Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Call of Duty od Treyarchu s moderní vojenskou technologií

Pondělí 11.9.2017 12:38
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Call of Duty od Treyarchu s moderní vojenskou technologií
Z bojišť druhé světové války do přítomnosti, případně konfliktu s příměsí sci-fi?

 

Za dva měsíce nás v sérii Call of Duty čeká vytoužený návrat do historie. Studio Sledgehammer Games vyslyšelo nářky fanoušků a připravuje Call of Duty: WWII, které nás zavede do bitev druhé světové války. Komunitu ale zajímavé také to, jaké Call of Duty připravuje tým z Treyarchu na příští rok.

Pochopitelně se opět nabízí historie a možné navázání na Call of Duty: World at War z roku 2008. Ostatně sám generální ředitel společnosti Activision Publishing před pár dny naznačil, že by Call of Duty mohlo v minulosti setrvat déle a přinést různé konflikty. Jak se ale zdá, budeme si muset opět počkat.

Studio Treyarch totiž hledá nové zaměstnance, konkrétně systémového designéra, u kterého je požadováno, aby se vyznal ve střelných zbraních a moderní vojenské technologii. To zní spíše jako pokračování předloňského Black Ops 3, opět tedy válka s příměsí sci-fi, případně díl zaměřený na současnost. Osobně se ale přikládáním spíše k dalšímu Black Ops.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Riley člen redakce
  3x    13.9.2017 13:24 Riley

@ odpověď na komentář od OneShot:Sledgehammer Games museli svůj projekt z Vietnamu odložit k ledu kvůli MW3. Infinity Ward se rozpadalo a odešla polovina lidí. Neměli tudíž dostatek kapacit na dokončení MW3 a Activision si nemohlo dovolit nejočekávanější díl nechat dopadnout špatně. Radši tak zrušili Fog of War od Sledgehammer Games a studio přesunuli k vývoji MW3. Vydavateli stejně přišlo CoD z pohledu třetí osoby s lékárničkami a Uncharted prvky slabé. Kdyby jim to přišlo politicky nekorektní, proč by rok předtím vyšlo Black Ops zasazené z jedné části do Vietnamu? Nebo pak Black Ops 3, kde se bojuje proti gangu ze Singapuru a koalici afrických zemí. Takže asi tak k Vietnamu a politické korektnosti. .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:MP obsah nemusí nutně odpovídat náplni kampaně, ten může být klidně z jiného období, z alternativní historie a kdoví co ještě. Pokud jsi hrál úvodní mise z CoJ 2, tak přesně takhle bych si tu kampaň dokázal představit (+-) . Naopak by to bylo zajímavé zpestření, něco jako Primal pro Far Cry. Samozřejmě by se z toho nesměla dělat série.
Jinak Vietnam prostě není politicky korektní (Amíci nejsou Češi) a vývojáři ze Sledgehammeru musí dělat, co jim Activision přikáže, proto taky ten jejich původní projekt z Vietnamu byl smeten ze stolu.

OneShot
      13.9.2017 05:03 OneShot

@ odpověď na komentář od Riley:MP obsah nemusí nutně odpovídat náplni kampaně, ten může být klidně z jiného období, z alternativní historie a kdoví co ještě. Pokud jsi hrál úvodní mise z CoJ 2, tak přesně takhle bych si tu kampaň dokázal představit (+-) . Naopak by to bylo zajímavé zpestření, něco jako Primal pro Far Cry. Samozřejmě by se z toho nesměla dělat série.
Jinak Vietnam prostě není politicky korektní (Amíci nejsou Češi) a vývojáři ze Sledgehammeru musí dělat, co jim Activision přikáže, proto taky ten jejich původní projekt z Vietnamu byl smeten ze stolu.

Riley napsal:Války severu proti jihu se v Call of Duty jen tak nedočkáme. Tohle období by tvůrci jen těžko dokázali zpracovat v multiplayeru, jelikož ten má nastavené určité pravidla. Scorestreaky, Attachmenty, mapy a také kosmetické prvky. U druhé, a teoreticky i první, světové války to ještě jde, ale díl zasazený do 19. století těžko. Jedině v rámci flashbackové mise. Navíc alternativní historii by zkousl málokdo. Už jen teď jakou čočku schytali tvůrci ze Sledgehammer Games za upravení multiplayeru WWII pro své potřeby. Osobně to vidím na díl ze součastnosti či opět blízké budoucnosti. Popřípadě již zmíněnou alternativní historii, jelikož Treyarch s tímto prvkem si již pohrává v zombie módu a dost je to baví. Sice by se to líbilo málokomu, ale mně osobně se ten nápad líbí, pokud-li by ho zpracovali parádně. Válka ve Vietnamu rozhodně není vyloučena, sami Sledgehammer Games by se rádi vrátili ke svému předchozímu projektu z Vietnamu. Mohli by tak po WWII postupovat dále historií a vyplnit časovou osu až k Advanced Warfare.

Riley člen redakce
      12.9.2017 16:51 Riley

Války severu proti jihu se v Call of Duty jen tak nedočkáme. Tohle období by tvůrci jen těžko dokázali zpracovat v multiplayeru, jelikož ten má nastavené určité pravidla. Scorestreaky, Attachmenty, mapy a také kosmetické prvky. U druhé, a teoreticky i první, světové války to ještě jde, ale díl zasazený do 19. století těžko. Jedině v rámci flashbackové mise. Navíc alternativní historii by zkousl málokdo. Už jen teď jakou čočku schytali tvůrci ze Sledgehammer Games za upravení multiplayeru WWII pro své potřeby. Osobně to vidím na díl ze součastnosti či opět blízké budoucnosti. Popřípadě již zmíněnou alternativní historii, jelikož Treyarch s tímto prvkem si již pohrává v zombie módu a dost je to baví. Sice by se to líbilo málokomu, ale mně osobně se ten nápad líbí, pokud-li by ho zpracovali parádně. Válka ve Vietnamu rozhodně není vyloučena, sami Sledgehammer Games by se rádi vrátili ke svému předchozímu projektu z Vietnamu. Mohli by tak po WWII postupovat dále historií a vyplnit časovou osu až k Advanced Warfare.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot
      12.9.2017 15:57 OneShot

Jak tady psal Behavioralista nejspíš jako vtip, tak kdo jste hráli Call of Juarez 2, tak mi musíte dát za pravdu, že CoD z války Severu proti Jihu by bylo super. Protože víme, že Vietnam nebude, ježto to není politicky korektní ("vraždit bambusáky") , Korea nebude, protože se na ni už zapomnělo a nikdo z mladých by to nekupoval, Afghánistán a Irák jsou opět politicky nekorektní ("vraždit islamisty") , tak bych skutečně zůstal ve 2. světové, můžeme se probojovat třeba z Atlasu na Monte Cassino, nebo z Havaje na Okinawu, nebo již tradičně od Volhy po Labe.

Ondrej_V
  1x    12.9.2017 01:24 Ondrej_V

Něco jako restart Modern Warfare bych uvítal. Možná bych i uvažoval o koupi. Scifárnu bych nekoupil, ani nestáhnul. Poslední COD, co jsem hrál, bylo Ghosts a to jen asi hodinu.

predator.cz
  1x    11.9.2017 22:11 predator.cz

@ odpověď na komentář od einfari:Definuj slovo současnost ;-)

einfari napsal:Afghánistán a Vietnam není současnost. Dal bych blízkou budoucnost = KLDR. 8-)

eVe-CZ
      11.9.2017 22:04 eVe-CZ

mě je to jedno co vydají za další díl , jen ať se neopakují to je pak běs a hrůza hrál další díl který je předešlýmu až na studio podobný jak druhá ponožka :-D :-D :-D ...

einfari
      11.9.2017 20:14 einfari

@ odpověď na komentář od predator.cz:Afghánistán a Vietnam není současnost. Dal bych blízkou budoucnost = KLDR. B-)

predator.cz napsal:Kéž by to byla současnost . Afghánistán jako u Medal of honor nebo Vietnam , skákal bych do stropu . :gun:

predator.cz
  3x    11.9.2017 18:19 predator.cz

Kéž by to byla současnost . Afghánistán jako u Medal of honor nebo Vietnam , skákal bych radostí do stropu . :-@Komentář byl naposledy upraven upraven 12.9.2017 00:44

Původní verze před úpravami:Kéž by to byla současnost . Afghánistán jako u Medal of honor nebo Vietnam , skákal bych do stropu . :-@

Bobestom
      11.9.2017 17:08 Bobestom

Osobně bych bral pokračování World at War. Když pominu MW sérii od původních Infinity Ward, tak dělá Treyarch ty nejlepší díly. Hlavně mám rád ten jejich styl - syrová brutalita, výprava, hollywoodská epičnost :-) ...

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.