Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Jednohubky k snídani - středa 13. září

Středa 13.9.2017 06:00
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One, 3DS, Xbox 360, PSV, PS3, Switch

Jednohubky k snídani - středa 13. září
Shadowrun Anthology, Bayonetta a Vanquish na nové konzole, PC verze The Division k vyzkoušení zdarma, počet vydaných her na Steamu a další zprávičky.

 

Od 13. června letošního roku bylo na Steamu vydáno více než 1300 her. Jak vidno, Steam Direct otevřel dveře všem vývojářům, kteří již nemusejí žádat komunitu o hlasy, ale stačí jim zaplatit 100 dolarů, aby jejich hra byla na Steamu.

29. září bude posledním dnem, kdy si na Xboxu 360 budete moci koupit nezávislé hry z programu Xbox Live Indie Games. Poté bude program vypnut a Microsoft se bude plně soustředit na podporu indie her na Xboxu One. Pokud si nějaké hry zakoupíte, tak vám pochopitelně zůstanou a můžete si je kdykoliv stáhnout a hrát.

Sony na Tokyo Game Show doveze Detroit: Become Human, Gran Turismo Sport, Monster Hunter World a další, včetně Code Vein, Call of Duty: WWII nebo Yakuza Kiwami 2.

Studio Dragonpunk (tvůrci Tribe of Gods modu pro Ark: Survival Evolved) poslalo do Microsoftu prototyp hry Shadowrun Anthology, kterou chtějí vytvořit pro Xbox One X (určitě i Xbox One S a Windows 10). Pokud Microsoft dá vývoji zelenou a zafinancuje ho, tak se máme dočkat akčního RPG s multiplayerem, něco jako Mass Effect s multiplayerovými prvky z Destiny. Uvidíme, zda projekt zaujme Microsoft.

Na Xbox One dnes vychází Don't Starve Together, samostatný přídavek, který vám umožní přežívat s dalšími hráči. Cena byla stanovena na 299 Kč.

Společnost D3 Publisher spustila teaser stránku lákající na neoznámenou hru. Odpočítávání končí 19. září v 18 hodin japonského času, což je těsně po konferenci Sony na Toky Game Show. Podle všeho tak bude odhalena právě na tiskovce Sony.

Všimli jste si?

Od čtvrtka (19:00) do konce víkendu (neděle, 22:00) si můžete bezplatně zahrát Tom Clancy's The Division na PC. Taktická kooperativní akce bude ke stažení přes Ubisoft Store, kde se zároveň bude The Division prodávat se šedesátiprocentní slevou.

Britská Alza nabízela dosud neoznámené hry od Segy, konkrétně Bayonetta & Vanquish Pack a Shenmue 1 & 2 pro PlayStation 4 a Xbox One. Vypadá to, že Sega chystá další porty svých her.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
FireWolf
  1x    13.9.2017 14:54 FireWolf

Division hraje méně lidí, protože hned po vydání tam byl velmi chudý end game, kdy to člověka velmi rychle omrzelo. Pak sice přidali další věci, ale to už prostě dost lidí odinstalovalo tu hru nebo ji prodalo. Já ji hrál s kámošem po roce od vydání a v coopu to je fakt paráda. Pokud tedy člověk hledá něco na odreagování, stále to je totiž především casual hra (i když opravdu zábavná) . Oba dva ji máme ale jen na Uplayi, stejně tak si ji koupila nedávno moje kámoška a ta ji má taky jen na Uplayi. Když jsem ji zkoušel po zhruba čtyřech měsících, opět je tam nový obsah a mít i víc času, tak ji stále hraji.

Tyhle statistiky jsou bohužel k ničemu, protože zahrnují jen jednu platformu (Steam) . Ono si ji mohlo koupit více lidí na Uplay, kde se aktivují i krabičky. Ale jak píšeš, tak na poměry Ubisoftu a toho, jaký hype byl před vydáním, je počet hráčů nejspíše malý (schválně píšu nejspíše, protože nic není jisté na sto procent) .

erazghûl
      13.9.2017 14:52 erazghûl

Jde někomu zobrazit zdejší fórum?

Behavioralista
      13.9.2017 12:54 Behavioralista

Řekl bych, že dobrých 40-45% her na Steamu nemá co dělat, protože jsou to sračky, které by neměl nikdo hrát.

silenyhrac
  1x    13.9.2017 12:46 silenyhrac

Jestli hraje Division hodně nebo málo lidí, jen podle Steamu to nejde určit, nicméně dle oněch Steam 30 denních peak statistik (maximální počet souběžně hrajících) jde asi říct, že
Rainbow Six Siege (74 000 hráčů) = dobré
Division (12 000 hráčů) = normální
Ghost Recon Wildlands a For Honor (každá 1 000 hráčů) = slabé
Steep (100 hráčů) = špatné.

Desert_Eagle_5
      13.9.2017 11:48 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od OneShot:Jelikož byl tvůj argument nic neříkající, proč bych ho měl brát v potaz. Podlož to statistikou z Uplay a hotovo. Já tu hru hraji už nějaký čas. Ne že bych se nesetkal s úbytkem hráčů. Ale poslední dobou spíše s příbytkem. Až budeš mít adekvátní argument, tak to uznám, nevím proč bych neměl.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:Zato tvoje neochota přijmout argumenty je všeříkající. Když ty své nehodláš ničím podložit, pak s tebou odmítám diskutovat, ježto pak musíš mít patent na pravdu a to pak není o diskuzi.
P. S. Nemusíš sem psát, co všechno tě nezajímá, to asi fakt nikoho nezajímá.

OneShot
  3x    13.9.2017 11:04 OneShot

@ odpověď na komentář od Desert_Eagle_5:Zato tvoje neochota přijmout argumenty je všeříkající. Když ty své nehodláš ničím podložit, pak s tebou odmítám diskutovat, ježto pak musíš mít patent na pravdu a to pak není o diskuzi.
P. S. Nemusíš sem psát, co všechno tě nezajímá, to asi fakt nikoho nezajímá.

Desert_Eagle_5 napsal:Ta tvoje statistika ze steamu je nic neříkající tak se uklidni. A ano lidí to hraje dost. A to mi stačí. Nepotřebuji to ničím podkládat když to na hře vidím sám. A Sony v Tokiu mě absolutně nezajímá. A tebe zase nezajímá, že mě to nezajímá a je to. :-) )

Desert_Eagle_5
      13.9.2017 10:51 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od OneShot:Ta tvoje statistika ze steamu je nic neříkající tak se uklidni. A ano lidí to hraje dost. A to mi stačí. Nepotřebuji to ničím podkládat když to na hře vidím sám. A Sony v Tokiu mě absolutně nezajímá. A tebe zase nezajímá, že mě to nezajímá a je to. :-) )Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:Když to nechceš řešit, tak se mě příště neptej, proč si to myslím, pak ti nebudu odpovídat. Nerad se opakuju, ale lidí to hraje prostě málo, na to jak velký úspěch se té hře přikládal. Ale když nevěříš statistice, tak tě asi těžko přesvědčím. Sám ses zmohl na to, že lidí to hraje dost, ale už to tvrzení ničím nepodložíš. To pak není argument.
P. S: Můžeme se bavit o něčem veselejším, třeba o Sony v Tokiu nebo o té neoznámené hře.

OneShot
  1x    13.9.2017 10:49 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Že je špatná jsem tu nikdy ani slovem nenaznačil. Nekritizuju hry jenom proto, že sám je nehraju, to by mi přišlo jako ubohost. Ale jsem rád, že tu konečně někdo pochopil, co se snažím říct. Přesně tak, na Ubi je to málo.

Corvus napsal:Na Ubi je to určitě málo. To je bez diskuze. icméně špatná hra to není. Většinou to tvrdí lidi, kteří hru buď vůbec nehráli, nebo hrají hurá stylem nebo ti, kteří hráli v den vydání a neznají současnou podobu The Division... Asi tak.

Corvus
      13.9.2017 10:43 Corvus

@ odpověď na komentář od OneShot:Na Ubi je to určitě málo. To je bez diskuze. icméně špatná hra to není. Většinou to tvrdí lidi, kteří hru buď vůbec nehráli, nebo hrají hurá stylem nebo ti, kteří hráli v den vydání a neznají současnou podobu The Division... Asi tak.

OneShot napsal:Když to nechceš řešit, tak se mě příště neptej, proč si to myslím, pak ti nebudu odpovídat. Nerad se opakuju, ale lidí to hraje prostě málo, na to jak velký úspěch se té hře přikládal. Ale když nevěříš statistice, tak tě asi těžko přesvědčím. Sám ses zmohl na to, že lidí to hraje dost, ale už to tvrzení ničím nepodložíš. To pak není argument.
P. S: Můžeme se bavit o něčem veselejším, třeba o Sony v Tokiu nebo o té neoznámené hře.

OneShot
  1x    13.9.2017 10:36 OneShot

@ odpověď na komentář od Desert_Eagle_5:Když to nechceš řešit, tak se mě příště neptej, proč si to myslím, pak ti nebudu odpovídat. Nerad se opakuju, ale lidí to hraje prostě málo, na to jak velký úspěch se té hře přikládal. Ale když nevěříš statistice, tak tě asi těžko přesvědčím. Sám ses zmohl na to, že lidí to hraje dost, ale už to tvrzení ničím nepodložíš. To pak není argument.
P. S: Můžeme se bavit o něčem veselejším, třeba o Sony v Tokiu nebo o té neoznámené hře.

Desert_Eagle_5 napsal:A vždyť je to jedno. Lidí to hraje stále dost. Nevím proč řešit trial verzi kdo chce si to zkusí klidně ať ji maj pustenou celý rok. Já stejně ty nové hráče nepotkam protože jsem už hodně dlouho na max levelu i gearu. Pro mě se hra tak jak je nezmění. I kdyby si Trial zahralo 10 Mega lidí.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.