějším patchem?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ria Kon
      14.7.2017 17:01 Ria Kon

S těmi patchy jsou ty animace nebe a dudy. Co se bugů týče, já sem osobně měla jen dva, co nestály za řeč a propady fps na lodi v jistých systémech. S těmi fps to bohužel úplně neodstranili, ale jinak pohoda :-)

SteveHood
  2x    14.7.2017 13:39 SteveHood

@ odpověď na komentář od CRYPT:To nech posoudit ty, kteří to ještě nehráli :-)

CRYPT napsal:Ta hra je takova sracka, ze uz nabizeji trial... Bezkonkurencne nejhorsi dil serie a pro me jako idiota ktery si predobjednal superdeluxe edici plivnuti do tvare.... Ta hra ani za stazeni nestoji

CRYPT
      14.7.2017 12:52 CRYPT

Ta hra je takova sracka, ze uz nabizeji trial... Bezkonkurencne nejhorsi dil serie a pro me jako idiota ktery si predobjednal superdeluxe edici plivnuti do tvare.... Ta hra ani za stazeni nestoji

Alcatras
  2x    14.7.2017 12:48 Alcatras

Už stahuju. Doba stažení je za 99 hodin :-D :-D
Jinak už se těším až zahraju. Aspoň si konečně udělám obrázek sám. Už mě štvalo furt číst nějaké kraviny ohledně této hry. Furt mimika mimika a jiné hovadiny.

Pec41
      14.7.2017 12:28 Pec41

@ odpověď na komentář od Alfajk:Ale rozdíl je úplně minimální oproti FHD, k menšímu rozmazání dochází, ale ne zase tak moc. A jak už jsem říkal tak mohu porovnávat mezi FHD a QHD = FHD je pro mě rozmazaný i na nativním FHD monitoru (doba už se posunula) .

Alfajk napsal:tak to ani nahodou, na monitoru s vetsim rozliseni musis rozsvitit vetsi pocet pixelu, ale nemas presny informace, jakou barvou maji svtit, takze se to rozmazne, pokud si obraz neoriznes na tech 1080p

Alfajk
  2x    14.7.2017 11:43 Alfajk

@ odpověď na komentář od Pec41:tak to ani nahodou, na monitoru s vetsim rozliseni musis rozsvitit vetsi pocet pixelu, ale nemas presny informace, jakou barvou maji svtit, takze se to rozmazne, pokud si obraz neoriznes na tech 1080p

Pec41 napsal:1080p obsah na 1440p monitoru je stejný jako na 1080p monitoru a tam se prostě nic nemění. Nehledě na to, že vyšší rozlišení skryje chybičky u grafických problémů. Mám taky Fullhd monitor a když to prostě srovnám tak je to pro mě už rozmazaný a nekoukatelný (ale to je spíš o zvyku) .

Pec41
      14.7.2017 11:36 Pec41

@ odpověď na komentář od eVe-CZ:1080p obsah na 1440p monitoru je stejný jako na 1080p monitoru a tam se prostě nic nemění. Nehledě na to, že vyšší rozlišení skryje chybičky u grafických problémů. Mám taky Fullhd monitor a když to prostě srovnám tak je to pro mě už rozmazaný a nekoukatelný (ale to je spíš o zvyku) .

A takovej detail : I 1440P mi přijde lehce málo, pořád to není tak čistý jak bych si představoval.

Pak když se budeme bavit čistě o andromedě tak je dobrý vypnout všechno to nastavení co záměrně rozmazává obraz jako je Chromatic Aberration a všemožné rozmazání pohybu.Komentář byl naposledy upraven upraven 14.7.2017 11:43

Původní verze před úpravami:1080p obsah na 1440p monitoru je stejný jako na 1080p monitoru a tam se prostě nic nemění. Nehledě na to, že vyšší rozlišení skryje chybičky u grafických problémů. Mám taky Fullhd monitor a když to prostě srovnám tak je to pro mě už rozmazaný a nekoukatelný (ale to je spíš o zvyku) .

eVe-CZ napsal:Pec41 tak to říkáš pěkný kraviny , je jasný že pro tebe je 1080p rozmazaná když máš 1440p , ale na full hd monitoru to rozmazaný není . Tam je to rozlišení do maxima a býva normálně jemný a koukatelný . Myslím si že si se chtěl jen vytáhnout toť vše .

eVe-CZ
  2x    14.7.2017 10:17 eVe-CZ

Pec41 tak to říkáš pěkný kraviny , je jasný že pro tebe je 1080p rozmazaná když máš 1440p , ale na full hd monitoru to rozmazaný není . Tam je to rozlišení do maxima a býva normálně jemný a koukatelný . Myslím si že si se chtěl jen vytáhnout toť vše .

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.