Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Jednohubky k snídani - pondělí 17. července

Pondělí 17.7.2017 09:00
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Jednohubky k snídani - pondělí 17. července
Dozvuky akce D23, zpětná kompatibilita Super Street Fighter IV Arcade Edition, easter eggy v Just Cause 3 a další zprávičky.

 

V pátečních jednohubkách jsme vás informovali o tom, že servery pro PlayerUnknown's Battlegrounds, které podporují pouze pohled z první osoby, se opozdí. Plány se ale záhy změnily a nakonec budou k dispozici společně s červencovou aktualizací.

Na dokumentárním YouTube kanále Noclip se objevil zajímavý rozhovor s Marcinem Iwińským, spoluzakladatelem studia CD Projekt RED. Iwiński hovoří třeba o struktuře studia, o problémech v minulosti nebo o budoucnosti ve znamení Cyberpunku 2077 a karetní hry Gwent: The Witcher Card Game. S ní chce CD Projekt RED prorazit i v Číně.

Super Streetfighter IV Arcade Edition pro Xbox 360 od pátku podporuje zpětnou kompatibilitu Xboxu One. Major Nelson to oznámil na Twitteru.

Tvůrci Just Cause 3 zveřejnili nové video, v němž vám ukážou několik easter eggů, které se ve hře skrývají. Některé jsou jen na okrasu, jiné lze do určité míry využít.

V zombie módu Call of Duty: WWII si zahraje i Elodie Yung (Daredevil, The Defenders), která se zhostí role Olivie Durant. Již víme, že další hereckou ozdobou bude David Tennant.

Na víkendové akci D23 vyšlo nové video z natáčení filmu Star Wars: Poslední z Jediů. Pro nás je důležité zejména proto, že v něm lze blíže vidět novou podobu Rey a Kyla Rena, která je využita pro skiny, které získáte za předobjednávku Star Wars: Battlefrontu 2. Na kratičký okamžik lze vidět i prostředí planety Crait, která bude součástí první várky bezplatného dodatečného obsahu.

Star Wars ještě jednou. Na D23 nebyl k vidění pouze Battlefront 2 a Poslední z Jediů. Společnosti Disney a Lenovo připravují nový AR headset, který mimo jiné nabídne několik Star Wars hríček. Patří mezi ně Hološachy, které jste mohli vidět na palubě lodi Millenium Falcon ve čtvrté a sedmé filmové epizodě, nebo Jedi Challanges, využívající pohybový ovladač.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
ChristianeQ
      17.7.2017 18:09 ChristianeQ

A já tak doufal, že co se týče budoucnosti CDP red, se objeví jméno Witcher třeba ve spojitosti s číslem IV. . Prostě mi neříkejte že konec. . Já chci dalšího Witchera! :-D

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.