Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Jízda na sněhu z Gravel od Milestone

Úterý 9.1.2018 10:09
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Jízda na sněhu z Gravel od Milestone
V módu Wild Rush zažijete mnohé.

 

Se začátkem nového roku tu máme nové gameplay záběry z arkádových závodů Gravel od italského studia Milestone. Tým, který je podepsán za MXGP, MotoGP, Ride, Sébastien Loeb Rally Evo nebo starší díly WRC, hodlá Gravel vydat již 27. února na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nové video má dvě minuty a ukazuje jízdu na sněhu v módu Wild Rush. Ten zahrne nejdivočejší lokace z celého světa, které mají představit dokonalé závodiště, na kterém se bude odehrávat show Offroad Masters. Na těchto tratích se budete moct předvést a rozdrtit své protivníky, protože se nebudete muset držet zpátky.

Gravel pohání Unreal Engine 4. Díky tomu se může pochlubit lepší grafikou, fyzikou i propracovanějším prostředím. Posuďte sami, zda se vám Gravel zamlouvá.

Hru předobjednáte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
M1L4N
      10.1.2018 17:31 M1L4N

Jen tak mimochodem ale k žánru: zkoušeli jsem the next car game: wreckfest? :-) Je to od vývojářů flatoutu, pořád ve vývoji ale je early access poměrně živej a zatim to vypadá na fajnovou hru, třeba Vám to usnadní čekání :-)

dustbincz
      10.1.2018 16:49 dustbincz

@ odpověď na komentář od hanz917:Mluvíš mi z duše. DiRT 2 u mě za nepřekonalo ještě nic. Ani vychvalovanej DiRT 3 mě tak neoslovil. Chtěl bych ho i zakoupit ale bohužel už asi není kde. A když jo tak 700 za starou hru dávat nechci. na gravel se těším, tak snad to nezklame :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

hanz917 napsal:Proč to opakovat...proč myslíš, že lidé neustále kupují nové a nové díly her jako CoD, Fifa, NHL, F1 i když je v nich změn většinou pomálu? Protože je jednoduše rádi hrají. A s tím stářím DiRT 2 jsi natrefil na důvod, proč se mi tahle hra docela líbí. Od vydání DiRTu 2 jsem jednoduše nenašel offroad hru, která by mě tolik bavila a zrovna Gravel mi ji docela připomíná. Codemasters jsou bohužel s kvalitou Dirtů poslední dobou docela na houpačce, takže se to snad povede Milestone.

hanz917
  3x    10.1.2018 00:55 hanz917

@ odpověď na komentář od M1L4N:Proč to opakovat...proč myslíš, že lidé neustále kupují nové a nové díly her jako CoD, Fifa, NHL, F1 i když je v nich změn většinou pomálu? Protože je jednoduše rádi hrají. A s tím stářím DiRT 2 jsi natrefil na důvod, proč se mi tahle hra docela líbí. Od vydání DiRTu 2 jsem jednoduše nenašel offroad hru, která by mě tolik bavila a zrovna Gravel mi ji docela připomíná. Codemasters jsou bohužel s kvalitou Dirtů poslední dobou docela na houpačce, takže se to snad povede Milestone.

M1L4N napsal:No právě, dirt 2 bylo dávno, proč to "opakovat" ? Jde mi o to že to za tu dobu je malej pokrok, nedokážu si odůvodnit proč tohle koupit.

M1L4N
      9.1.2018 23:13 M1L4N

@ odpověď na komentář od hanz917:No právě, dirt 2 bylo dávno, proč to "opakovat" ? Jde mi o to že to za tu dobu je malej pokrok, nedokážu si odůvodnit proč tohle koupit.

hanz917 napsal:Né každý vyžaduje super realistický jízdní model a über grafiku aby se zabavil. ;-)

Jinak mě se hra vcelku zamlouvá svým pojetím alá Dirt 2, tak doufám, že dopadne dobře. :-)

dopitapetr
      9.1.2018 22:18 dopitapetr

@ odpověď na komentář od AdamoK:Já být tebou, tak bych tomu šanci dal. Tebou zmiňovaný DIRT, tak ten poslední z loňského roku považuju za jedno z největších zklamání roku a tohle by mi to mohlo vynahradit.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

AdamoK napsal:Ja jsem na Gravel taky velice zvedavy. Zatim stale hledam a hledam, ale moc me to zatim nebere. Porad me to nejak nechytlo a to zavodni hry miluju, pocinaje Dirtem, WRC po PC, ale v Gravel mi porad neco chybi.
Prijde mi to stale, takove neslanne nemastne. No, do unora je jeste casu dost.

hanz917
      9.1.2018 17:07 hanz917

@ odpověď na komentář od M1L4N:Né každý vyžaduje super realistický jízdní model a über grafiku aby se zabavil. ;-)

Jinak mě se hra vcelku zamlouvá svým pojetím alá Dirt 2, tak doufám, že dopadne dobře. :-)

M1L4N napsal:Ten jízdní model mi přijde hodně arkádovej, taková víc driftovací trackmania, grafia taky úplně nenadchne, je vlastně nějakej důvod si tu hru koupit v 2k18?

M1L4N
  1x    9.1.2018 15:31 M1L4N

Ten jízdní model mi přijde hodně arkádovej, taková víc driftovací trackmania, grafia taky úplně nenadchne, je vlastně nějakej důvod si tu hru koupit v 2k18?

AdamoK
      9.1.2018 13:44 AdamoK

Ja jsem na Gravel taky velice zvedavy. Zatim stale hledam a hledam, ale moc me to zatim nebere. Porad me to nejak nechytlo a to zavodni hry miluju, pocinaje Dirtem, WRC po PC, ale v Gravel mi porad neco chybi.
Prijde mi to stale, takove neslanne nemastne. No, do unora je jeste casu dost.

dopitapetr
  2x    9.1.2018 12:18 dopitapetr

No právě takových závodních her moc není. Snad to bude stát za to.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Micvan
  3x    9.1.2018 11:57 Micvan

@ odpověď na komentář od cernejstri1:Her obecně je moc, ale konkrétně dobrých závodních není nikdy dost. Tak snad se tahle mezi ně dostane :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

cernejstri1 napsal:Těch zavodních her už je tolik že člověk už neví co kupovat

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.