Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

GTA Online dostává Transform Races

Úterý 17.10.2017 15:30
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

GTA Online dostává Transform Races
V tomto módu se neustále mění typy dopravních prostředníků, s kterými závodíte.

 

V multiplayerové části gangsterské akce Grand Theft Auto V rozhodně není nuda a o šílené kousky také není nouze. Rockstar pokračuje v obohacování GTA Online a nově do hry přidal nový druh závodů. Řeč je o Transform Races, v nichž se často mění typy dopravních prostředků, které zrovna ovládáte.

Nový mód jsme vám představili již minulý týden, od dnešního dne je k dispozici v PC, PlayStation 4 a Xbox One verzích hry.

„Čekají vás speciální okruhy zahrnující kontrolní body, které po průjezdu změní typ vašeho vozidla. Část závodu například odjedete v autě a jakmile projedete kontrolním bodem, v mžiku sedíte v letadle, v němž pokračujete v závodění. Transform Races však střídavě využívají i vodní skútry, vrtulníky, rogala nebo horská kola.

Na okruzích můžete narazit také na speciální checkpointy zvané Warps, které vás a ostatní závodníky uprostřed závodu teleportují do zcela odlišné lokality.“

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Ondrej_V
      7.12.2017 16:44 Ondrej_V

GTA ONLINE: THE DOOMSDAY HEIST

Ondrej_V
      18.10.2017 10:05 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od OldCar6:Dost lidí o tom mluví, že by se GTA mohlo tímhle směrem vydat... Ozbrojené lodičky...

OldCar6 napsal: Pribude Marina update, proste k nakladakum a dodavkam se pridaji lode a cluny. Ke skladum pribudou doky, ponorky a nepotopitelny potapeci :-D

OldCar6
      18.10.2017 10:00 OldCar6

Pribude Marina update, proste k nakladakum a dodavkam se pridaji lode a cluny. Ke skladum pribudou doky, ponorky a nepotopitelny potapeci :-D

Ondrej_V
      18.10.2017 09:59 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Tom@n:Káry budou, rád bych viděl nějakou ameriku starou i novou (víc podobnou předloze) a samozřejmě superauto (která rád sbírám) . Jen doufám, že už nebude tolik ozbrojených vozidel. GTA-BurnoutParadise-FlatOut-divnoVehicles mi vadí.

Tom@n napsal:Aha už vím :D, ale tak nový kárky určitě budou taky ;)

Tom@n
      18.10.2017 09:52 Tom@n

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Aha už vím :-D, ale tak nový kárky určitě budou taky ;-)

Ondrej_V napsal:Na Newswire byl příspěvek, že do konce roku se objeví nové zabavené nemovitosti v Maze Bank Foreclosures. Pochybuju, že by udělali jen někde reskin bunkru nebo hangáru současného DLC, protože Rockstar nerad upravuje předchozí vydání DLC. Takže v prosinci bude další business pro CEO / MC / VIP. Víc informací nemám. :D Ale mně to stačí natolik, abych věděl, že se do GTA Online jen tak nevrátím, protože prosincová DLC jsou takovým vzorem pro obsah pro další rok... To by se musel objevit nějaký Progen nebo Dewbauchee nebo jiné překvapení.

Ondrej_V
      17.10.2017 22:37 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Tom@n:Na Newswire byl příspěvek, že do konce roku se objeví nové zabavené nemovitosti v Maze Bank Foreclosures. Pochybuju, že by udělali jen někde reskin bunkru nebo hangáru současného DLC, protože Rockstar nerad upravuje předchozí vydání DLC. Takže v prosinci bude další business pro CEO / MC / VIP. Víc informací nemám. :-D Ale mně to stačí natolik, abych věděl, že se do GTA Online jen tak nevrátím, protože prosincová DLC jsou takovým vzorem pro obsah pro další rok... To by se musel objevit nějaký Progen nebo Dewbauchee nebo jiné překvapení.

Tom@n napsal:Co bude v prosinci za DLC? Nějaký leaky? :D Sem s nima

Krudanze
      17.10.2017 22:37 Krudanze

the crew 2 jeste nevyslo ne? pekne jim ten napad vyfoukli :-D

Tom@n
      17.10.2017 22:03 Tom@n

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Co bude v prosinci za DLC? Nějaký leaky? :-D Sem s nima

Ondrej_V napsal:Bugy jsou problémy hry jako takové, ne serverů :)
Vzhledem k tomu, jaké DLC se chystá na prosinec, tak si GTA možná do konce roku ani nezapnu, tak snad to opraví co nejdřív.

Ondrej_V
  1x    17.10.2017 18:00 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od VampikCZ:Já se už zastavil :-) Nechci znít nevděčně, ale ty businessy jsou skoro jak přes kopírák a mě zabaví jen do doby, než ozkouším všechny mise kradení a prodeje, pak hotovo. Ve Smuggler's Run jsem udělal dva prodeje (jeden s plným skladem a druhý s dvanácti kusy) A mám dost her, co můžu hrát, takže GTA šla k ledu. Na Vánoce se do LS vrátím - už kvůli sněhu... Pokud se objeví Liberty City, tak jsem zpět rychlostí zvuku :-D

VampikCZ napsal:Ja Onlajn čoveče zapínám už jenom ze setrvačnosti. A čekám až se zastavim :-)

VampikCZ
      17.10.2017 17:41 VampikCZ

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Ja Onlajn čoveče zapínám už jenom ze setrvačnosti. A čekám až se zastavim :-)

Ondrej_V napsal:Bugy jsou problémy hry jako takové, ne serverů :)
Vzhledem k tomu, jaké DLC se chystá na prosinec, tak si GTA možná do konce roku ani nezapnu, tak snad to opraví co nejdřív.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.