Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Pohled do zákulisí vývoje Spider-Mana pro PS4

Neděle 16.7.2017 10:02
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PS4

Pohled do zákulisí vývoje Spider-Mana pro PS4
Tvůrci z Insomniac Games se snaží propojit lidský a superhrdinský příběh.

 

Na akci D23 měl sice největší zastoupení Star Wars: Battlefront 2, ale nezapomínejme na to, že pod společnost Disney nespadá jen Lucasfilm a jeho Star Wars, ale i Marvel. Takže když na D23 došlo na hry, nemohl chybět ani Spider-Man od Insomniac Games, který vzniká jako exkluzivita pro PS4.

Marvel zveřejnil video, které nahlíží do zákulisí vývoje. Tvůrci v něm prohlašují například to, že se snaží propojit svět Spider-Mana a Petera Parkera, jinými slovy nabídnout nejen superhrdinský, ale i lidský příběh.

Herní Spider-Man/Peter Parker je starší než třeba ten, kterého můžete vidět v novém filmu Spider-Man: Homecoming. Je mu 23 a jako Spider-Man funguje už 8 let. To mimo jiné znamená, že jde o zkušeného hrdinu, který dostatečně ovládá své schopnosti a už je nemusí jen objevovat a zkoumat.

Vývojáři se snaží vytvořit nové a svěží ztvárnění Spider-Mana a také usilují o to, aby měli hráči možnost při konfrontaci s nepřáteli využívat prostředí kolem nich. I nepřátelé ale ví, jak Spider-Man operuje, a tak ho postupem času čekají čím dál větší hrozby. Najdeme mezi nimi záporáka vystupujícího pod přezdívkou Mister Negative. Ten má i svou světlou stránku, jinak je to totiž muž jménem Martin Li, který pomáhá potřebným lidem ve městě. Podobně jako Spider-Man tedy žije dvojím životem.

Jak už víme nějakou dobu, na Spider-Mana pro PS4 si počkáme. Podle aktuálních informací vyjde až během roku 2018.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Lukaso23
      16.7.2017 21:46 Lukaso23

Vypadá to skvěle škoda je žeto vyjde až příští rok škoda

Golradir
  1x    16.7.2017 19:33 Golradir

Doufám, že výjde i nějaká luxusní sběratelská edice se soškou, tu jako fanoušek Spidermana předobjednán za jakoukoliv (rozumnou :-D) cenu :-) No a konečně je Spiderman stejně starý jako já :-D

Desmond Miles
  1x    16.7.2017 13:49 Desmond Miles

Když se řeklo že Spider-man tady bude starší, čekal jsem něco víc než že mu je 23 :-D Ale jsem tedy zvědav jak bude v příběhu Miles, že by další hratelná postava? Přece jen, má některé schopnosti jiné než Peter, a vidět tady Petera v roli mentora nebo tak, to by byla celkem paráda

SteveHood
  1x    16.7.2017 11:42 SteveHood

Jak já se těším! Konečně hra, která je podobná Batmanovi ale není to Batman :-D

eVe-CZ
      16.7.2017 10:59 eVe-CZ

Taky bych za něj byl hrozně vděčnej . Ale na PC prostě nikdy nebude :-( . Je to díl na kterým si dávají vážbně záležet a to se mi hodně líbí . Asi ke konci roku nebo v polovině prostě ty Pska budu muset koupit ale já o ně zas takový zájem nemám radši mám PC .... Takže to možná udělám tak že si s alzy Pska zakoupím dohraju Spidermana a pska vrátím . Ale nevím jestli to stihnu za 14 dní .

Ondrej_V
  2x    16.7.2017 10:18 Ondrej_V

Za toho Spider-Mana bych dal všechno. Až na koupi PS4 Pro, peníze nechci vyhazovat. Hra se mi moc líbí, poslední byl TASM2 a ten byl špatný (stejně jako film) . Až bude pokračování filmu Spider-Man s Tomem Hollandem, snad bude hra a snad i na PC.

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.