Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Podzimní aktualizace Rocket League je nacpaná novým obsahem

Středa 13.9.2017 18:56
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Podzimní aktualizace Rocket League je nacpaná novým obsahem
Tvůrci připravují novou arénu, další kosmetické předměty, více časově omezených akcí, odlišný způsob sledování zápasů nebo podporu LAN na PC.

 

Hráči Rocket League se mohou těšit na novou aktualizaci nazvanou jednoduše Autumn Update. Ta vyjde už 28. září a zahrne značné množství nového obsahu. Nejvýraznější je nová bezplatná aréna, Farmstead. Jak naznačuje její název, tato mapa je zasazená do prostředí malebné farmy, i když je třeba podotknout, že v kompetitivních a nenáročných playlistech a v soukromých zápasech bude k dispozici jen po omezený čas. Vývojáři chtějí častěji provozovat časově omezené akce a uvedení arény Farmstead je jedním z prvních kroků.

Po dobu trvání těchto akcí lze získat nový a vzácný předmět, Decryptor. S jeho pomocí můžete odemknout jakékoliv krabice, včetně těch, které půjde získat jen během různých akcí. Platí to i o nadcházející krabici Accelerator Crate, která obsahuje nové kosmetické předměty nebo zbrusu nové auto Jäger 619 RS.

Aktualizace přidá do hry také standardizovanou verzi několika stávajících arén, konkrétně jde o mapy Starbase Arc, Wasteland, Champions Field (Day), Mannfield (Snow) a DFH Stadium (Day). Z hlediska struktury se tyto mapy nebudou nijak lišit od ostatních a setkáte se s nimi ve všech hodnocených playlistech, v módu Exhibition a v soukromých zápasech.

Při hraní bude navíc možné získávat vizitky, na nichž zazáří vaše přezdívka a titul, přičemž je uvidíte během záznamů gólů a na obrazovce po konci zápasů. Některé vizitky přitom získáte za umístění v páté kompetitivní sezóně. To také znamená, že spolu s Autumn Updatem začíná šestá sezóna.

Autumn Update zahrne také více než 90 nových bezplatných kosmetických předmětů, průhledné stěny podél branek nebo betaverzi Director módu. Ten má nabídnout nový způsob sledování zápasů, konkrétně kameru, která se sama zaměří na nejrelevantnějšího hráče, a to na základě toho, co se zrovna v zápase děje. PC hráči se pak mohou těšit na podporu LAN, tedy na možnost hrát zápasy po místní síti.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Phase
      13.9.2017 23:48 Phase

kurnik wasteland som mal rad tak ako bol, no co uz nevadi

kajny18
      13.9.2017 19:52 kajny18

uz sem seklej asi 3 mesice v diamondu v dablech a nemuzu se dostat do champu :-D tak snad pristi sezonu

Ayreas
      13.9.2017 19:39 Ayreas

Stále mě to baví, když je chvíle čas na oddych tak Rocket League je jasnou volbou ;-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

kaldos
      13.9.2017 19:09 kaldos

Tam už je tolik věci že už mě to ani nebavi hrát. Nejvíc mě naštvalo to lítání za míčem. :>

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.