Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Další pohled na filmovou Laru Croft

Pátek 14.7.2017 10:00
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky

Další pohled na filmovou Laru Croft
Natáčení skončilo, teď už zbývá čekat na různé propagační materiály a březnovou premiéru.

 

Server Entertainment Weekly, který docela často zveřejňuje exkluzivní fotografie z natáčení očekávaných filmů a seriálů, se podělil o novou fotografii z chystaného Tomb Raider filmu. Na ní vidíme samotnou Laru Croft, kterou hraje herečka Alicia Vikander (Ex Machina, Jason Bourne, Krycí jméno U.N.C.L.E.).

Jak už víme z dřívějška, film by se měl svou náturou podobat hernímu restartu z roku 2013. To potvrdila Vikander v rozhovoru pro Entertainment Weekly, v němž prohlásila, že nová filmová verze Lary Croft je sice stále nespoutaná, zvídavá, tvrdá a inteligentní, ale zároveň nezkušená. S akčním dobrodružstvím, do kterého se ve filmu dostane, zkrátka zatím nemá zkušenosti. To ji odlišuje nejen od starších her, ale i od předešlé filmové adaptace s Angelinou Jolie.

Natáčení filmu skončilo před měsícem, takže teď se nachází ve fázi postprodukce. To znamená, že už snad nebudeme muset čekat moc dlouho na první trailery a další výraznější propagační materiály. Česká premiéra je přitom stanovená na 15. března 2018.

Kromě Alicie Vikander si ve filmu od režiséra Roara Uthauga zahraje Dominic West (The Wire, Johnny English se vrací), který se zhostí role Lařina otce. Úhlavního padoucha ztvární Walton Goggins (Osm hrozných), chybět nebude ani Daniel Wu (Warcrat: První střet) v roli lodního kapitána, který Laře během jejího filmového dobrodružství podá pomocnou ruku.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
4xII
  3x    16.7.2017 17:36 4xII

sem rád že jí nehraje stále zamračená Rey. Ale všechno je lepší než ta multikulti vypatlaná P*čalina

Halalí
  1x    16.7.2017 15:47 Halalí

pokud chcete vidět její poklady, tak v předešlích filmech je odhalila B-)

Mr.Lolendo
      16.7.2017 14:36 Mr.Lolendo

@ odpověď na komentář od Malcolm:LOL
myslím že by sis měl přečíst o tom jak se dnes věci dělají. Jaké nástroje používají a co vše je dnes možné pouhým stisknutím jednoho tlačítka.

Přeskočím a skočím až na ultimátum které je dnes k dipozici. To jest možnost pronájmu qubits počítače.
viz. např. zde [ odkaz ]

S tímto si schopen dělat věci které si ani neumíš představit. Vše je otázka implementace. Díky dnešní pokročilé algoritmizaci si schopen vybrat jen tu část snímku kterou chceš upravit a ta se upraví napříč všemi snímky. Mrkni se na Adobe Premiere Pro CC‎ nebo After Effect apod.

Malcolm napsal:jo tě chci vidět jak budeš opravovat každý frame po framů v celém filmu :D

Malcolm
  1x    16.7.2017 12:53 Malcolm

@ odpověď na komentář od Mr.Lolendo:jo tě chci vidět jak budeš opravovat každý frame po framů v celém filmu :-D

Mr.Lolendo napsal:Chlapci dnes existuje mimozemská technologie jménem PhotoShop... :D

Mr.Lolendo
      16.7.2017 09:04 Mr.Lolendo

Chlapci dnes existuje mimozemská technologie jménem PhotoShop... :-D

Golradir
      15.7.2017 23:35 Golradir

@ odpověď na komentář od dustbincz:Asi tě zklamu, ale podprdu má :-D. Můžeš to zjistit i pomocí jiných fotek a pochybuju, že by si ji napříklád v půlce filmu sundala a řekla si, teď budu řádit bez ní :-) [ odkaz ]

dustbincz napsal:Náhodou prsíčka akorát do ruky :-D Herečka je to talentovaná (viz její předchozí filmy) . BTW když si ten obrázek hodně priblizite tak uvidíte že nemá podprdu a její dva poklady můžete hned vidět jak je bůh stvořil :-) (y)

dustbincz
  1x    15.7.2017 22:54 dustbincz

Náhodou prsíčka akorát do ruky :-D Herečka je to talentovaná (viz její předchozí filmy) . BTW když si ten obrázek hodně priblizite tak uvidíte že nemá podprdu a její dva poklady můžete hned vidět jak je bůh stvořil :-) (y)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Halalí
      15.7.2017 19:01 Halalí

v Ex Machina je skvělá, to je bez debat, ale jako Lara se mi zatím nějak nelíbí...

Cuddles
      15.7.2017 15:25 Cuddles

@ odpověď na komentář od Mr.Lolendo:amen to that, brother ... domrdli to jen co je pravda

Mr.Lolendo napsal:Pro mě aby to bylo aspoň trochu stravitelné tak Laru musí reprezentovat někdo kdo při kosení všech těch medvědů. tygrů, žoldáku bude působit aspoň trochu přesvědčivě při přimhouření skoro všech svých otvorů. :D
odkaz ]
odkaz ]

Mr.Lolendo
      14.7.2017 19:40 Mr.Lolendo

Pro mě aby to bylo aspoň trochu stravitelné tak Laru musí reprezentovat někdo kdo při kosení všech těch medvědů. tygrů, žoldáku bude působit aspoň trochu přesvědčivě při přimhouření skoro všech svých otvorů. :-D
odkaz ]
odkaz ]

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.