Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nebe MMO hry War Thunder obohatí Francie

Středa 11.10.2017 17:34
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4

Nebe MMO hry War Thunder obohatí Francie
Aktualizace 1.73 přinese do hry více než 30 francouzských letounů.

 

Společnost Gaijin Entertainment oznámila, že do své free-to-play MMO hry War Thunder již brzy přidá v pořadí sedmý národ – Francii. Nový národ bude součástí aktualizace 1.73, která do hry přidá více než 30 francouzských letounů, od strojů z konce 30. let až po moderní víceúčelové proudové stíhačky z poválečného období.

„Některé francouzské letouny, které přijdou v aktualizaci 1.73, byly velmi slibné, ale nikdy nebyly schváleny pro sériovou výrobu kvůli událostem 2. sv. války. Bylo proto velmi těžké sehnat dostatek informací. Více než rok jsme strávili jejich vývojem, hledáním různých pramenů a podrobnou rekonstrukcí těchto vzácných strojů. Jsme si ale jistí, že piloti War Thunderu se budou na otestování těchto letadel náležitě těšit,“ řekl Kiril Judincev, kreativní ředitel Gaijin Entertainment.

Více o aktualizace v tiskové zprávě:

„Stíhací piloti si jako první stroj z řad francouzských vzdušných sil osedlají Dewoitine D.371 – jeden z prvních francouzských jednoplošných stíhacích strojů, které značily odklon od mrštnějších, ale pomalejších dvojplošníků. Ačkoliv se pak D.371 neúčastnil bojů 2. sv. války, byl nasazen během španělské občanské války v řadách republikánského letectva. Zde čelil nacionalistickým letcům, mezi nimi i budoucím německým stíhacím esům. Ihned po přidání Francie do hry budou dostupné tři verze této stíhačky, stejně jako prémiová varianta D.371 H.S.9 nesoucí dvojici 20 mm kanónů.

Během války se ve francouzských designech čím dál tím více projevovaly tendence směřující k vývoji univerzálních víceúčelových bojových letounů. Po konci války tento vývoj vyústil ve standardní konstrukční filozofii francouzských proudových letounů. Díky kombinaci široké škály ofenzivní i podvěsné výzbroje mohly tyto stroje efektivně plnit úlohu stíhacích bombardérů.

Dobrým příkladem je SNCASO SO.8000 Narval, velmi nezvyklý letoun s vrtulí v tlačném uspořádání. Tento letoun může vyniknout v řadě rolí, od klasického záchytu nepřátelských letounů přes úlohy letounu vzdušné podpory až po průzkumné mise. Ve své standardní konfiguraci je Narval vyzbrojen šesti kanóny ráže 20 mm, pro útoky na pozemní cíle ale může nést 2 bomby a až 8 neřízených raket.“

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
žádný komentář

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.