Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Za týden si v Ghost Recon Wildlands vyzkoušíte PvP mód

Středa 13.9.2017 20:18
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Za týden si v Ghost Recon Wildlands vyzkoušíte PvP mód
Ubisoft oznámil veřejnou betu, bude na všech třech platformách a pro všechny.

 

Dlouhé čekání na PvP mód se blíží ke konci. Ubisoft oznámil novinku již v březnu letošního roku. Od té doby ale bylo vcelku ticho. Až dnes francouzská vydavatelská společnost promluvila a rovnou oznámila, že příští týden proběhne veřejná beta PvP módu. Hráči taktické open-world akce Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands si budou moci PvP mód vyzkoušet od 21. do 25. září na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zajímavé je, že Ubisoft veřejnou betu PvP módu pojmul jako ukázku pro všechny hráče. Open betu si tak budou moci stáhnout i hráči, kteří nevlastní Ghost Recon: Wildlands.

V PvP módu vás čeká taktický boj dvou týmů o čtyřech hráčích v desetiminutových intervalech. Pro mód budou určeny rozlehlé mapy s variabilním prostředím a prakticky libovolnou denní dobou, které samozřejmě využívají prvky mapy z původní hry. Ubisoft na startu slibuje osm map a 12 tříd spadající do tří kategorií: Assault, Support, a Marksman. Veřejná beta obsáhne šest z celkových dvanácti tříd a pět z plánovaných osmi map.

Plná verze PvP módu vyjde někdy během podzimu, bude zdarma formou aktualizace

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Zack
  1x    14.9.2017 19:50 Zack

@ odpověď na komentář od Semuel:Já vyzkouším tu betu a když z toho budu mít dobrý pocit, tak časem určo pořídím. Takže se případně v budoucnu můžem na coopu domluvit:-) ;-)

Semuel napsal:No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. :thumbup:

Semuel
      14.9.2017 10:47 Semuel

@ odpověď na komentář od Mighty:Sorry no, můj Pc je už děda :-( Mám v plánu ho vyměnit ale život nám mění priority ;-)

Mighty napsal:Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusim

Mighty
  1x    14.9.2017 10:30 Mighty

@ odpověď na komentář od Semuel:Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusim

Semuel napsal:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Ondrej_V
      13.9.2017 23:18 Ondrej_V

Škoda, že budu muset stahovat tu betu, byl bych raději, kdybych to mohl stáhnout dodatečně ke hře, jako DLC nebo patch. Můj internet je ****.

Kříž
  1x    13.9.2017 23:17 Kříž

@ odpověď na komentář od Semuel:Tak Ubisoft má zkušenost s Rainbow Six Siege, kde s rambo stylem fakt nepochodíš. Věřím tedy, že se to může povést.

Semuel napsal:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Semuel
  1x    13.9.2017 22:25 Semuel

@ odpověď na komentář od Chesse:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Chesse napsal:Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...

Chesse
      13.9.2017 21:20 Chesse

Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Semuel
      13.9.2017 21:13 Semuel

@ odpověď na komentář od Zack:No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. *THUMBS UP*

Zack napsal:Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.

Zack
  1x    13.9.2017 20:42 Zack

@ odpověď na komentář od Semuel:Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.

Semuel napsal:Vypadá to Cool ale je mi jasné jak se ty taktické boje zvrhnou v totální guláš.... který bude spíš jak shit storm alá Battlefield nebo COD. Určitě to vyzkouším, vypadá to fakt zajímavě.

Semuel
  1x    13.9.2017 20:31 Semuel

Vypadá to Cool ale je mi jasné jak se ty taktické boje zvrhnou v totální guláš.... který bude spíš jak shit storm alá Battlefield nebo COD. Určitě to vyzkouším, vypadá to fakt zajímavě.

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.