Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

PES 2018 oznámilo partnerství s Interen Milán

Pátek 8.9.2017 13:23
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

PES 2018 oznámilo partnerství s Interen Milán
Fotbal od Konami se pochlubí licencovaným italským týmem Inter Milán, včetně hráčů a stadionu San Siro.

 
Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
rozirozi
  2x    10.9.2017 10:04 rozirozi

Me fascinuje, ze o tom vubec nekdo jeste polemizuje, jaka hra ma blize k fotbalu. To to jako nevidite? Staci prvni pohled, game-speed. Fifa by mela zpomalit tak 3x, aby se vubec dalo uvazovat, jestli to s fotbalem ma vubec neco spolecneho.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Raymy
  2x    9.9.2017 16:15 Raymy

@ odpověď na komentář od reflex24:To jsem ale zase ja nerekl o PES ze je to simulator, jen jsem rekl ze je blize realnemu fotbalu. Nevim no ale to pak neni zabavne hrat porad stejne proti vsem. Za me je lepsi kdyz je vitezstvi vybojovane, vydrene s trochou namahy.

reflex24 napsal:Neříkám že FIFA je reálný simulátor fotbalu, ale PES taky není. A řekl bych, že hodně lidí nepotřebuje přemýšlet u hry typu PES, FIFA, NHL atd. :-) :-)

reflex24
      9.9.2017 15:30 reflex24

@ odpověď na komentář od Raymy:Neříkám že FIFA je reálný simulátor fotbalu, ale PES taky není. A řekl bych, že hodně lidí nepotřebuje přemýšlet u hry typu PES, FIFA, NHL atd. :-) :-)

Raymy napsal::D :D :D Promin ale rekl bych ze jsi clovek ktery realny fotbal asi opravdu nikdy nehral, protoze napsat ze to nema nic spolecneho s fotbalem je fakt gol. FIFA je opravdu arkada zamerena na HUT a multiplayer. Jedine co ma FIFA o hodne lepsi je omacka okolo a licence. Fotbal jako takovy je lepsi v PES. Napriklad u FIFA nikdy nmusim premyslet nad tim jak hraju a proti komu hraju. Naopak v PES je prave potreba premyslet nad hrou, kudy povedu utoky, jestli prihravat na delsi nebo kratsi vzdalenost atp. A jeste FIFA mi prijde ze ti hraci jsou nejaky naspeedovany jak motorove mysi.

Raymy
  2x    9.9.2017 14:57 Raymy

@ odpověď na komentář od reflex24::-D :-D :-D Promin ale rekl bych ze jsi clovek ktery realny fotbal asi opravdu nikdy nehral, protoze napsat ze to nema nic spolecneho s fotbalem je fakt gol. FIFA je opravdu arkada zamerena na HUT a multiplayer. Jedine co ma FIFA o hodne lepsi je omacka okolo a licence. Fotbal jako takovy je lepsi v PES. Napriklad u FIFA nikdy nmusim premyslet nad tim jak hraju a proti komu hraju. Naopak v PES je prave potreba premyslet nad hrou, kudy povedu utoky, jestli prihravat na delsi nebo kratsi vzdalenost atp. A jeste FIFA mi prijde ze ti hraci jsou nejaky naspeedovany jak motorove mysi.

reflex24 napsal:Chápu, jsi nějaký tlustý človíček co místo aby šel ven hrát fotbal radši obhajuje idiotskou hru, co nemá s fotbalem nic společného. :-) :-)

PS. Cos napsal, není názor, ale jednosměrně zaměřená nekonstruktivní kritika. Z toho vyplývá, že podle tebe kritika není názor. :shock: :shock: A co jsem tak koukal, tak tady nadáváš každému kdo napíše jen malinko špatnou věc na PES.

Draper
      9.9.2017 11:57 Draper

Zkoušel jsem demo na ps4 a opět to radioaktivní hřiště navic jsem si všiml jak hráči po hřišti doslova kloužou, v konami se nejspíš zasekli.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

reflex24
      9.9.2017 11:13 reflex24

@ odpověď na komentář od Norbi001:Chápu, jsi nějaký tlustý človíček co místo aby šel ven hrát fotbal radši obhajuje idiotskou hru, co má k fotbalu hodně daleko. :-) :-)

PS. Cos napsal, není názor, ale jednosměrně zaměřená nekonstruktivní kritika. Z toho vyplývá, že podle tebe kritika není názor. :-o :-o A co jsem tak koukal, tak tady nadáváš každému kdo napíše jen malinko špatnou věc na PES.Komentář byl naposledy upraven upraven 9.9.2017 15:26

Původní verze před úpravami:Chápu, jsi nějaký tlustý človíček co místo aby šel ven hrát fotbal radši obhajuje idiotskou hru, co nemá s fotbalem nic společného. :-) :-)

PS. Cos napsal, není názor, ale jednosměrně zaměřená nekonstruktivní kritika. Z toho vyplývá, že podle tebe kritika není názor. :-o :-o A co jsem tak koukal, tak tady nadáváš každému kdo napíše jen malinko špatnou věc na PES.

Norbi001 napsal:Ale notak ťunťo... to víš moc dobře sám proč je lepší. Neni nejlepší, ale lepší je. Jelikož tys to nikdy nedočetl co jsem psal, tak pro tebe to shrnu do jednoho souvětí, kdo chce fotbal má PESko a kdo chce arkádu pro začátečníky, tak bere FIFU. Jednoduché. Vypisovat se s tím nemusím, protože to je jako házení perel sviním. Ty to stejně dobře víš co jsem o tom psal, tak proč bych používal více jak 10 vět? A kde jsem psal, že kritika není názor?

Norbi001
  2x    9.9.2017 10:59 Norbi001

@ odpověď na komentář od reflex24:Ale notak ťunťo... to víš moc dobře sám proč je lepší. Neni nejlepší, ale lepší je. Jelikož tys to nikdy nedočetl co jsem psal, tak pro tebe to shrnu do jednoho souvětí, kdo chce fotbal má PESko a kdo chce arkádu pro začátečníky, tak bere FIFU. Jednoduché. Vypisovat se s tím nemusím, protože to je jako házení perel sviním. Ty to stejně dobře víš co jsem o tom psal, tak proč bych používal více jak 10 vět? A kde jsem psal, že kritika není názor?

reflex24 napsal:Copak Norbíku. :-D :-D Pojď nám povědět jak je PES nejlepší hra na světě. A ne že použiješ méně jak 10 vět. :-D :-D

PS. Po větě že kritika není názor jsem odpadl. :-D :-D

reflex24
  1x    9.9.2017 10:23 reflex24

@ odpověď na komentář od Norbi001:Copak Norbíku. :-D :-D Pojď nám povědět jak je PES nejlepší hra na světě. A ne že použiješ méně jak 10 vět. :-D :-D

PS. Po větě že kritika není názor jsem odpadl. :-D :-DKomentář byl naposledy upraven upraven 9.9.2017 10:37

Původní verze před úpravami:Copak Norbíku. :-D :-D Pojď nám povědět jak je PES nejlepší hra na světě. A ne že použiješ méně jak 10 vět. :-D :-D

PS. Po komentáři že kritika není názor jsem odpadl. :-D :-D

Norbi001 napsal:Nechme ho. On za to nemůže. Každý nemůže být normální. :D Ale je vtipnej. To se mu musí nechat.

Norbi001
  1x    9.9.2017 10:12 Norbi001

@ odpověď na komentář od reflex24:Nechme ho. On za to nemůže. Každý nemůže být normální. :-D Ale je vtipnej. To se mu musí nechat.

reflex24 napsal: :-D :-D :-D :-D

reflex24
  3x    9.9.2017 09:23 reflex24

@ odpověď na komentář od taksatunga: :-D :-D :-D :-D

taksatunga napsal:vypada to ako fifa 2000 :D

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.