Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Abyste získali všechny trofeje, musíte dohrát nový South Park za černocha

Úterý 3.10.2017 10:05
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Abyste získali všechny trofeje, musíte dohrát nový South Park za černocha
K tomu ještě netradiční soutěž v prdění. Zkusíte svoje štěstí?

 

Dnes pro vás máme dvě novinky o připravovaném RPGčku South Park: The Fractured But Whole. Nejprve se podíváme na trofeje, které byly předčasně odhaleny. Nebudeme vypisovat všechny, na seznam se můžete podívat zde. Místo toho se zaměříme na jednu důležitou věc.

Zisk všech trofejí a tím pádem i té platinové trofeje je spojen s barvou kůže hlavního hrdiny. Pro zisk jedné z trofejí je totiž nutné vytvořit si černého hlavního hrdinu a s ním projít hru na obtížnost Mastermind.

„Vytvořte hrdinu černé barvy a dokončete hru na obtížnost Mastermind,“ stojí v popisku zlaté trofeje The Token Experience, která odkazuje na jednoho z protagonistů seriálu Městečko South Park, který si kvůli barvě kůže zažil své.

Před nějakým časem se objevila informace, že barva kůže vašeho hrdiny ovlivní obtížnost, přičemž černý hrdina by znamenal nejtěžší obtížnost. Později tvůrci vysvětlili, že šlo o vtip. Jak je zdá, Ubisoft se rozhodl vtip využít a použít ho pro jednu z trofejí a zároveň jít ve stopách populárního seriálu.

Ubisoft ještě spustil netradiční soutěž „I am the fart”. Ta spočívá v tom, že máte natočit video, ve kterém se pochlubíte svým prdem. Autor nejlepšího příspěvku bude pozván do studia v San Francisku, kde bude jeho „talent“ nahrán a později využit ve hře. Své návrhy posílejte do 16. října. Více zde.

South Park: The Fractured but Whole vyjde 17. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
carhrozny
  8x    3.10.2017 16:50 carhrozny

@ odpověď na komentář od Kolousek001:Sorry ale na UBI sú achievmenty aspoň k niečomu. Za ne/ich plnením/ dostaneš UBI body a tie sú v podstate ako peniaze. Kúpiš si za ne rozne vychytávky ako zbrane, oblečenia, niekedy aj DLC a dokonca za 100 UBI bodov sa dá kúpiť zľava 20% na hocijakú ich hru. NA STEAME je z achievmentov akurát ho. no.

Kolousek001 napsal:Moc jich není a je to jen pro konzolisty. Na Steamu už achievy nebudou a Uplay si je může strčit někam :D

MeanCzechGuy
      3.10.2017 13:47 MeanCzechGuy

Bude za černýho fungovat i to, že budu dostávat herní peníze i když nesplnim jedinej quest? Jinak snaha nahnat lidi na Uplay pomocí achievmentů je zatim nejlepší vtip okolo týhle hryKomentář byl naposledy upraven upraven 3.10.2017 13:59

Původní verze před úpravami:Bude za černýho fungovat i to, že budu dostávat herní peníze i když nesplnim jedinej quest?

El_Scorpio
  3x    3.10.2017 13:08 El_Scorpio

Nie je to naopak? Za čierneho môžeš ísť hneď na 1. leveli za hlavným bossom a stlačíš ľavý trigger + A + X a spravíš ultimátne kombo, kedy hrdina zreve "RACIST NAZI WITH WHITE PRIVILEGES! ! ! " pričom prskajúce sliny jedu ho dajú dole na jednu ranu.

AviaRa
      3.10.2017 12:59 AviaRa

U prvního South Park dílů achievementy na Steamu jsou a u AC: Origins je taky napsali ( s kartičkami) .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Kolousek001
      3.10.2017 12:15 Kolousek001

@ odpověď na komentář od Bonny:Co by tam dělaly, když je to Ubisoft hra? Klacek pravdy je tam měl jen z toho důvodu, že Ubisoft to přebral prakticky před vydáním a THQ dávalo normálně hry ns Steam s achievama, tak už to nechali být.

Bonny napsal:to jako vážně nebudou achievmenty na steamu? To mi ani neříkej.... .

Bonny
      3.10.2017 11:11 Bonny

@ odpověď na komentář od Kolousek001:to jako vážně nebudou achievmenty na steamu? To mi ani neříkej.... .

Kolousek001 napsal:Moc jich není a je to jen pro konzolisty. Na Steamu už achievy nebudou a Uplay si je může strčit někam :D

Kolousek001
      3.10.2017 10:30 Kolousek001

Moc jich není a je to jen pro konzolisty. Na Steamu už achievy nebudou a Uplay si je může strčit někam :-D

Murcielago
  1x    3.10.2017 10:23 Murcielago

vzdycky jsem chtel mit sveho afroamerickeho hrdinu :-D

nezmar
  1x    3.10.2017 10:08 nezmar

Když já nechci :-(Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

SteveHood
  1x    3.10.2017 10:06 SteveHood

Konečně pořádná výzva!

To video :-D :-D :-D :-D

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.