Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Microsoft popírá novou značku od tvůrců Gears of War

Středa 10.1.2018 14:09
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, Xbox One

Microsoft popírá novou značku od tvůrců Gears of War
Podle slov Microsoftu se studio The Coalition věnuje pouze sérii Gears of War.

 

Aktualizace: V pondělí se podle oficiálních stránek firmy Storylab zdálo, že studio The Coalition se po střílečce Gears of War 4 pustilo do vývoje zbrusu nové značky, kterou chce Microsoft obohatit portfolio her na Xboxu One a Windows 10. Zástupce Microsoftu ale pro web GamesRadar řekl, že studio The Coalition se věnuje pouze sérii Gears of War.

Zajímavé na tom celém je jedna věc. Ze stránek Storylab informace o nové značně zmizela. Jednou z možností je, že šlo o chybu a externí firma jen špatně napsala, na čem pracuje. Nebo je vše pravda a Microsoft se snaží zamést stopy, abychom při oznámení byli všichni překvapeni.

Původní zpráva: Na internetu se nedávno objevily nepodložené informace o připravovaných exkluzivitách pro Xbox One (a Windows 10). Microsoft sice oficiálně nic nepotvrdil, ale díky dnešní novince do sebe začíná skládačka zapadat.

Začneme tím, co je skutečně potvrzeno. Tvůrci Gears of War ze studia The Coalition pracují na zbrusu nové značce ve spolupráci s firmou Storylab Productions. Ta vypomáhala již s Gears of War 4 a Gears of War: Ultimate Edition.

Na detaily si ale musíme ještě počkat. Více na oficiálních stránkách Storylab uvedeno není. Pokud je hra ve vývoji delší dobu, tak by se s ní Microsoft mohl pochlubit na červnové E3 v Los Angeles, aby nalákal hráče.

Druhá dnešní zpráva se týká série Halo. Jak to tak vypadá, v letošním roce se nedočkáme Halo 6. Místo toho se fanoušci Master Chiefa budou muset spokojit s jiným dobrodružstvím. Co si pod tím představit to bohužel netušíme, ale nesmíme zapomenout na spekulace, které tvrdily, že Halo 5 dostane online mód pro spoustu hráčů (prý ve stylu battle royale).

Když už mluvíme o Halo, tak na slibovaném televizním seriálu se stále pracuje. Více ale nevíme.

Další zdroj potvrdil, že nové Fable skutečně vzniká. Jazyk za zuby neudržel Don Williamson, jeden z bývalých zaměstnanců studia Lionhead. Na Twitteru napsal, že ví, kdo pracuje na Fable 4 a dodal, že jde o zajímavou volbu. Poté svůj tweet smazal. Že by to skutečně bylo studio Playground Games (Forza Horizon), protože právě oni podle nabízených pozic chystají open-world RPG? Je to dost možné.

Zdroj: WCCFTech.com

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Miky člen redakce
      10.1.2018 15:15 Miky

@ odpověď na komentář od Ya Ra CZ:Díky. Psal jsem aktualizaci na mobilu a omylem mi tam skočilo God of War, místo Gears of War. Samozřejmě, že je to Gears of War, je to i v textu novinky a v nadpise.

Ya Ra CZ napsal:Podle slov Microsoftu se studio The Coalition věnuje pouze sérii , , God of War''? asi to bude gears of war :) )

Ya Ra CZ
      10.1.2018 14:55 Ya Ra CZ

Podle slov Microsoftu se studio The Coalition věnuje pouze sérii , , God of War''? asi to bude gears of war :-) )

zebrostroj74
      9.1.2018 20:25 zebrostroj74

Už to opravdu chtělo. Jinak se Microsoft s Xboxem nepohne.

Ratos
      8.1.2018 23:20 Ratos

Dobra zprava, gow 4 je pecka...

FesakSX
      8.1.2018 19:47 FesakSX

Doufám že co se Fable tyče tak to nebude nějaká VR hra ale pořádný titul. Fable mi chybí hodně. Rozhodně jsem zvědav ;-)

Clon3
      8.1.2018 19:39 Clon3

Škoda dal bych si už nějaké informace o novém Gears of War nebo Halo :-D

Miky člen redakce
  1x    8.1.2018 18:50 Miky

@ odpověď na komentář od strykercz:Co takhle si kromě nadpisu přečíst i zbytek textu? Potom by ses vážně nemusel ptát na to, zda to bude i pro Windows 10. Opět tady zbytečně spamuješ, což se mi vážně nelíbí. Inversion nedělali tvůrci Gears of War, ale studio Saber Interactive.

strykercz napsal:Tvůrci Gears of War chystají zbrusu novou značku pro Xbox to znamena že ta hra bude od tvurcu gears of war ale pamatuju si hru inversion a ta je podobna jako gears of war

strykercz
      8.1.2018 18:45 strykercz

@ odpověď na komentář od Miky:Tvůrci Gears of War chystají zbrusu novou značku pro Xbox to znamena že ta hra bude od tvurcu gears of war ale pamatuju si hru inversion a ta je podobna jako gears of war

Miky napsal:Prvně si přečti text, potom piš komentáře, nemusel by ses na některé věci ptát ;-)

strykercz
      8.1.2018 18:41 strykercz

@ odpověď na komentář od Bonny:stačilo by mi halo kolekce protože halo 1 a 2 vyšli na PC

Bonny napsal:Urcite to vyjde pro windows 10, jinak by lhali o tom, ze vsechny exkluzivni tituly pro xbox budou vychazet i pro PC.

Bonny
  1x    8.1.2018 17:52 Bonny

@ odpověď na komentář od strykercz:Urcite to vyjde pro windows 10, jinak by lhali o tom, ze vsechny exkluzivni tituly pro xbox budou vychazet i pro PC.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

strykercz napsal:no konečně další exkluzivita pro majtele xboxu :-) to bude něco jako gears of war ne ? doufam že to vyjde i pro Windows 10 ten the coalition

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.