Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

V září s PS Plus akce inFamous: Second Son a Child of Light

Středa 30.8.2017 18:09
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PS4, PS3, PSV

V září s PS Plus akce inFamous: Second Son a Child of Light
Tahle nabídka vás rozhodně potěší!

 

Návrat do školních lavic bude pro předplatitele PlayStation Plus o něco příjemnější. Společnost Sony před okamžikem oznámila hry, které si budete moci přidat do své knihovny. Potvrdily se spekulace, o kterých jsme vás dnes dopoledne informovali v jednohubkách.

Září s PS Plus bude ve znamení povedené open-world akce inFamous: Second Son, kterou na PS4 doplní vizuálně pohledný a pohádkový RPG titul Child of Light od Ubisoftu a bonusové tituly RIGS: Mechanised Combat League (vyžaduje PS VR) a That’s You.

Na PS3 to potom bude Truck Racer a Handball 2016, zatímco na PS Vita s možností hrát i na PS4 ještě We Are Doomed a Hatoful Boyfriend.

Recenze inFamous: Second Son - 9/10, verdikt: Delsin Rowe a parta okolo něj přikvačila na PS4 v takové formě, že si je v jednotném balení pod názvem inFamous: Second Son prostě musíte pořídit. Je jedno, zda máte či nemáte PS4, tohle je totiž důvod konzoli od Sony koupit.

Recenze Child of Light - 8/10, verdikt: Svět se obrátil na ruby, Země obíhá kolem Měsíce a Ubisoft si dal oddych od vyrábění peněženek ze žraloka (ano, mluvím o Far Cry 3). Co to znamená? Že si můžeme za rozumné peníze zahrát nádhernou a hlavně kvalitní hru. Viva Child of Light.

Od 5. září v nabídce PS Plus

• inFAMOUS: Second Son (PS4)
• Child of Light (PS4)
• RIGS: Mechanised Combat League (PS4, bonusový titul – vyžaduje PS VR)
• That’s You (PS4, bonusový titul)
• Truck Racer (PS3)
• Handball 2016 (PS3)
• We Are Doomed (PS Vita a PS4)
• Hatoful Boyfriend (PS4 a PS Vita)

Srpnové hry v PS Plus

• Just Cause 3 (PS4)
• Assassin’s Creed: Freedom Cry (PS4)
• That’s You (PS4, bonusový titul)
• Super Motherload (PS3)
• Snake Ball (PS3)
• Downwell (PS Vita)
• Level 22 (PS Vita)

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Lynch
  1x    1.9.2017 10:31 Lynch

@ odpověď na komentář od VIKY1:Tak zatím byli v PS+ hry které postě zahraju a už se k nim nevracím. Hlavně si PS+ platím, protože musím, jinak bych si s kamarádama nezahrál.

VIKY1 napsal:Víte o tom když přestanete platit PS+ tak vám ty hry nepojedou ? Lepší kupovat ve slevě a můžete to hrát kdykoliv a není potřeba PS+ i internet ? :-)

SteveHood
      31.8.2017 15:57 SteveHood

@ odpověď na komentář od VIKY1:Víme, a jsme si toho vědomi. :-)

VIKY1 napsal:Víte o tom když přestanete platit PS+ tak vám ty hry nepojedou ? Lepší kupovat ve slevě a můžete to hrát kdykoliv a není potřeba PS+ i internet ? :-)

VIKY1
  1x    31.8.2017 15:52 VIKY1

Víte o tom když přestanete platit PS+ tak vám ty hry nepojedou ? Lepší kupovat ve slevě a můžete to hrát kdykoliv a není potřeba PS+ i internet ? :-)

Ratos
  2x    31.8.2017 15:23 Ratos

@ odpověď na komentář od Nathan Drake:Zrovna child of light je uspesna hra u hracu i recenzentu, tak co meles...

Nathan Drake napsal:Ne, tam se dávají samý braky. To je jedna hrozná hra za druhou. Prostě Assassins Creed, pak Just Cause 3 což je teda odpad herního průmyslu něco takovýho nechápu jak vůbec může mít 3 díly. A udělali by nejlíp kdyby tam dali GTA 1, což by aspoň stálo za stažení, ale tyhlety tituly, který neměli úspěch tam strkat po tom co to zdražili, tak tomu říkám cesta kupředu.

SteveHood
      31.8.2017 13:05 SteveHood

Škoda mluvit.

Ersagon
  1x    31.8.2017 12:40 Ersagon

@ odpověď na komentář od L.H.:Nemáš zač. ;-)

L.H. napsal:Stačilo napsat ANO nebo NE.

Nathan Drake
      31.8.2017 12:32 Nathan Drake

Ne, tam se dávají samý braky. To je jedna hrozná hra za druhou. Prostě Assassins Creed, pak Just Cause 3 což je teda odpad herního průmyslu něco takovýho nechápu jak vůbec může mít 3 díly. A udělali by nejlíp kdyby tam dali GTA 1, což by aspoň stálo za stažení, ale tyhlety tituly, který neměli úspěch tam strkat po tom co to zdražili, tak tomu říkám cesta kupředu.

Ratos
  1x    31.8.2017 12:13 Ratos

@ odpověď na komentář od Nathan Drake:Pro nekoho brak a pro nekoho dobra hra, sto lidi sto chuti.

Nathan Drake napsal:Zase samej brak...Infamous kravina a ty další netřeba komentovat.

skylines
      31.8.2017 11:35 skylines

LoL. :-D Co na tohle říct...

L.H.
      31.8.2017 11:13 L.H.

@ odpověď na komentář od Ersagon:Stačilo napsat ANO nebo NE.

Ersagon napsal:Driveclub už zadarmo byl, nebyl přímo součástí měsíční nabídky PS Plus, ale byl zadarmo po nějaký čas všem majitelům PS Plus. Jednalo se o edici hry Driveclub Playstation Plus Edition (samozřejmě se jednalo o lehce limitovanou verzi hry oproti plné verzi, kterou jsi mohl člověk koupit) . Poté se Sony rozhodlo hru stáhnout z nabídky, takže teď už si musíš DC pouze koupit. A tahle akce proběhla již před 2 roky :-)

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.