Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Výzva na venkově v Real Farm

Pátek 8.9.2017 10:10
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One, Switch

Výzva na venkově v Real Farm
Prozkoumejte venkov a přivlastněte si jej. Začněte od nuly nebo převezměte fungující farmu.

 

Společnost SOEDESCO oznámila datum vydání připravovaného zemědělského simulátoru Real Farm od studia Triangle. Hra vyjde 20. října letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Switch verze zatím nemá stanovený termín. Na Steamu jsou navíc uvedeny české titulky, minimálně u PC verze s nimi můžete počítat.

Real Farm je zemědělský simulátor, s kterými se v poslední době roztrhl pytel. Kromě populárního Farming Simulatoru svou hru připravuje i Techland. Jmenuje se Pure Farming 2018 a dorazí na pulty obchodů v březnu 2018. Zapomenout nemůžeme ani na nadějné Cattle and Crops. Na něm pracuje komunita modderů z Farming Simulatoru, v současné době je jejich dílo v předběžném přístupu pro podporovatele z Kickstarteru.

Zpět ale k Real Farm. Na mě osobně v traileru a na screenshotech nepůsobí nijak bombasticky, i když tisková zpráva toho slibuje opravdu hodně. Třeba Real Farm překvapí.

„Obuj si gumáky, nastartuj traktor a buduj svůj úspěch ve hře Real Farm, která je tím nejzábavnějším zemědělským simulátorem ze všech. Vypracuj se z farmářského dělníka na prvotřídního zemědělce v režimu kariéry nebo se staň tradičním farmářem ve volném režimu. Prozkoumávej otevřený svět a proměňuj jej v živoucí americký venkov.

Zaměř se na plodiny, dobytek nebo na obojí a postupně si buduj jmění a reputaci. Získávej pozemky, veď personál a poháněj a udržuj ty nejsilnější farmářské stroje.

Sklízej ty nejlepší ceny na trhu, ale dávej si pozor na konkurenci, protože jejich jednání (a to tvé) ovlivní ekonomiku v reálném čase.

Od podnikatelské výzvy po zábavné pastviny – hra Real Farm kultivuje život, odměny a přirozenou krásu moderního zemědělství.“

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
AdamoK
      8.9.2017 18:51 AdamoK

Na me to zase celkem dojem udelalo.
Ted hlavne zalezi jak na tom bude fyzika stroju a obsah hry, myslim tim hlavne modely zemedelskych stroju.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

EvilFunCore
      8.9.2017 10:33 EvilFunCore

Ty farmářský simulátory se poslední dobou nějak množí, nemyslíte ? :-D

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.