Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Strašidelné obrázky z The Evil Within 2

Pátek 8.9.2017 13:32
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Strašidelné obrázky z The Evil Within 2
Podívejte se na hlavního hrdinu Sebastiana, nepřátele a prostředí z hororové detektivky The Evil Within 2.

 
Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Strec
      11.9.2017 19:53 Strec

@ odpověď na komentář od Corvus:Ten tu právě zněl až moc... pokud v mém případě beru opačný názor jako až moc kladný.

Corvus napsal:To nerozporuji, ale musí zaznít i názor opačný ;-)

Corvus
      11.9.2017 19:52 Corvus

@ odpověď na komentář od Strec:To nerozporuji, ale musí zaznít i názor opačný ;-)

Strec napsal:A tou zkušeností potvrzuje/me, že to není tak růžové jak to třeba možná může vypadat.

Strec
      11.9.2017 19:50 Strec

@ odpověď na komentář od Corvus:A tou zkušeností potvrzuje/me, že to není tak růžové jak to třeba možná může vypadat.

Corvus napsal:Máš špatnou zkušenost... já u Xzone nakupuji 10 let a v životě jsem neměl žádný problém. naopak mi počkali se sběratelkou do výplaty nebo klidně přihodili navíc steelbook ;-)

Corvus
      11.9.2017 09:42 Corvus

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Máš špatnou zkušenost... já u Xzone nakupuji 10 let a v životě jsem neměl žádný problém. naopak mi počkali se sběratelkou do výplaty nebo klidně přihodili navíc steelbook ;-)

dopitapetr napsal:Tak že jsou spolehlivi, to bych já teda netvrdil. Loni jsem měl u nich předobjednanou Apocalypse edici Dark Souls 3. V den kdy to měli odesílat, jsem ji psal, že mi od nich nepřišel žádný email o odeslání objednávky a oni mi na to odepsali, že tu objednávku u nich nemám vůbec vedenou. Přesto jsem ji na svém emailu ji měl i s číslem objednávky. Když jsem jim to posílal, tak mi napsali, že jsem to měl platbu předem, což nebyla vůbec pravda. Takže jsem v ten den vydání Dark Souls 3 samozřejmě neměl a druhý den sem to sháněl někde jinde. Bohužel Apocalypse edice to nebyla. Takže tohle je moje špatná zkušenost s Xzone.

Strec
      10.9.2017 20:15 Strec

@ odpověď na komentář od Ratos:Já mám teda s Xzonem i jiné zkušenopsti. Stačilo mi se u nich 3x spálil a přesedlal jsem ihned ke konkurenci. A je vidět, že bych se jinak spálil mnohokrát častěji. Kupříklladu zmíněná kombinace 3 písmen mi přijde cenově ideální, taky nabízí dárky a na ceně se to kolikrát nepromítne a komunikace a vstřícnost zatím bez problému. Díky dřívějším zkušenostem a cenové politice u Xzonu jen opravdu vyjimečně a to převážně, abych utratil naspořené kredity za ty dřívější leta nákupů. Neříkám, že mě nějaké dárky nezlákají, ale jak jsem nakupoval jen u Xzonu, tak teď to je tak 1x ročně a to převážně jen kvůli těm dárkům a sběratelské edici, která bývala cenově dost podobná jako u konkurence. Mít jiné ceny, tak bych se i více rozhodoval, ale takto mám většinu času s nákupy jasno :-D. Teď jen kde, kdy a za kolik koupím TEW2. Už teď vím, že když to koupím při vydání, tak nebude čas to hrát minimálně do půlky listopadu. Doba, kdy jsem hru musel mít v den vydání a hned jsem ji hrál už pominula... pokud nejde o srdcovku a prostě ji jen chci mít.

Jinak to že pošlou hru v den vydání není žádná věc na kterou je potřeba pět chválu. To je standart mít hru doma v den vydání (myslím, že tak jsi to měl na mysli a ne, že odesílají v den vydání) . A najdou se vyjimky, ktery jsem u Xzonu zažil. Ale tento případ do "spálení se" s Xzonem nepočítám... občas se stane chybka (hra vyjde v pátek a nestihnou to na vydání poslat + pošta) a není to hlavně tragédie.
Ovšem, když nedají kontaktní údaje poslíčkovy a ten mě 3 dny nahání. A na dotaz u Xzonu, kde je balík, jsem si ho musel vytelefonovat sám a sám se spojit s poslíčkem, protože mu nedali na mě telefoní číslo a nebyli schopni se postarat o správné doručení. To už jako spálení s Xzonem beru. Zaměstnal jak mě, tak poslíčka, co ke mě opakovaně po několik dnů jezdil a jak naschvál jsme se míjeli o desítky minut.Komentář byl naposledy upraven upraven 10.9.2017 20:39

Původní verze před úpravami:Já mám teda s Xzonem i jné zkušenopsti. Stačilo mi se u nich 3x spálil a přesedlal jsem ihned ke konkurenci. Kuzpřílůadu zmíněná kombinace 3 písmen mi přijde cenově ideální, taky nabízí dárky a na ceně se to kolikrát nepromítne a komunikace a vstřícnost zatím bez problému. Díky dřívějším zkušenostem a cenové politice u Xzonu jen opravdu vyjimečně a to převážně, abych utratil naspořené kredity za ty dřívější leta nákupů.

Ratos napsal:Ja tam kupuji jen hry ke kterym davaji nejaky bonus, je pravda ze maji drahe hry , ale aspon je na ne vzdycky spolehnuti, vzdycky ti poslou hru hned v den vydani...

dopitapetr
      9.9.2017 16:45 dopitapetr

@ odpověď na komentář od Ratos:Tak že jsou spolehlivi, to bych já teda netvrdil. Loni jsem měl u nich předobjednanou Apocalypse edici Dark Souls 3. V den kdy to měli odesílat, jsem ji psal, že mi od nich nepřišel žádný email o odeslání objednávky a oni mi na to odepsali, že tu objednávku u nich nemám vůbec vedenou. Přesto jsem ji na svém emailu ji měl i s číslem objednávky. Když jsem jim to posílal, tak mi napsali, že jsem to měl platbu předem, což nebyla vůbec pravda. Takže jsem v ten den vydání Dark Souls 3 samozřejmě neměl a druhý den sem to sháněl někde jinde. Bohužel Apocalypse edice to nebyla. Takže tohle je moje špatná zkušenost s Xzone.

Ratos napsal:Ja tam kupuji jen hry ke kterym davaji nejaky bonus, je pravda ze maji drahe hry , ale aspon je na ne vzdycky spolehnuti, vzdycky ti poslou hru hned v den vydani...

Ratos
      9.9.2017 13:06 Ratos

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Ja tam kupuji jen hry ke kterym davaji nejaky bonus, je pravda ze maji drahe hry , ale aspon je na ne vzdycky spolehnuti, vzdycky ti poslou hru hned v den vydani...

dopitapetr napsal:Xzone to má zas jako obvykle jeden z nejdražších. Nechápu jak tam může někdo nakupovat. Jsou hry, které se dají jinde sehnat i o několik stovek levněji.

Corvus
  2x    9.9.2017 09:12 Corvus

@ odpověď na komentář od dopitapetr:To je jednoduché: Xzone napříč všemi shopy nabízí nejlepší dárky a nabízí jich hodně :-) A hlavně ještě tak 2 roky zpátky měli mnohem nižší ceny. Vybudovali si solidní kupní sílu. Letos je to poprvé za 10 let, co jsem začal objednávat i jinde. Bohužel se z Xzone stala nenasytná firma. Čili pokud mají opravdu super dárky, kupuji tam, ale jinak jdu jinam. Například sběratelská edice Elex se dá koupit u nich za 3000 Kč + poštovné a u konkurence mám tu samou edici včetně pošty za 2300 Kč... Což je prostě realita. Nicméně například Xzone ke všem edicím Wolfenstein: The New Colossus nabízejí navíc:

Steelbook
Podtácky v krabičce
48stránkový časopis TV Amerika
pouzdro na ID kartu
DLC rozšíření The Freedom Chronicles - Episode Zero

A to už je solidní balík věcí navíc. U konkurence dostaneš třeba jen triko a nazdar. Čili podle obsahu... Ale osobně se již postupně přeorientovávám na jiný shop. A ne, není to problémový CRJ (koukám, že určitá kombinace písmen je tu zakázána, zajímavé zjištění) .Komentář byl naposledy upraven upraven 9.9.2017 09:51

Původní verze před úpravami:To je jednoduché: Xzone napříč všemi shopy nabízí nejlepší dárky a nabízí jich hodně :-) A hlavně ještě tak 2 roky zpátky měli mnohem nižší ceny. Vybudovali si solidní kupní sílu. Letos je to poprvé za 10 let, co jsem začal objednávat i jinde. Bohužel se z Xzone stala nenasytná firma. Čili pokud mají opravdu super dárky, kupuji tam, ale jinak jdu jinam. Například sběratelská edice Elex se dá koupit u nich za 3000 Kč + poštovné a u konkurence mám tu samou edici včetně pošty za 2300 Kč... Což je prostě realita. Nicméně například Xzone ke všem edicím Wolfenstein: The New Colossus nabízejí navíc:

Steelbook
Podtácky v krabičce
48stránkový časopis TV Amerika
pouzdro na ID kartu
DLC rozšíření The Freedom Chronicles - Episode Zero

A to už je solidní balík věcí navíc. U konkurence dostaneš třeba jen triko a nazdar. Čili podle obsahu... Ale osobně se již postupně přeorientovávám na jiný shop. A ne, není to problémový .

dopitapetr napsal:Xzone to má zas jako obvykle jeden z nejdražších. Nechápu jak tam může někdo nakupovat. Jsou hry, které se dají jinde sehnat i o několik stovek levněji.

Corvus
      9.9.2017 09:06 Corvus

@ odpověď na komentář od Ratos:Doufám! K jedničce byla speciální limitovka (ale ne sběratelka) v papírové krabici se zápisníkem Sebastiana, lentakulárním obalem (obrázek mozku) a soundtrackem v pošetce. Tak uvidím, co vymyslí k dvojce...

Ratos napsal:Tak aspon neco... doufam ze to bude steelbook

dopitapetr
  3x    9.9.2017 08:59 dopitapetr

@ odpověď na komentář od Ratos:Xzone to má zas jako obvykle jeden z nejdražších. Nechápu jak tam může někdo nakupovat. Jsou hry, které se dají jinde sehnat i o několik stovek levněji.

Ratos napsal:Tak aspon neco... doufam ze to bude steelbook

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.