Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Kingdom Hearts 3 dorazí v roce 2018

Neděle 16.7.2017 10:25
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PS4, Xbox One

Kingdom Hearts 3 dorazí v roce 2018
Ve hře navštívíme i svět Příběhu hraček od Pixaru.

 

Na akci D23 věnované produktům společnosti Disney nechyběl ani dlouho očekávaný třetí díl série Kingdom Hearts. V první řadě konečně víme, kdy se hry dočkáme. Na vydání hry dojde někdy v průběhu roku 2018. Přesnější údaj momentálně není k dispozici, ale po všech těch letech čekání je to nejspíš lepší než nic. Druhý díl totiž vyšel už v roce 2005.

Ve hře mimo jiné navštívíme svět Příběhu hraček. V novém traileru se hlavní hrdina Sora, doprovázený Donaldem a Goofym, dostane do Andyho ložnice, v níž potká Woodyho a Buzze Rakeťáka, stejně jako další hračky.

Video samozřejmě nabízí pohled na různé souboje, přičemž zástupci společnosti Pixar, která má Příběh hraček na svědomí, slibují originální příběh určený přímo pro hru. Ten se bude točit okolo zmizení Andyho a důvodu zdejšího výskytu nepřátelské Organization XIII.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Blackhand47XD
      17.7.2017 00:25 Blackhand47XD

Jsem zvědavý jestli do hry nacpou i Star Wars nebo Marvel (kromě Velké šestky) . Dopadnout by to mohlo dobře i katastrofálně. Rád bych viděl třeba zapojení Gravity Falls, což je jeden z nejlepších Disneyho seriálů za posledních několik let. :-)

Golradir
      16.7.2017 19:37 Golradir

Všechno, až na boj se mi líbí, tak snad vyjde nějaké demo abych to mohl vyzkoušet a rozhodnout se zdali to stojí za koupi :-) Na Toy Story jsem vyrůstal a tohle je snad po prvé co grafika ve hře je stejná jako v animovaném filmu :-)

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.