Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Okami HD oficiálně pro PC, PS4 a Xbox One

Úterý 12.9.2017 19:38
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Okami HD oficiálně pro PC, PS4 a Xbox One
Příběh bohyně ve formě bílého vlka na moderní platformy s podporou 4K rozlišení.

 

Capcom dnes k večeru udělal radost všem fanouškům Okami. Společnost oznámila, že 12. prosince na PC, PlayStation 4 a Xbox One vydá Okami HD v Severní Americe a Evropě. Cena byla stanovena na 20 dolarů/euro a je zajímavé, že PS4 a Xbox One verze budou k dostání nejen digitálně, ale také fyzicky. PC verze bohužel jen digitálně přes Steam.

Okami HD se pochlubí vylepšenou grafikou s moderním rozlišení a 4K podporou pro PC, PS4 Pro a Xbox One X.

Hra Okami původně vyšla v roce 2006 na PS4 a v roce 2008 byla portována na Wii a v roce 2012 na PS3. Titul je inspirován japonským folklórem a legendami, vypráví příběh bohyně jménem Amaterasu, která ve formě legendárního bílého vlka Shiranui cestuje po zemi, aby zlomila kletbu démona a tyranského monstra Orochi. Ten je zodpovědný za změnu světa ve zničenou pustinu.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
OneShot
      13.9.2017 10:59 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Tak co, prubneš to? ;-) Ty PS exkluzivity fakt stojí za to: Last of Us, 5 dílů Uncharted, inFamous: SS + FL, Killzone: SF, Horizon: ZD, Order: 1886, God of War 3, Until Dawn, 2 díly Gravity Rush, Journey, Heavy Rain, Beyond: TS, Last Guardian- ani jedna z těchto her mě nezklamala, a to jsem určitě ještě na nějakou zapomněl. Pak samozřejmě, pokud tě baví RPGčka, tak se nabízí ještě Bloodborne a Nioh.

Corvus napsal:Jo tak to potom jo! :-)

Corvus
      13.9.2017 10:47 Corvus

@ odpověď na komentář od OneShot:Jo tak to potom jo! :-)

OneShot napsal:Já hraju s konzolí na stejném monitoru (Asus 24", Full HD) , který spoustu let používám k PC. Konzoli mám přes HDMI, PC přes DVI a nemám jediný problém. Není nutné se u hraní na konzoli rozvalovat na gauči. :-) Občas jsem v křesle (typické kancelářské kožené křeslo) opřený (vyřešeno brýlemi, jinak bych neviděl) , když se potřebuju hodně soustředit, tak se předkloním, stejně jako když hraju na PC. Fakt v tom nevidím jediný problém.
Jestli máš k PC gamepad, tak už vlastně hraješ stejně jako já na konzoli. A ta opravdu není tak velká, abys musel nějak řešit prostory, v pohodě se mi vejde na stůl mezi monitor a reprák.

OneShot
      13.9.2017 10:44 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Já hraju s konzolí na stejném monitoru (Asus 24", Full HD) , který spoustu let používám k PC. Konzoli mám přes HDMI, PC přes DVI a nemám jediný problém. Není nutné se u hraní na konzoli rozvalovat na gauči. :-) Občas jsem v křesle (typické kancelářské kožené křeslo) opřený (vyřešeno brýlemi, jinak bych neviděl) , když se potřebuju hodně soustředit, tak se předkloním, stejně jako když hraju na PC. Fakt v tom nevidím jediný problém.
Jestli máš k PC gamepad, tak už vlastně hraješ stejně jako já na konzoli. A ta opravdu není tak velká, abys musel nějak řešit prostory, v pohodě se mi vejde na stůl mezi monitor a reprák.

Corvus napsal:Člověče, on by to byl u mě problém z několika důvodů. Jednak bych musel koupit kvalitní televizi. Televizi (z principu) nevedu vůbec, protože pro mě je to naprostá zbytečnost a v životě jsem neměl potřebu ji vlastnit/zapínat. Druhá věc je, že na hraní na konzoli musí mít člověk adekvátní prostory (vzdálenost od TV apod. ) a ty nemám (jsem obklopen skříněmi a policemi se sbírkami CD, vinylů, artbooků, her) . K PCčku mám gamepad (na akční adventury) , mnohokrát jsem zkoušel hrát z křesla a jakmile člověk nemá displej na úrovní očí, tak je to silně nepohodlné. Mě ohromně vadí i vzdálenost od displeje, když si do křesla s gamepadem sednu. Mám najednou pocit, jako bych byl ze hry vtržen a už to není ani zdaleka ono... Mockrát jsem to zkoušel, ale při hraní na PC (halvně RPGčka) prostě rád koukám zblízka kolikrát i pixel huntím :-D Asi to bude nějaká nemoc, která postihuje rozené PCčkáře. :-D

Corvus
      13.9.2017 10:32 Corvus

@ odpověď na komentář od OneShot:Člověče, on by to byl u mě problém z několika důvodů. Jednak bych musel koupit kvalitní televizi. Televizi (z principu) nevedu vůbec, protože pro mě je to naprostá zbytečnost a v životě jsem neměl potřebu ji vlastnit/zapínat. Druhá věc je, že na hraní na konzoli musí mít člověk adekvátní prostory (vzdálenost od TV apod. ) a ty nemám (jsem obklopen skříněmi a policemi se sbírkami CD, vinylů, artbooků, her) . K PCčku mám gamepad (na akční adventury) , mnohokrát jsem zkoušel hrát z křesla a jakmile člověk nemá displej na úrovní očí, tak je to silně nepohodlné. Mě ohromně vadí i vzdálenost od displeje, když si do křesla s gamepadem sednu. Mám najednou pocit, jako bych byl ze hry vtržen a už to není ani zdaleka ono... Mockrát jsem to zkoušel, ale při hraní na PC (halvně RPGčka) prostě rád koukám zblízka kolikrát i pixel huntím :-D Asi to bude nějaká nemoc, která postihuje rozené PCčkáře. :-D

OneShot napsal:Tak to jsi spíš optimista, když pořád doufáš. A taky, že se plánuješ dožít sta let. :-) Jinak já ti tohle určitě nikdy nepsal, jsem na Zingu teprve krátce. Ale nechceš to s tou konzolí přece jen zkusit? Já si v lednu koupil svoji první v životě, a rozhodně toho nelituju. V podstatě jsem letos na PC vůbec nehrál a věnoval se výhradně PS4. Taky tam mám pořád ještě spoustu restů. A na gamepad se dá zvyknout, zvyknul jsem si já, tak by sis určitě zvykl taky, dost možná rychleji než já, mně to dost trvalo.

OneShot
  1x    13.9.2017 10:23 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Tak to jsi spíš optimista, když pořád doufáš. A taky, že se plánuješ dožít sta let. :-) Jinak já ti tohle určitě nikdy nepsal, jsem na Zingu teprve krátce. Ale nechceš to s tou konzolí přece jen zkusit? Já si v lednu koupil svoji první v životě, a rozhodně toho nelituju. V podstatě jsem letos na PC vůbec nehrál a věnoval se výhradně PS4. Taky tam mám pořád ještě spoustu restů. A na gamepad se dá zvyknout, zvyknul jsem si já, tak by sis určitě zvykl taky, dost možná rychleji než já, mně to dost trvalo.

Corvus napsal:Chlapci, oba mi tohle píšete už od doby, co tyhle dvě hry vyšly. A já to vím :-) Takže je to zbytečné. Ano, vím, že to jsou exkluzivity, ano, vím, že to jde přes PS Now. Nicméně já bych rák klasické PC verze. Jen jsem ten trojlístek uvedl. Okami se mi splnilo. Stejně tak doufám, že Death Stranding bude taktéž na PC. Jsem sice celoživotní pesimista, ale nevidím důvod, proč by jednoho dne něco z těchto her na PC v nějakém HD remasteru nevyšlo. Stát se může cokoliv ;-)

Corvus
      13.9.2017 10:19 Corvus

@ odpověď na komentář od Ratos:Doufejme... To je hra, kterou bych do budoucna opravdu chtěl. Kojima mě neskutečně baví a napíná.

Ratos napsal:Desth stranding bude podle me multiplatformovka

Ratos
      13.9.2017 10:13 Ratos

Desth stranding bude podle me multiplatformovka

Corvus
      13.9.2017 09:37 Corvus

Chlapci, oba mi tohle píšete už od doby, co tyhle dvě hry vyšly. A já to vím :-) Takže je to zbytečné. Ano, vím, že to jsou exkluzivity, ano, vím, že to jde přes PS Now. Nicméně já bych rák klasické PC verze. Jen jsem ten trojlístek uvedl. Okami se mi splnilo. Stejně tak doufám, že Death Stranding bude taktéž na PC. Jsem sice celoživotní pesimista, ale nevidím důvod, proč by jednoho dne něco z těchto her na PC v nějakém HD remasteru nevyšlo. Stát se může cokoliv ;-)

OneShot
      13.9.2017 08:05 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Last of Us si můžeš na PC streamovat skrze službu PS Now, za předpokladu, že ji někdy rozšíří i do našich končin. Samozřejmě bys ale musel hrát na Dualshocku, což nevím, zdali bys překousl.

Corvus napsal:Dobře, nebudu brečet, že není sběratelka... protentokrát : -/ protože Okami na PC byl můj dlouhodobý sen. Díky moc, Capcom! ! ! Ještě The Last Of Us a Horizon a budu spokojen. Tuhle trojici bych bral :-)

Ratos
      13.9.2017 07:50 Ratos

@ odpověď na komentář od Corvus:Last of us a horizon na pc;) to chces trosku moc ne? :-)

Corvus napsal:Dobře, nebudu brečet, že není sběratelka... protentokrát : -/ protože Okami na PC byl můj dlouhodobý sen. Díky moc, Capcom! ! ! Ještě The Last Of Us a Horizon a budu spokojen. Tuhle trojici bych bral :-)

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.