Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

V Kingdoms and Castles budete moci budovat království od 18. července

Pátek 14.7.2017 10:52
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC

V Kingdoms and Castles budete moci budovat království od 18. července
Můžete stavět osady, města i hrady a starat se o jejich obyvatele, zároveň ale musíte dávat pozor na nájezdníky a další hrozby.

 

Už 18. července vyjde na Steamu finální verze zajímavě vypadající strategické hry Kingdoms and Castles. V ní vás čeká možnost vybudovat své vlastní království, přičemž začnete s malou osadou a postupem času lze vystavět rozsáhlá města a impozantní hrady.

Jak už to tak bývá, o své království se musíte starat a dávat pozor na to, aby ho nezlikvidovala nějaká katastrofa. Musíte se ubránit nájezdům Vikingů nebo útoku draka, případně uchránit obyvatele před hladomorem v průběhu tvrdé zimy. Úspěch a přežití království závisí pouze na vašich schopnostech a plánování podoby měst a hradů.

Od plánování se odvíjí spokojenost obyvatel i příchod nových svěřenců. Od všech můžete vybírat daně pro stavbu hradu, stejně tak lze budovat kostely a hospody nebo pořádat festivaly, přičemž je třeba dávat pozor na jejich zdraví a přísun jídla. Samozřejmostí je pak možnost těžby potřebných surovin. V tom všem vám však mohou zabránit nájezdníci, takže musíte své město dostatečně opevnit a ubránit za pomoci hradů, hradeb a věží.

Hra se pyšní jednoduchým vizuálním stylem, stejně jako procedurální generací mraků nebo střídáním ročních období. Dokonce nechybí ani algoritmus na realistický růst stromů.

Screenshoty

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
dinss
      14.7.2017 12:47 dinss

Vypadá to zajimavě. Počkám na recenze a podle nich se rozhodnu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.