Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Přídavek Clockwork City pro The Elder Scrolls Online dorazí 23. října

Středa 11.10.2017 12:45
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One, Mac

Přídavek Clockwork City pro The Elder Scrolls Online dorazí 23. října
Ten den bude k dispozici na PC a Macu, 7. listopadu se dočkají i hráči na konzolích.

 

Na letošní E3 došlo mimo jiné k odhalení DLC Clockwork City pro The Elder Scrolls Online, v němž se vydáte do stejnojmenného města, kde musíte zabránit katastrofě spojené s aktivitou daedrických sil. Přídavek přitom slibuje zhruba 10 hodin herní doby a pro jeho hraní nemusíte vlastnit datadisk Morrowind.

Nyní konečně víme, kdy DLC vyjde. Pro PC/Mac verzi The Elder Scrolls Online bude k dispozici už 23. října. Na konzole dorazí Clockwork City o něco později, konkrétně 7. listopadu.

Jestli patříte mezi předplatitele ESO Plus, za přídavek nebudete muset nic platit. V opačném případě vás bude stát 2000 korun. Aby ale bylo jasno, nejde o naše koruny, nýbrž o herní měnu, kterou můžete utrácet v in-game obchodě. Když zaplatíte o 2000 korun navíc, kromě obsahu DLC získáte ještě mazlíčka Clockwork Skeevaton, mounta Kagouti Fabricant a pět svitků Crown Experience.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
isux
      11.10.2017 14:31 isux

Guild wars 2 stále vládne všem MMO na trhu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Big Boss
  1x    11.10.2017 14:23 Big Boss

TESO je jedná z mála MMO co mě baví a obšas si to rád zahraju, koupě nelituju, ale ty placené DLC mě trochu mrzí, měli to udělat jako v guild wars, tyhle menší DLC free a velké jako morrowind za nějakou cenu

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.