Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nabídku EA Access a Origin Access obohatí Mass Effect: Andromeda a Dead Space 3

Čtvrtek 12.10.2017 10:18
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, Xbox One

Nabídku EA Access a Origin Access obohatí Mass Effect: Andromeda a Dead Space 3
Předplatitelé služby si také budou moci v předstihu zahrát nadcházející Star Wars: Battlefront 2, Need for Speed: Payback a konzolovou verzi The Sims 4.

 

EA už nějakou dobu provozuje na Xboxu One a Originu služby EA Access a Origin Access. Ty jsou založené na předplatném, přičemž vám výměnou za měsíční poplatek dávají přístup k poměrně rozsáhlé knihovně her, které můžete hrát, jak dlouho chcete, samozřejmě za předpokladu, že si budete službu nadále předplácet. Knihovna titulů se přitom stále rozrůstá, a tak si předplatitelé EA Access a Origin Access budou moci zahrát další tituly, které budou k dispozici v období mezi říjnem a prosincem.

Nejvýznamnější je nepochybně Mass Effect: Andromeda, rozporuplně přijaté, ale stále ucházející pokračování série Mass Effect, které vyšlo letos v březnu. Doplní ho horor Dead Space 3, což znamená, že díky němu bude v knihovně obou služeb přístupná celá trilogie Dead Space.

Jedním z lákadel EA Access a Origin Access je možnost zahrát si některé nadcházející tituly v předstihu, obvykle po dobu 10 hodin. I v tomto směru čeká předplatitele několik novinek, konkrétně možnost zkusit si před vydáním multiplayerovou i singleplayerovou střílečku Star Wars: Battlefront 2 (vychází 13. listopadu) a závody Need For Speed: Payback (vychází 10. listopadu).

Zatím však není nikde zmíněno, jestli je předčasná zkouška pro předplatitele obsahově omezená a kdy si vlastně budete moci obě hry zkusit. Víme jen tolik, že nové Need for Speed lze prostřednictvím EA Access a Origin Access hrát tradičních 10 hodin. Specialitou EA Access je pak ještě možnost zahrát si před vydáním konzolovou verzi The Sims 4, která se na trhu objeví 17. listopadu. Na PC The Sims 4 vyšlo v roce 2014 a už nějakou dobu je součástí knihovny Origin Access, v níž máte přístup k plné hře.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Rys18
      12.10.2017 12:42 Rys18

noo tak nakonieco to MS: A teda "nemusim" kupovat :-D

OneShot
      12.10.2017 12:13 OneShot

Škoda, že tahle služba nikdy nebude na PS.

patasde
  6x    12.10.2017 10:50 patasde

Fajn zahraju si tu nejhorší hru co existuje. . .

Jesteze kydy místních znalců neberu v potaz o Mafii 3 taky psali jaka je to hruza a bavilo me to.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MeanCzechGuy
  1x    12.10.2017 10:36 MeanCzechGuy

Obohatí :-D

Ljuk88
  1x    12.10.2017 10:30 Ljuk88

Hmm samy pecky :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.