Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Příběhový trailer Need for Speed: Payback a seznámení s hrdiny

Čtvrtek 12.10.2017 17:04
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Příběhový trailer Need for Speed: Payback a seznámení s hrdiny
Okrytí špíny ve fiktivním Las Vegas a důvody, proč vlastně budeme v tomhle světě závodit.

 

Arkádové akční závody přinesou příběh o pomstě. Need for Speed: Payback hráče zavede do fiktivního města Fortune Valley, které je inspirováno Las Vegas. V tomhle ráji hazardu má vše pod palce kartel House, včetně kasin, zločinců a policajtů. Do prohnilého gamblerského ráje, kde jsou sázky vysoké a členové kartelu House vždycky vítězí, se podíváme očima trojice rozdílných hratelných postav, které mají jeden společný cíl: pomstu.

Tyler, Mac a Jess utvoří tým s cílem vyrovnat účty. Jejich plánem je zúčastnit se finálového závodu a vypořádat se s kartelem House. Abyste se ale finálového závodu mohli účastnit, musíte si vysloužit respekt zdejšího podsvětí. Respektu dosáhnete závoděním a plněním misí a různých výzev. Při tom všem se budete muset postavit policistům, kteří vás budou pronásledovat s rostoucí intenzitou, utkat se s rivaly z celého města a závodit na silnici i mimo ni v horách, kaňonech a na poušti.

Právě na příběhové pozadí láká nejnovější trailer. Na ten se můžete podívat pod tímto textem a nezapomeňte si ještě přečíst detaily o jednotlivých postavách, které v příběhu (který bude určitě filmový) sehrají svou roli.

Zároveň s trailerem představilo studio Ghost Games vaši partu. Tím hlavním je již zmíněný Tyler “Ty” Ramirez. Jde o mladého kluka, který se prý narodil pro závodění. Má zabijácké závodní instinkty a neochvějnou vůli vyhrávat. Jde o specialistu na závody a drag. Druhým do party je Sean “Mac” McAlister, který se soustředí na off-road závody a drifty. Narodil se v Londýně a nejvíce se odreaguje právě v terénním vozu.

V naší posádce bude i žena. Jmenuje se Jessica “Jess” Miller a můžete se na ní spolehnout. Jde o typ řidiče, který vás dostanete z problému bez ohledu na to, v jaké situaci jste. Vždy je připravena pomoci svým přátelům.

Ty
Ty
Mac
Mac
Jess
Jess
Rav
Rav

Co by to bylo za partu závodníků bez mechanika. Toho bude v NFS: Payback zastávat Ravindra “Rav” Chaudhry. V popisku se dočteme, že jde o geniálního mechanika, který upřednostňuje auta před lidmi. Ty, Mac a Jess se na něj mohou vždycky spolehnout, považuje je totiž za svou rodinu.

Dalším důležitým hráčem ve Fortune Valley je Lina Navarro, která je odhodlaná za každou cenu vyhrát. Kvůli tomu se dostanete do sporu s našim týmem. No a tím nejdůležitějším je pravděpodobně Marcus “The Gambler” Weir, hlavní predátor Silver Rock kasina. Neohroženě riskuje, má chuť neustále sázet a je jedno, zda si vsadí na váš tým nebo proti němu.

Need for Speed: Payback vyjde 10. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru předobjednáte v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Lina Navarro
Lina Navarro
Marcus Weir, alias The Gambler
Marcus Weir, alias The Gambler
Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Lincoln
      13.10.2017 18:57 Lincoln

No já jen doufám, že se tam půjde rozjíždět jak normální člověk a ne hned hrabačky a nitro. To mi leze strašně na nervy :-D

dopitapetr
  1x    12.10.2017 23:36 dopitapetr

Ví se jak tam bude vyřešen multiplayer? Jestli to bude něco podobného jako v Rivals nebo to bude úplně samostatně?

fighter08
  1x    12.10.2017 22:58 fighter08

@ odpověď na komentář od masterblaster4:Mě nejde o realističnost ovládání ale o to, že ve 2015 byla auta prakticky neovladatelná. Pro mě konkrétně to bylo extrémně nepohodlný a ta katastrofální kamera která při sebemenším skoku lítala nahoru a dolů tomu jen nasadila korunu... Arkáda má být pohodlná a snadná na ovládání, NfS je poslední dobou jeden velkej rozesranej bordel...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

masterblaster4 napsal:Fyzika a ovládání vozu, souhlasím. Jenže tohle nebylo ani v jednom NFS, takže tady to budeš hledat zbytečně. NFS - byl - je - bude - arkádové ježdění. A nejlepší díl? Underground 2, ale třeba ho Payback překoná ( ale v to nedoufám ) Vynechám GT Sport a raději si se synem zablbnu tady :-)

GoOdTiMe
  1x    12.10.2017 22:00 GoOdTiMe

Dais: Spíš nic než moc. .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

masterblaster4
  2x    12.10.2017 21:51 masterblaster4

@ odpověď na komentář od fighter08:Fyzika a ovládání vozu, souhlasím. Jenže tohle nebylo ani v jednom NFS, takže tady to budeš hledat zbytečně. NFS - byl - je - bude - arkádové ježdění. A nejlepší díl? Underground 2, ale třeba ho Payback překoná ( ale v to nedoufám ) Vynechám GT Sport a raději si se synem zablbnu tady :-)

fighter08 napsal:Ale jo, vypadá to nadějně. Nicméně po 2015 a několika dalších předchozích paskvilech jim neuvěřim, dokud si sám nezajezdim, v závodní je totiž nejdůležitější, světe div se, fyzika a ovládání vozu. A to se v 2015 těžce nepovedlo...

dais
      12.10.2017 21:38 dais

@ odpověď na komentář od GoOdTiMe:Forza Horizon 3? sice ten tuning nic moc, ale určitě ten jízdni model je 100x lepší :-D

GoOdTiMe napsal:Vypadá to lacině a prvoplánově, přesto do toho asi půjdu. Lepší arkáda s tuningem na trhu stejně není, a Rychle a zběsile je solidní oddechovka.

fighter08
      12.10.2017 20:27 fighter08

Ale jo, vypadá to nadějně. Nicméně po 2015 a několika dalších předchozích paskvilech jim neuvěřim, dokud si sám nezajezdim, v závodní hře je totiž nejdůležitější, světe div se, fyzika a ovládání vozu. A to se v 2015 těžce nepovedlo...Komentář byl naposledy upraven upraven 12.10.2017 22:58

Původní verze před úpravami:Ale jo, vypadá to nadějně. Nicméně po 2015 a několika dalších předchozích paskvilech jim neuvěřim, dokud si sám nezajezdim, v závodní je totiž nejdůležitější, světe div se, fyzika a ovládání vozu. A to se v 2015 těžce nepovedlo...

GoOdTiMe
  2x    12.10.2017 18:27 GoOdTiMe

Vypadá to lacině a prvoplánově, přesto do toho asi půjdu. Lepší arkáda s tuningem na trhu stejně není, a Rychle a zběsile je solidní oddechovka.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lincoln
  3x    12.10.2017 17:30 Lincoln

No aspoň to není filmový paskvil jako minule :-D Z těch přehraných hereckých výkonů se mi zvedal kufr.

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.