Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Trailer The Evil Within 2 představuje jednoho z významných protivníků

Středa 16.8.2017 15:58
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Trailer The Evil Within 2 představuje jednoho z významných protivníků
Seznamte se s fotografem Stefanem Valentinim, díky jehož mysli se zrodila některá monstra, se kterými budete ve hře bojovat.

 

Už nějakou dobu víme, že v novém STEM světě, do něhož se v hororu The Evil Within 2 vydáme spolu s detektivem Sebastianem Castellanosem, nenajdeme jen ohavná monstra, ale i neméně nestvůrné lidské nepřátele. Jedním z nich je fotograf Stefano Valentini. Mihnul se v nedávno zveřejněném gameplay traileru, před dvěma týdny jsme mohli spatřit ukázky jeho zvráceného umění, ale až nyní se tvůrci zaměřují přímo na něj, a to prostřednictvím dalšího traileru.

Stefano je pošahaný umělec s poněkud pokřiveným smyslem pro krásu, přičemž stav jeho mysli má za následek zrození některých typů nepřátel, s nimiž se budeme při hraní potýkat. Jde třeba o potvoru známou jako Obscuro, která fotí své oběti. Během návštěvy STEM světa, konkrétně města Union, bude možné spatřit ohavná, krvavá umělecká díla, jejichž autorem je nejen Stefano, ale i Obscuro.

Jak naznačuje trailer, se Sebastianovou dcerou Lily, která hraje v příběhu i ve světě The Evil Within 2 významnou roli, má Stefano své vlastní záměry, které určitě nebudou nijak šlechetné. Za jeho šílenství přitom může ztráta oka v době, kdy byl válečným fotografem. Z války se vrátil s novým posláním a se zálibou ve zvěčnění umírajících obětí, přičemž v Unionu si může dělat co chce, takže je pro něj tohle zvrácené prostředí jeho ráj.

Další významnou lidskou figurou v příběhu The Evil Within 2 má být jistý Theodore a díky jeho představivosti vznikají další typy nepřátel. Jak ale naznačuje starší článek na webu Bethesdy, o něm nejspíš ještě nějakou dobu neuslyšíme.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
fehrplay
      17.8.2017 10:52 fehrplay

Ruvik byla nejzajimavější postava za poslední dobu ve hrách, za to tenhle vypadá jako generickej záporák.
Jak může mít za následek vytvoření některých typu nepřátel když bylo jasně řečeno že sme ve stemu jeho dcery tudíž je svět tvarován jí a nikým jiným.

dopitapetr
  2x    16.8.2017 20:55 dopitapetr

Za mě byl Ruvik jeden z nejlepších záporáků co se ve hrách objevil. A nikdy nezapomenu na ten hlas co ho daboval.

CrazyF1ZZ
      16.8.2017 19:04 CrazyF1ZZ

Sice archetyp rádobyumělce, který nachází krásu a umění ve vraždění, mrzačení a mučení už tu několikrát byl, ale stejně to vypadá na zajímavého antagonistu, lepší než Ruvik, řekl bych.

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.