Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Za týden časově omezené demo Gran Turisma Sport

Úterý 3.10.2017 16:40
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PS4

Za týden časově omezené demo Gran Turisma Sport
Příští týden si budete moci vyzkoušet PlayStation 4 závody.

 

Aktualizace: Pár hodin poté Sony potvrdila, že veřejná beta Gran Turisma Sport skutečně bude. Všichni majitelé PS4 si budou moci závody vyzkoušet v časově omezené demoverzi - od 9. října (od 11:00 našeho času) do 12. října (do 15:00 našeho času).

Při spuštění demoverze si budete moci vyzkoušet módy Sport, Campaign a Arcade. Součástí jsou i novinky v podobě režimů Scapes Photography a Custom Livery Editor.

V módu Sport se budete snažit zajet co nejrychlejší kolo. Kampaň vám umožní zlepšit a vypilovat své řidičské dovednosti v rámci mnoha výzev, misí a zážitků na okruzích. Každá z těchto kategorií hraje klíčovou roli, abyste byli co nejlépe připraveni na online závodění proti ostatním hráčům. Po dokončení každé kategorie se vám odemknou vozidla a získáte herní měnu společně se zkušenostními body.

Pokud chcete jen zapnout hru a rovnou začít závodit, tak právě pro vás je určen mód Arcade. Ten nabízí širokou škálu tříd vozidel, s nimiž si můžete zazávodit na třech vybraných konfiguracích okruhů s odlišným terénem - Northern Isle, Dragon Trail a rallye. V Arcade módu si navíc můžete navolit celou řadu asistentů, od brždění až po ovládání automobilu. Dobrou zprávou je offline split-screen pro dva hráče.

Ještě se vraťme na začátek. Scapes Photography je speciální režim, ve kterém si můžete vytvořit opravdu luxusní fotografie svých vozů, zatímco v Custom Livery Editoru budete mít k dispozici loga, můžete změnit barvu vozu, kola, zrcátka, kapotu, spoiler a mnoho dalšího.

A ještě jedna zajímavost, z demoverze si do plné verze můžete přenést svůj progres, konkrétně kredity, a to až do výše jednoho milionu amerických dolarů.

Původní zpráva

Obchodní řetězec Tesco přinesl informaci o veřejném testování betaverze PlayStation 4 závodů Gran Turismo Sport, které v plné verzi dorazí na pulty obchodů již 18. října letošního roku.

Veřejná beta nebyla oficiálně oznámena, ale Tesco tvrdí, že začne 9. října a skončí 12. října. Beta má být k dispozici pro všechny majitele PS4, bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte předplatné PS+. Zajímavé také je, že progres z bety se přenese do plné verze. To se často nestává. Přenést půjdou auta, měna + zkušeností body a profil řidiče, včetně hodnocení.

V betě mají být zahrnuty tři tratě v módu Sport, konkrétně jde o tratě Northern Isle, Dragon Trail a Colorado. Dále denní závody, část z kampaně, autoškola s osmičkou eventů, stage 1 a 6 z výzev s jednotlivými vozy a Circuit Experience na výše zmíněné trojici trati, abyste se naučili správně využívat trať - naučíte se, v jakých úsecích tratě držet plyn na podlaze, kdy přesně brzdit, o optimální stopě apod. Bohužel součástí nebude Race Etiquette.

Mějte na paměti, že v současné době jde jen o spekulace, ale informace vypadají dost věrohodně.

Závěrem ještě nové gameplay záběry.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
BRUNO cz
  1x    18.10.2017 15:14 BRUNO cz

@ odpověď na komentář od rawneox:? ? ?

rawneox napsal:á hele, náš starý xbox troll se vrátil. .

rawneox
      14.10.2017 09:36 rawneox

@ odpověď na komentář od BRUNO cz:á hele, náš starý xbox troll se vrátil. .

BRUNO cz napsal:jj uz jsem to zjistil taky. . lol. kazdopadne je to arkáda jak prase. v rally na me souperi cekaj az je dojedu, zadnej model pozkozeni, jednoduse se to ridi. . apod. forza ž a 7 je o tridu vejs :) za me nebrat. : /

BRUNO cz
  1x    9.10.2017 12:18 BRUNO cz

jj uz jsem to zjistil taky. . lol. kazdopadne je to arkáda jak prase. v rally na me souperi cekaj az je dojedu, zadnej model pozkozeni, jednoduse se to ridi. . apod. forza ž a 7 je o tridu vejs :-) za me nebrat. : /

SteveHood
  3x    7.10.2017 17:37 SteveHood

@ odpověď na komentář od BRUNO cz:Nejde spustit, protože půjde až od 9. :-D :-D

BRUNO cz napsal:Demo nejde spustit, maj i spadnuty servery.

BRUNO cz
      7.10.2017 17:09 BRUNO cz

Demo nejde spustit, maj i spadnuty servery.

SedllY
      3.10.2017 22:43 SedllY

Konečně, těším se i na demo! :-)

Marllone
      3.10.2017 19:10 Marllone

Jsem zvědav, jak bude vypadat driver profile. Jestli to bude omezeno jen na newsfeed o značkách, závodech a přátelích, nebo půjdou sdílet krom screenů i závodní liveries a zakládat tak menší stáje s kamarády. Nad financema a kupováním aut stále také visí otazník, tak uvidíme, jak se to vyjeví.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky člen redakce
      3.10.2017 19:00 Miky

@ odpověď na komentář od rawneox:Díky, opraveno.

rawneox napsal:Miky: "Aktualizace: Pár hodin potí Sony potvrdila, že veřejná beta. . " Myslim, že nejen Sony se potí :D
Jinak natěšenost a už se potim taky :lol: :D

rawneox
      3.10.2017 18:47 rawneox

Miky: "Aktualizace: Pár hodin potí Sony potvrdila, že veřejná beta. . " Myslim, že nejen Sony se potí :-D
Jinak natěšenost a už se potim taky ^_^ :-D

lolin666
  1x    3.10.2017 17:57 lolin666

Určitě vyzkouším.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.