Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Robot, detektiv, cosplayerka a další z Danganronpy V3

Pátek 8.9.2017 11:10
Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek, Rubrika: Novinky
PC, PS4, PSV

Robot, detektiv, cosplayerka a další z Danganronpy V3
Dnes se podíváme na další postavy, které se možná nedožijí konce hry.

 

Třetí díl videí ze série Ultimate Roll Call od vydavatele NIS America, nám představí další pětici postav ze hry Danganronpa V3: Killing Harmony. Tentokrát je to K1-B0, Gonta Gokuhara, Shuichi Saihara, Tsumugi Shirogane a Monosuke.

K1-B0 je Ultimátní robot. Říká si také Keebo a je vybaven nahrávacími funkcemi a pokročilou umělou inteligencí, která mu umožňuje učit se tak, jako každý jiný dospívající člověk. Gonta Gokuhara je Ultimátní entomolog. Jako malý chlapec byl Gonta tak nadšeným lovcem brouků, že se ztratil v lese a po dobu deseti let byl vychováván smečkou vlků. Dokonce se naučil hovořit se zvířaty a hmyzem.

Shuichi Saihara je Ultimátní detektiv. Mladý učeň většinou pomáhá svému strýci provozovat detektivní praxi. Většina jejich případů jsou malé věci a zabývají se hlavně vyšetřováním párů, které se navzájem podvádí. Tsumugi Shirogane je Ultimátní cosplayerkou a je velmi populární. Tak, že získala sponzorství od mnoha různých společností. Pokud se ji ale zeptáš přímo, Tsumugiho prozradí, že raději své kostýmy vyrábí, než je pak nosí na sobě.

Monosuke je další z Monokumba Kub. Monosuke všemi velmi opovrhuje a není moc trpělivý. Na druhou stranu dokáže uvažovat ze všech nejvíc racionálně.

Danganronpa V3: Killing Harmony vychází v Evropě pro PlayStation 4 a PS Vitu 29. září, ale ještě předtím vyjde celosvětově 26. září na PC (prostřednictvím Steamu).

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
killjezor člen redakce
      9.9.2017 11:11 killjezor

@ odpověď na komentář od L.H.:Tak počkej na recenzi ;-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

L.H. napsal:Jsem moc línej to číst v AJ.

L.H.
      8.9.2017 16:41 L.H.

Jsem moc línej to číst v AJ.

killjezor člen redakce
      8.9.2017 12:52 killjezor

@ odpověď na komentář od rocketbg:Já se pořád rozhoduju, jestli se kouknout na anime anebo se nechat překvapit až hrou.

rocketbg napsal:Už jsem to nevydržel a před měsícem jsem se podíval na fanouškovský překlad první kapitoly. Máte se na co těšit. :D A já se těším na anglický release a zbytek kapitol.

rocketbg
      8.9.2017 11:39 rocketbg

Už jsem to nevydržel a před měsícem jsem se podíval na fanouškovský překlad první kapitoly. Máte se na co těšit. :-D A já se těším na anglický release a zbytek kapitol.

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.