Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Assassin's Creed: Origins čekají dvě expanze. Jedna přinese nemrtvé faraony

Středa 11.10.2017 10:53
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Assassin's Creed: Origins čekají dvě expanze. Jedna přinese nemrtvé faraony
Druhá nový region, který ovládá Řím. Nechybí ani bezplatný obsah s novinkami.

 

V pondělí nám byl představen bezplatný obsah, který po vydání postupně rozšíří Assassin's Creed: Origins. Dnes Ubisoft na aktualizace navázal odkrytím Season Passu s placenými přídavky. Těm vévodí dvojice expanzí, které slibují další dobrodružství v Egyptě.

První dodatečný balíček se jmenuje The Hidden Ones a dočkáme se ho v lednu 2018. Expanze se odehrává roky po událostech hlavního příběhu Origins a zavede nás do nového regionu, který ovládají Římané. S nimi se setkáme v kůži hlavního hrdiny Bayeka, doprovázet nás budou noví asasíni a my se můžeme těšit na další vylepšení schopností. V The Hidden Ones totiž dostaneme nový level cap.

V březnu 2018 bude následovat druhé významné rozšíření. The Curse of the Pharaohs se zaměří na egyptskou mytologii a přinese do hry boj proti nemrtvým faraonům a slavným egyptským monstrům. S Bayekem prozkoumáme mytickou novou oblast a objevíme, co tyto bytosti přivedlo k životu. Opět budeme moci dosáhnout nové maximální úrovně a odemknou se nám další dovednosti.

Season Pass vám zaručí rovněž dvojici balíčků. Jmenují se Roman Centurion a Horus. Oba vám do hry přidají nový outfit, zbraně nebo štít. A jako bonus získáte ještě 500 Helix kreditů a exkluzivní vzácnou zbraň Calamity Blade.

Season Pass je součástí Gold edice Assassin's Creed: Origins a prodávat se bude i samostatně.

Pojďme si připomenout, co bude zdarma. Zároveň s vydáním hry si budou moci hráči stáhnout Photo Mode, který vám umožní vytvářet pěkné fotografie a různě si přizpůsobovat kameru. Ve stejný den budou k dispozici denní mise s exotickými odměnami v Nomad’s Bazaar. 15 dnů po vydání Origins dorazí mód Trails of the Gods. V něm zažijete epickou bitvu, ve které budete čelit obrovským egyptským bohům v časově limitovaných eventech s lákavými odměnami. Na začátku roku 2018 bude Origins rozšířen ještě o speciální mód Discovery Tour (psali jsme o něm zde) a o Horde Mode, kde budete čelit vlnám nepřátel.

Assassin’s Creed: Origins vychází 27. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru předobjednáte v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Časový harmonogram DLC a bezplatného obsahu

Obrázky z prvního a druhého DLC

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Corvus
      13.10.2017 07:35 Corvus

@ odpověď na komentář od VLK.SNIPER:Ahoj, no, takhle: asi záleží na tvém výběru. Já mám na ubistore ty zkušenosti, že nad 2. 000 Kč jsem nikdy poštovné/balné neplatil vůbec. Čili free shipping. Konkrétně u Assassina jsem bral Dawn Creed Edition a ta je také bez poštovného, což je fajn. Přece jen to jde někde z Francie nebo odkud a mohli by si za velkou krabici účtovat velké poštovné. Takže asi tak. Na shopu bys to měl mít (tuším) u každé položky uvedeno.

VLK.SNIPER napsal:Také přemýšlím nad koupí přes Ubistore . Když si to objednám , kolik se platí za přepravu . Ještě jsem si od nich nic nekupoval , takže nevím jak to chodí . Dík za odpověď :-)

VLK.SNIPER
      12.10.2017 22:13 VLK.SNIPER

@ odpověď na komentář od Corvus:Také přemýšlím nad koupí přes Ubistore . Když si to objednám , kolik se platí za přepravu . Ještě jsem si od nich nic nekupoval , takže nevím jak to chodí . Dík za odpověď :-)

Corvus napsal:Jak uvedli kolegové níže. Na Ubistore jsou všechny edice. V České republice bohužel je jen omezený výčet a pochopitelně na PC je situace úplně nejhorší, co se sběratelek týče. Nicméně na ubistore jsou všechny edice i v PC variantě, ale v krabici (která je jinak obsahově stejná) nenajdeš DVD disky, ale kód na Steam. Já osobně jsem si bral na ubistore právě tu Dawn Creed edici, protože je pro mě obsahově nejzajímavější a protože ji žádný český obchod v PC variantě nenabízí. Ale pro mě to není první nákup na ubistore. Je to jednoduché: není v ČR PC sběratelka? Tak prostě neuvidí mé peníze. V tomhle případě mi ubistore vychází vstříc + jde (jak jsem již zmiňoval) uplatnit 20% sleva za U body, což je poměrně solidní peniz. Kor když je i shipping zdarma. U Far Cry 5 budu postupovat zcela stejně v případě Father Collectors Edition, která taktéž v PC variantě v ČR nejde obejdnat.

Ristan
      12.10.2017 19:06 Ristan

@ odpověď na komentář od Desmond Miles:Ne. Řekl to Ashraf v nějakém rozhovoru nebo podcastu nebo co. Poslouchal jsem to. Nakonec je to ale celkem fuk.

Desmond Miles napsal:Nikdo neřekl že tam fantasy prvky nebudou :-) Ashraf vždy tvrdil, že si s tím prostě vyhrály, ale těžko budou tato monstra v kanonu série. Proto ty obří bozi budou jak chyba v Animu (na ten se dá svézt všechno) a druhé DLC bude podle mě podobně jako Tyrany k AC III prostě alternativní a nezapadající do kanonu, proto si s tím budou moc hezky vyhrát :-)

Corvus
  3x    12.10.2017 08:06 Corvus

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Jo... tohle začíná být čím dál větší nešvar. Strašně mi to vadí. Stejný případ například Metal Gear Solid V či fyzické kopie vynikajících datadisků k Pillars of Eternity. Člověku domů přijde PRÁZDNÁ PC-DVD krabička... To je prostě k smíchu. To mi opravdu vadí. Kor u sběratelských edic.Komentář byl naposledy upraven upraven 12.10.2017 08:34

Původní verze před úpravami:Jo... tohle začíná být čím dál větší neřest. Strašně mi to vadí. Stejný případ například Metal Gear Solid V či fyzické kopie vynikajících datadisků k Pillars of Eternity. Člověku domů přijde PRÁZDNÁ PC-DVD krabička... To je prostě k smíchu. To mi opravdu vadí. Kor u sběratelských edic.

Ondrej_V napsal:Vůbec nechápu, proč nedávají ke sběratelce DVD, zvlášť když steelbook je součástí Dawn of the Creed (taky mám objednanou) ...

Ondrej_V
  2x    12.10.2017 07:18 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Corvus:Vůbec nechápu, proč nedávají ke sběratelce DVD, zvlášť když steelbook je součástí Dawn of the Creed (taky mám objednanou) ...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Corvus napsal:Jak uvedli kolegové níže. Na Ubistore jsou všechny edice. V České republice bohužel je jen omezený výčet a pochopitelně na PC je situace úplně nejhorší, co se sběratelek týče. Nicméně na ubistore jsou všechny edice i v PC variantě, ale v krabici (která je jinak obsahově stejná) nenajdeš DVD disky, ale kód na Steam. Já osobně jsem si bral na ubistore právě tu Dawn Creed edici, protože je pro mě obsahově nejzajímavější a protože ji žádný český obchod v PC variantě nenabízí. Ale pro mě to není první nákup na ubistore. Je to jednoduché: není v ČR PC sběratelka? Tak prostě neuvidí mé peníze. V tomhle případě mi ubistore vychází vstříc + jde (jak jsem již zmiňoval) uplatnit 20% sleva za U body, což je poměrně solidní peniz. Kor když je i shippind zdarma. U Far Cry 5 budu postupovat zcela stejně v případě Father Collectors Edition, která taktéž v PC variantě v ČR nejde obejdnat.

Corvus
      12.10.2017 07:04 Corvus

@ odpověď na komentář od dinss:Jak uvedli kolegové níže. Na Ubistore jsou všechny edice. V České republice bohužel je jen omezený výčet a pochopitelně na PC je situace úplně nejhorší, co se sběratelek týče. Nicméně na ubistore jsou všechny edice i v PC variantě, ale v krabici (která je jinak obsahově stejná) nenajdeš DVD disky, ale kód na Steam. Já osobně jsem si bral na ubistore právě tu Dawn Creed edici, protože je pro mě obsahově nejzajímavější a protože ji žádný český obchod v PC variantě nenabízí. Ale pro mě to není první nákup na ubistore. Je to jednoduché: není v ČR PC sběratelka? Tak prostě neuvidí mé peníze. V tomhle případě mi ubistore vychází vstříc + jde (jak jsem již zmiňoval) uplatnit 20% sleva za U body, což je poměrně solidní peniz. Kor když je i shipping zdarma. U Far Cry 5 budu postupovat zcela stejně v případě Father Collectors Edition, která taktéž v PC variantě v ČR nejde obejdnat.

dinss napsal:Já jsem koukal a i v obchodech po ČR je k dostaní jen jedna CE a to pouze na konzole...

James Faith
  3x    11.10.2017 22:18 James Faith

@ odpověď na komentář od tamres:Ne, to neříkám, to si to ty jen vykládáš tak, jak se ti hodí, aby sis mohl hejtnout.

tamres napsal:Takže v podstatě říkáš to že když ty korporatní čuňata dělají něco dostatečně dlouho v tomhle případě uříznou kus hry před vydáním a pak na tom rejžujou tak je to v pohodě . To je konec.

CzePavel99
      11.10.2017 21:45 CzePavel99

No jsem zvědav na to jak se povede hra, ale ten dodatečný obsah je lákavý.

Ondrej_V
  1x    11.10.2017 21:32 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od dinss:Na UbiStore jsou všechny edice i na PC. Jen ty sběratelky budou bez disků.
Dawn of the Creed, Gods Collector's Edition, Gold, Deluxe... [ odkaz ]

dinss napsal:Já jsem koukal a i v obchodech po ČR je k dostaní jen jedna CE a to pouze na konzole...

dinss
      11.10.2017 21:23 dinss

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Já jsem koukal a i v obchodech po ČR je k dostaní jen jedna CE a to pouze na konzole...

Ondrej_V napsal:Samo. Z Uplay ale půjde o Digital Download. Nejspíš

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.