Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Za týden si v Ghost Recon Wildlands vyzkoušíte PvP mód

Středa 13.9.2017 20:18
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Za týden si v Ghost Recon Wildlands vyzkoušíte PvP mód
Ubisoft oznámil veřejnou betu, bude na všech třech platformách a pro všechny.

 

Dlouhé čekání na PvP mód se blíží ke konci. Ubisoft oznámil novinku již v březnu letošního roku. Od té doby ale bylo vcelku ticho. Až dnes francouzská vydavatelská společnost promluvila a rovnou oznámila, že příští týden proběhne veřejná beta PvP módu. Hráči taktické open-world akce Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands si budou moci PvP mód vyzkoušet od 21. do 25. září na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zajímavé je, že Ubisoft veřejnou betu PvP módu pojmul jako ukázku pro všechny hráče. Open betu si tak budou moci stáhnout i hráči, kteří nevlastní Ghost Recon: Wildlands.

V PvP módu vás čeká taktický boj dvou týmů o čtyřech hráčích v desetiminutových intervalech. Pro mód budou určeny rozlehlé mapy s variabilním prostředím a prakticky libovolnou denní dobou, které samozřejmě využívají prvky mapy z původní hry. Ubisoft na startu slibuje osm map a 12 tříd spadající do tří kategorií: Assault, Support, a Marksman. Veřejná beta obsáhne šest z celkových dvanácti tříd a pět z plánovaných osmi map.

Plná verze PvP módu vyjde někdy během podzimu, bude zdarma formou aktualizace

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Ondrej_V
      20.9.2017 11:25 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Ghost_:Pokud bych použil analogii Steamu, tak mají dva různé depoty. Beta je zvlášť, hra je zvlášť. Takže se nemůže stát, že beta přepíše plnou hru. Je potřeba stáhnout betu, na Uplay má nějakých 33 GB.Komentář byl naposledy upraven upraven 20.9.2017 11:33

Původní verze před úpravami:Pokud bych použil analogii Steamu, tak mají dva různé depoty. Beta je zvlášť, hra je zvlášť. Takže se nemůže stát, že beta přepíše plnou hru.

Ghost_ napsal:Ta otevřená beta je i pro lidi co nemají vůbec koupenou hru tak teď mě to mate. . rád bych si to stáhnul dřív, ale co když to pak ještě dostanu formou aktualizace do hry co mám a budu to muset stahovat 2x? :D Nebo je to teď takto pro všechny bez nějaké aktualizace?

Ghost_
      20.9.2017 10:06 Ghost_

Ta otevřená beta je i pro lidi co nemají vůbec koupenou hru tak teď mě to mate. . rád bych si to stáhnul dřív, ale co když to pak ještě dostanu formou aktualizace do hry co mám a budu to muset stahovat 2x? :-D Nebo je to teď takto pro všechny bez nějaké aktualizace?

Zack
  1x    14.9.2017 19:50 Zack

@ odpověď na komentář od Semuel:Já vyzkouším tu betu a když z toho budu mít dobrý pocit, tak časem určo pořídím. Takže se případně v budoucnu můžem na coopu domluvit:-) ;-)

Semuel napsal:No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. :thumbup:

Semuel
      14.9.2017 10:47 Semuel

@ odpověď na komentář od Mighty:Sorry no, můj Pc je už děda :-( Mám v plánu ho vyměnit ale život nám mění priority ;-)

Mighty napsal:Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusim

Mighty
  1x    14.9.2017 10:30 Mighty

@ odpověď na komentář od Semuel:Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusim

Semuel napsal:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Ondrej_V
      13.9.2017 23:18 Ondrej_V

Škoda, že budu muset stahovat tu betu, byl bych raději, kdybych to mohl stáhnout dodatečně ke hře, jako DLC nebo patch. Můj internet je ****.

Kříž
  1x    13.9.2017 23:17 Kříž

@ odpověď na komentář od Semuel:Tak Ubisoft má zkušenost s Rainbow Six Siege, kde s rambo stylem fakt nepochodíš. Věřím tedy, že se to může povést.

Semuel napsal:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Semuel
  1x    13.9.2017 22:25 Semuel

@ odpověď na komentář od Chesse:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Chesse napsal:Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...

Chesse
      13.9.2017 21:20 Chesse

Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Semuel
      13.9.2017 21:13 Semuel

@ odpověď na komentář od Zack:No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. *THUMBS UP*

Zack napsal:Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.