Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nové video Dishonored: Death of the Outsider přibližuje postavu Cizince

Středa 13.9.2017 16:20
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Nové video Dishonored: Death of the Outsider přibližuje postavu Cizince
Hrdinové jsou přesvědčení, že když se Cizince zbaví, udělají ze světa Dishonored lepší místo a zbaví ho chaosu.

 

Dishonored: Death of the Outsider vychází už pozítří, tedy 15. 9. (nikoliv 15. 19., jak uvádí chybná reklama na pozadí Zingu). Až nyní se ale tvůrci prostřednictvím nového videa více zaměřují na to, co prozrazuje název hry, tedy na snahu o zabití oblíbeného Cizince (Outsidera).

Daud a Billie Lurková, za níž tentokrát budeme hrát, dospěli k názoru, že právě Cizinec je zodpovědný za spoustu chaosu, který zmítá světem Dishonored. Jsou tudíž přesvědčeni, že když ho odstraní, udělají ze světa lepší místo a aspoň do určité míry dosáhnou vykoupení.

Cizinec je poměrně záhadná figura, která umožňuje různým jedincům ovládat nemalou moc, aby následně stála v pozadí a jen sledovala, jak si dotyčný s tou mocí poradí. Kreativní ředitel Harvey Smith však zdůrazňuje, že stejně jako v ostatních titulech ze série, i v Death of the Outsider si můžete zvolit, jestli chcete být akčním hrdinou nebo tichým stínem a jestli budete zabíjet nebo ne. Z toho by se snad dalo usuzovat, že i s Cizincem se bude možné vypořádat bez nutnosti jeho zabití. To, jestli to tak opravdu je, se však dozvíme až za několik dnů.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Corvus
  1x    13.9.2017 18:20 Corvus

Dnes jsem datadisk platil! :-D

stuntman
      13.9.2017 18:11 stuntman

Snáď zajtra spustia preload, aby som to v piatok už rovno mohol hrať. A hlavne dúfam, že sa poučili a nedopadne hra po technickej stránke ako Dishonored 2 pri vydaní (ja osobne som problém nemal) . .

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.