Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Na South Park: The Fractured But Whole láká i aktuální epizoda seriálu

Čtvrtek 12.10.2017 15:20
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Na South Park: The Fractured But Whole láká i aktuální epizoda seriálu
Navíc jsme se dočkali nového, i když dost krátkého traileru, který se zaměřuje na skrytou identitu hrdinů.

 

Vydání tahového RPG South Park: The Fractured But Whole se nezadržitelně blíží, a tak na hru lákají dva nové materiály. Prvním z nich je čerstvý, avšak pouze půlminutový trailer, který velmi letmo shrnuje, s čím se můžeme při hraní setkat. Pozornější diváci mohou zaznamenat některé kuriozity, třeba návrat krabích lidí, kteří se objevili již v předešlém díle s podtitulem The Stick of Truth. S předešlým videem se však v otázce šílenosti nemůže ani zdaleka měřit.

Mnohem zajímavější je druhý materiál, kterým není nic menšího než aktuální epizoda seriálu South Park, která si v zahraničí odbyde premiéru dnes v noci amerického času. Seriálový South Park, u nás distribuovaný pod názvem Městečko South Park, se přitom nachází už v 21. sérii.

Epizoda nese název Franchise Prequel a tvůrci tvrdí, že se díky ní můžeme připravit na The Fractured But Whole. Dá se tudíž očekávat, že půjde o jakýsi prequel ke hře. V epizodě by se měl dokonce stavit spoluzakladatel a ředitel Facebooku Mark Zuckerberg, i když o jeho vztahu k chystané hře od Ubisoftu a o roli v epizodě se můžeme zatím jen dohadovat.

South Park: The Fractured But Whole, který vychází 17. října pro PC, PS4 a Xbox One, předobjednáte na Xzone.cz a GameExpres.sk. Hru již máme v redakci k dispozici, recenzi vám tedy přineseme již brzy, pravděpodobně začátkem příštího týdne.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
unholyU
      13.10.2017 07:52 unholyU

k cemu nam to je ubi prelozi temer vse ale do teto hry cestinu neudela jestli muzete podporte snazeni prekladatele jednicky [ odkaz ]

SedllY
      12.10.2017 20:26 SedllY

Achjo, to čekání je nekonečné. . :-D Ale když si vezmu, že jsem hru chtěl hrát o minulých Vánocích, tak je to ok. :-D

Kross
      12.10.2017 17:21 Kross

Tak pokud se nepletu tak i prvni herni dil byl v serialu naznacen...mam pocit ze to bylo zrovna v tech dílech zamerenych na pána prstenu... (presneji nic nevim, pamet nemam moc dobrou :-D)

skylines
      12.10.2017 16:28 skylines

To chce dovolenou :-D

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.